Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

reder reče pred 27 minutami:

Še kako leto nazaj so določeni pisali, da sta TAA in Van Dijk med najboljšimi na svoji poziciji v zgodovini, par mesecev kasneje tragikomedija vsak teden.


Ni to leto 1997, ko si imel par tednov za popravljanje napak in povprečne nasprotnike, da si si nazaj napumpal ego po slabi predstavi. Oba sta bila več sezon zaporedoma vrhunska.

Povezava do prispevka
rage reče pred 15 minutami:


Ni to leto 1997, ko si imel par tednov za popravljanje napak in povprečne nasprotnike, da si si nazaj napumpal ego po slabi predstavi. Oba sta bila več sezon zaporedoma vrhunska.

Sta par sezon medtem ko so bili dejansko najboljši 10+ let na takem nivoju.

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 1 uro:

to je že prav bedno kak predvidljiv je prem v teh trenutkih. danes kvote za liverpool ali arsenal 2.55, kar pomeni da bo fix nula, proti chelseaju zadnjič čist isto. dobr da so to prodano ligo odstranl iz kanalov sportkluba. keep calm

 
Njemačka, a?

Povezava do prispevka

Jah, govorim o nečem drugem, lahko bi bil ali pa ne, v resnici precej prosta odločitev sodnika in če bi ga piskal, se nihče ne bi ravno čudil. To se najbrž lahko strinjava. Če nekdo zagrabi nasprotnika v kazenskem in ga vrže, se prav veliko ne more pritoževati in jaz temu rečem, da je pač glup in je iskal drek.

 

Point je, da Salahu jih v nobenem primeru ne piskajo. Pa bi mu kakšnega v seriji nekih podobnih (in tudi precej bolj očitnih) primerov že lahko…

Povezava do prispevka

For the record, sem kot navijač Liverpoola pač biased, mi je jasno.

 

Lahko pa tudi b.p. napišem, da nimam filinga, da bi v zadnjih 15 letih sodniki ravno konsistentno ignorirali zadeve nad kakšnim drugim nogometašem Liverpoola. Pač napake, ampak precej random razpršene, Salah pa je tukaj vsaj meni precej velika izjema. Pa tudi to le v PL. Kar je v vseh pogledih krejzi, ker je od prihoda v ligo Salah med top3 nogometaši lige, tretira pa se ga kot govno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...