Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Zaenkrat še nisem zasledil, IMO bo pa težko brez smrtnih žrtev. Parado so morali prekiniti zaradi nevarnosti, folk je skakal z mostov in padal z dreves ter podobno. Igralce so "rešili" z helikopterji saj je bilo nemogoče nadaljevati z busom. Popolna norišnica, piše se da naj bi bilo 5 milijonov ljudi. Največji sprejem športnikov v zgodovini?

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 2 urama:

Parado so prekinili predvsem zaradi teh dveh bedakov, ki sta skočila na bus (no, eden je mimo padel), ampak je veliko folka padlo s semaforjev, avtomobilov, streh in dreves. 

 

 

 

 

 

 

O fak :D

 

Pomoje jih ni lih par ane, če jih je že v threadu 20, večina itak ni posneta

 

Poleg tega niso v nevarnosti samo navijači :D

 

 

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 2 urama:

največji kralj med golmani :mafija:

 

 

 

 

 

 

more like spaček

 

lahko se kurčiš ko zmaguješ, me zanima kako bo k jih bojo po kepi dobival če bo še glasen

 

upam da te cigani ne bojo nikol več prvaki, predvem zarad njihove kretenske arogance in norčevanja

 

tut v zmagi je treba met dostojanstvo do nasprotnika

 

Frustracije so kr kurba, sploh če se obnašaš pol k bebec

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 27 minutami:

more like spaček

 

lahko se kurčiš ko zmaguješ, me zanima kako bo k jih bojo po kepi dobival če bo še glasen

 

upam da te cigani ne bojo nikol več prvaki, predvem zarad njihove kretenske arogance in norčevanja

 

tut v zmagi je treba met dostojanstvo do nasprotnika

 

Frustracije so kr kurba, sploh če se obnašaš pol k bebec

moraš tako gledat.

 

shithole države brez perspektive, ki vse kar izvaža so sužnji v obliki nogometnih "velemojstrov" . en messi v lajfu ni imel možnosti videti ničesar drugega kot nogomet. pol normalno da se jim odfuka. to niso ljudje, to so opice, ki jih beli mož plačuje da ga zabavajo. Ne moreš od takih pričakovat dostojanstva, ker jih ga ni nikoli nihče naučil. 

 

kontrastiraj to s Kakajem pa ti bo jasno zakaj so ti argentinci nič več kot dobro plačani sužnji

Povezava do prispevka

Ma meni včasih tut dopizdijo te fore ampak iskreno pri Argentincih tega ne zaznam. Ja delajo se norca iz mbapeja ampak s tem da drži lutko (ne gestikulira smrti al nevemkaj), dal si je pokal na penis pred šejki, why not, uno ko so tekli pred nizozemci mi je pa zgledala čist osnovna otroška reakcija sreče, isto smo mi delal na igrišču ko smo bli 14. 

 

V tem korpo stuck up poklekni pred tekmo o ne zakaj ne smemo nosti roza trakca fak plačujejo me 250k na mesec jaz mam pa depro svetu mi je prav carsko videt kej takšnega. Poleg tega se tako rojevajo rivalstva, ta so pa itak bolj zanimiva za gledat kot herri mguajer ki se po tekmi objema (in liže ( po faci )) z vsemi igralci citija. Fuck off.

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Zakaj si zbrisal del o ronaldinhu? 

 

Nogometni igralci/navijači provocirajo in se zajebavajo iz nasprotnikov, čudo neviđeno! Misliš, da se vsaj pri nogometu lahko izogneš takim snežinkicam pa zgleda ne gre, mogoče bi raje šel kakšen balet spremljat?

ne vem ker sm se odloču da ne bom naprej cvilu ker to ni moj modus operandi oz škoda časa

 

Si me mogoče vidu da sem kdaj komu želel slabo ali pa da sem napihoval/podpihoval zadeve? Vedno probam bit fair do vsega tako do poražencev isto do zmagovalcev, vedno sem kritiziral takšne zadeve ker imam iz dneva v dan večji občutek da v športu ni več nobenih gentlemenov ampak sami prepotentneži in provokatorji. Glasni ob zmagah pa pičkice v porazih, za nameček pa se še izziva in izliva neke frustracije. Če tko gledaš na šport pol dragi kolega maš neki narobe al sm pa js preveč stara šola pa idealist

Povezava do prispevka

Meni se pa zdi ravno obratno, v top nogometu je postalo vse sterilno in vsi so super prijatelji med sabo, ni nobenega naboja, nobenih provokacij in odgovorov na njih, pred tekmo se v tunelu na pol žvaljijo namesto da bi se grdo gledali kot nekoč. Ne govorim o tem, da bi se morali tepsti na igrišču/tribuni, govorim o popolnoma nedolžnih zadevah kot tole zgoraj. 

 

Dam primer. Veste, da nisem največji oboževalec CR7 ampak tista njegova provokacija calma calma pred 10 leti se mi je zdela fenomenalna ali pa ko Neville ni hotel dati roke Schmeichlu po prestopu v City, Suarezovo "dajvanje" pred Moyesom, bedarije ki jih je delal Dibu že na Copi in sedaj. Take majhne stvari, ki zavrejo kri pri nasprotniku, neke prave žrtve pa sploh ni. Naj mu Mbappe čez 4 leta zabije 5 golov in nabije lutko na kurac, ne pa da se o takih stvareh joka. 

 

Sam v privat življenju nikoli ne bi storil kaj takega, da se ne motimo ampak to je del nogometne folklore in doda neko zanimivost. Morebitno ponovno srečanje Martineza in Mbappeja bo 100x bolj zanimivo kot bi bilo sicer zaradi zgornjih bedarij. 

 

Veliko raje imam v golu Martineza, ki bo provociral, plesal med penali, zbijal žogo in s tem pokazal samozavest kot pa Ter Stegna, ki bo vkopan mirno stal in nesiguren gledal v tla. 

 

V hokeju se (oz. verjetno bolje pisati v pretekliku, ker to tudi tam izginja) dobesedno stepli na tekmi, 2 tedna kasneje pa skupaj igrali v repki. Del folklore...

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Zakaj si zbrisal del o ronaldinhu? 

 

Nogometni igralci/navijači provocirajo in se zajebavajo iz nasprotnikov, čudo neviđeno! Misliš, da se vsaj pri nogometu lahko izogneš takim snežinkicam pa zgleda ne gre, mogoče bi raje šel kakšen balet spremljat?

zakva bi provociral tipa, ki ti je zabil 3 gole in dal še potem penal v šutoutu; tipa, ki ti je 3x streljal v isto stran in si se 3x prav vrgel, ampak nisi mogel branit, ker je streljal predobro

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...