Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

maksi reče pred 8 urami:

Salah ima renome potapljača, potem pa včasih ne dobi penala, ki bi ga moral, ampak ne, to je zarota.


Ne vem, kaj ima renome s tem da se favl piska ali ne. Če je favl se piska, če ga ni se ga ne, me baš boli za renome. Poleg zelo očitnega dejstva, da so angleški top ladi v resnici bistveno večji dajverji, pa tukaj ne izstopata samo Heri Kejn in Grealish…
 

Statistika pa je jeba…

 

Salah has been fouled inside the box once in 3 seasons.

 

He has dribbled into the box more times than any footballer in England.

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

komaj čakam, da vidim, kako jim bo uspelo zajebat. :D

Lahko si privoščijo en poraz ter en remi v zadnjih 4 tekmah medtem ko more Notts vse tri zmagat. Če tole zajebejo potem pa res :D  

 

Drugače pa v 97 minuti je Ben Foster branil penal ter jih rešil kiksa:D 

ronaldinho reče pred 8 minutami:

Mi smo že v boju za CL ob vrnitvi v PL. :D 

Morem rečt zaradi njih me na momente mika po zelo dolgem času zagnati FM.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Abba have paid tribute to the “musical brilliance” of their longstanding guitarist, Lasse Wellander, who has died aged 70 after being diagnosed with cancer.

 

The musician, who played on the band’s biggest albums and toured with them between 1975 and 1980, died early on Friday “surrounded by his loved ones”, his family said.

 

The Abba band members, Björn Ulvaeus, Benny Andersson, Agnetha Fältskog and Anni-Frid Lyngstad, said in a statement: “Lasse was a dear friend, a fun guy and a superb guitarist. The importance of his creative input in the recording studio as well as his rock solid guitar work on stage was immense.

Povezava do prispevka

Foster, 40, saved Cedwyn Scott's stoppage-time spot-kick, earning a smacker from McElhenney while fellow Wrexham co-owner Ryan Reynolds complimented him on his looks. 

 

He said: "Rob kissed me fully on the lips and Ryan called me a double handsome b*****d. I'll take that.  :lol:

 

 

 

 

 

@ronaldo https://www.dailymail.co.uk/news/article-11959887/Welcome-Marford-Ryan-Reynolds-buy-new-1-5million-Wrexham-house.html

 

 

Ta valižanščina je tudi nek poseben jezik. :D 

 

69669563-11957039-image-a-2_168113740365

Povezava do prispevka
faust 3000 reče pred 18 minutami:

A je city v zadnjih letih najboljsa ekipa v epl ever

 

A je bla ze kdaj taka dominanca 5 let


 

Ja, 2x

 

city je dobu 4 od zadnjih 5 sezon

 

United je imel od 96 do 2001 5/6 (vmes je bil enkrat arsenal)

 

In od 2007 do 2011 4/5 isto kot city trenutno

Povezava do prispevka

Da je bil United financno toliko mocnejsi ko je naredil 5/6 torej z zacetkom v 96? Glede na to da ta financna dominacija ni bila kupljena kot citijeva ampak ustvarjena dvomim, da je to res, je pa to najlajzja razlaga za navijace ostalih klubov 😛

 

Prvi naslov in treble je ustvarila homegrown generacija 92 z izjemno pomembnim scepcem kantonajev in keanov ki so jih pripeljali cez crto.

 

Mislim da se je financna premoc zares zacela po treblu. Se pa strinjam, da v modernem eplju ne mores ustvariti taksne dominacije brez tega, da si financno vsaj enakovreden glavnim rivalom.

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...