Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Meni se zgleda res že precej jebe za tale fuzbal,res uno izpadli so bmk.

 

Kot sem napovedal ze pred dvema mesecoma, Carlo bo popolnoma iztrosil ekipo. Ne vem a je tip rahlo prizadet, ampak tole je čista kopija poteka sezone iz leta 2015. Psg je za en drek, ampak imo bodo šli gladko naprej. Roko na srce se ne bi kaj preveč sekiral če Sevilla pobere la ligo

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 7 urami:

Meni se zgleda res že precej jebe za tale fuzbal,res uno izpadli so bmk.

 

Kot sem napovedal ze pred dvema mesecoma, Carlo bo popolnoma iztrosil ekipo. Ne vem a je tip rahlo prizadet, ampak tole je čista kopija poteka sezone iz leta 2015. Psg je za en drek, ampak imo bodo šli gladko naprej. Roko na srce se ne bi kaj preveč sekiral če Sevilla pobere la ligo

Meni se tudi iz dneva v dan bolj zdi da bo letos nula bodova od lovorik, ker tole kar počne Carletto je res za znoret. Na treh frontah večinoma iste postave, z minimalnim odstopanjem, sredina bi lahk bla komu fotr v tej ekipi, tekme si bojo pa sledile še pogosteje. 

Mislim da nas bo PSG gladko vn vrgu, v Laligi pa bomo tko lepo zbottlal, pike bomo spet puščal low table ekipam, kot je to v navadi. Res bi blo bedno da bi zapravl kar dober vtis prvega dela sezone, sam enostavno ne vidim druge če ne bo začel vsaj mal rotirat pa dajat šanse še drugim. Edin kurac je to ker so drugi še bolj za kurac.

Povezava do prispevka

Podajmo si roke, kolegi merengueji. :D Ti nori Baski so na pokalnih tekmah doma itak vedno napaljeni do konca. 

 

Betis je pa razmontiral Sociedad na neugodni Anoeti. Res vsaka čast Pellegriniju, kaj dela s to ekipo. 

 

Torej Athletic, Betis, Valencia in Rayo v polfinalu pokala. Kdo bi si mislil? Danes je žreb, prvi tekmi že naslednji teden, povratni pa v začetku marca. 

 

Res super, da so spremenili sistem na eno tekmo na izločanje do polfinala, da je več presenečenj. Je pa zdaj tudi več ali manj jasno, da Barce drugo leto ne bo na arabskem superpokalu, če se po kakšnem čudežu ne prebijemo do 2. mesta. Ne bo kakšne pretirane škode, čeprav bi milijoni seveda bili dobrodošli. :D


 

vlaho reče pred 18 urami:

https://streamff.com/v/aa8d8b

 

:avadodo: kak gol so dal Kanadčani včeri :D

 

 

Še grande Pippo bi bil ponosen. :D 

Povezava do prispevka

Carlo je res smešn. Vsaj v jebenem pokalu bi lahko vsaj sredino menjal mal in bi lahko začela Camavinga in Valverde v prvi. Eh ne zakaj. Toti ma 14 igralcev dovolj za celo sezono haha. Največja žalost pa je bla kak je čakal in čakal s menjavami. Ovi baski so proti koncu čist hin bli on pa sanja. Dej not Garetha pa Hazarda magari. Če so čist hin nekaj že bota naredla :D 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Dejan Obrez v drugi minuti: "Man U je vidno slab in navijači ste pretepači žensk"

 

nism hotu smetit teme, ampak vsi ki ste rekl, oziroma ste tihega mnenja da je Greenford kakorkoli boljšijačibolj talentiran od Rashwooda ste zreli za prepoved gledanja tekem Man Uja. kemik ima prepoved iz moje strani že leta, pa jo ignorira ... v redu, v redu. imaš prepoved to je dejstvo

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

ti igralci sramotijo man U. pa ronaldo je šokantno slab igral. ne veš niti kje začet, najlažji suicide bombat slačilnco pa kdor preživi ga prodat. ralfie ko da Elango not cel mastn, to je tist ko me do konca uniči. bolj ko van gaal. še za sibirijo FC ne bi mogu igrat. pa ne sam da je slab, no homo, izredno grd človek črne barve je. pljuvanje je njegov naj skill. včasih vidiš obraz človeka pa veš da ne bo nič iz njega. Elanga

Berbasecks reče pred 28 minutami:

itak pa če je res tako pravilo, svetsko glupo

 

Povezava do prispevka

js lahk mirno zaspim da sm poskušu nardit svoje za klub. pišem, pišem, ... ne devat minut temu gremlinu črnemu. pol se pa zgodi čist enostavno. zapravu nam šanso za edino titulo. vsaj 0 to a 100 faila si je nabil, ker drugač bi počas že men govoril da neosnovano žalim človeka. sovražim ga. sovražim youtube german subtitles ralphija. zej ga pa tolažijo Elango tak koda je kaka škoda če se pod vlak vrže. upam da mu dajo še več minutaže, da mu ne bi padla samozavest rofl. kak folku ni očitno da je to scum player ni mi jasn

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...