Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

vlaho reče pred 2 urama:

Orng visimo

 

Ce ga zdej popijemo smo ga nafukali fsi

 

ronaldinho reče pred 2 urama:

Kek zapira z igralcem več, pričakujem gol Grkov v 96'. :D 

 

prosim pejta si pogledat današnja osrednja poročila (24kur, rtvslo), kako so naši igralci na tiskovki zatrjevali, da gredo danes po zmago, ker je igra na remi za luzerje. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 9 urami:

krof: jojo je simuliral, ampak verjamem, da bi se nasel tudi sodnik, ki bi dosodil 11m

Zmaga še vedno tista (z barcine tekme seveda), ko je nekdo padel v kazenskem, obrez pa v luft penal penal. No, potem se je na počasnem videlo, da penala v bistvu ni, on pa prbije "jah no, v resnici je bilo tole težko oceniti tako da bi lahko sodnik tudi piskal."

Povezava do prispevka

Okej resno

 

najboljši dve iz grupe C - mi in črna gora, gremo v dodatne kvalifikacije za SP 2022, kjer poteka seedan žreb

in ker se bodo razne francije in belgije ter italije uvrstile direkt bo verjetno lažje delo in bodo nasprotniki madžari in avstrijci ali kaj vem kdo, gibraltar

Povezava do prispevka

Glede možnosti uvrstitve na naslednji Euro (2024) je dokaj vseeno, ali smo v ligi B ali C. V ligi B 2022/23 ne verjamem, da bi lahko zmagali skupino in s tem bili nosilci v play-offu, če se nam na Euro ne uspe uvrstit prek kvalifikacij, v ligi C morda, kar bi prineslo (če sistem ostane isti) prednost dveh domačih tekem v play-offu C.

 

Samo če pogledaš letošnje dodatne kvalifikacije za Euro, jaz neke posebne kakovostne razlike med A, B in C ne vidim, ker itak prosta mesta v A in B zafilajo ekipe iz nižjih lig:

 

play-off A:    Islandija (edina dejansko iz A), Madžarska, Romunija, Bolgarija

play-off B:    BiH, Slovaška, Irska, S. Irska

play-off C:    Srbija, Norveška, Škotska, Izrael

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

No ja, pomoje je tu igrala vlogo neka živčnost, vseeno ni tu takšnih izkušenj kot so jih imeli razni Cesarji in JOKIČI (lolz).

 

Mislim, da pod Kekom lahko reprezentanca napreduje, skoraj 100% sem, da bi pod Srečkom bili tretji, pa še to za malo :D.

 

Also, delam od doma od 8-12, direktor rekel ostalo vam tak država plača pa mi je vseeno, ne bom vas mučil looooo-

uredilo bitje Vilinec
Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 2 urama:

Mislim, da pod Kekom lahko reprezentanca napreduje, skoraj 100% sem, da bi pod Srečkom bili tretji, pa še to za malo :D.

no no, verjetn najslabša grčija vseh časov, kosovo pa še eni tak slabi da sm pozabu keri so bli ... kek pa se je komi prešlepu ... nazaj kjer smo že bli in nikol ne bi smel izpadit. medtem je očitno zgradil kult reprezentance pa še poln slave zdej za debelega keka, itak gre sam za neko prodajanje headlinov, medtem ko velik folka niti gledat ne more te žalosti jim bojo probal prodat da nismo vsako tekmo slabši, pa smo. mamo pa oblaka tak da ti extremni luzarji nam gola pač ne morjo dat. bi razumel hype če bi se posledično pozival folk množično na tribune, tak pa tega ni in zgleda kot da se jim blede, obrezu v prvi vrsti

Povezava do prispevka

trio teh tekm azerb-kosovo-grčija je neki kar die hard slo fuzbal fani rabimo v videoteki za vedno, da mamo predstavo kaj je dobesedno najhuj kar smo mučl lopto v svoji 30 letni zgodovini. kek bolš da ne govori velik, ker so nas v zadni minuti sodniki rešit mogl proti kosovu z neko roko ki jo je verjetn čeferinu na čast pisku sudja. pa povejte eno samo stvar ki sta jo milivoje pa kek izbolšala če bi šli kak let nazaj. vučkič igra cele tekme pa žoge vidi ne. js sm mnenja da zdej velik slabš igramo in nimamo ene ideje v igri. še enkrat hvala oblaku top 3 vratar na svetu da sploh pride, ga je več slovenca ko mene, kapo dol in eterna slava john obi "johnbi" oblaku

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 5 urami:

Vsi razlagajo o nekem backdoorju za svetovno prvenstvu, jaz sem očitno preglup, da bi ga razumel oz. videl

kvečjemu bi se verjetno bolj splačalo ostati v C, ker bo direkt za Evropsko kot prejšnji ciklus

 

so pa bolj atraktivni nasprotniki pa kak € več od tv denarja

 

Based on the 2020–21 UEFA Nations League overall ranking, the best two Nations League group winners that finished outside the top two of their qualifying group will advance to the play-offs,[2] and will be unseeded in the semi-final draw.[3]

 

Zmagovalci lige A: Italija, Belgija, Francija, Španija 

 

Zmagovalci lige B: Avstrija, Češka, Madžarska, Wales

 

Zmagovalci lige C: Črna Gora, Armenija, Slovenija, Albanija 

 

Med zmagovalci lige C smo najboljše uvrščeni, torej nas ostale ekipe tam ne zanimajo. Pričakujem, da se bodo vse reprezentance iz A uvrstile na SP direktno ali vsaj v dodatne kvalifikacije. Torej morajo biti trije zmagovalci B lige (vsaj) 2. v svoji skupini, da nam to kaj pomaga. Potencialno jim  lahko uspe, a res odvisno od žreba. Avstrija in Wales sta v žrebu skupin za SP v 2. bobnu, Madžarska in Češka pa v 3. 

 

 

EnIvv7CXEAA-B0w?format=png&name=large

 

 

 

Potencialni nasprotniki v naslednji izdaji Lige narodov v ligi B pa so:

 

Bosna, Islandija, Švedska, Švica (relegirani iz A),

Norveška, Romunija, Škotska, Izrael, Rusija, Srbija, Finska, Irska,

Črna Gora, Armenija, Albanija (promovirani iz C skupaj z nami) - nisem siguren, a po mojem glede na koeficiente z nobeno od teh ekip ne bomo mogli biti v isti skupini. Se pa do žreba naslednje LN to lahko spremeni.

 

Povezava do prispevka

huda je bla skupina z huni, turki rusi in srbi

 

sm mislu da bojo srbi fix zadnji ampak pol so bli turki, rudi pa so rabl zmagat in bi šli v A ampak pol puhnejo od mađarov na zadnji tekmi in zdej so mađari v A

 

drgač pa v kerokol skupino pademo bomo jebal ježa ker imo so dost bolj močni vsi od nas

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...