Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

kemik reče pred 20 urami:

Mislim da sta ti in kitajc precej podobno entitled do tega, da gledata elclasico ob spodobni uri :D

Ne, nisva. Elklasiko je tekma španskega prvenstva in bi morala biti odigrana v najbolj elitnem terminu, petek ali sobota zvečer. Jaz pa pač živim v istem časovnem pasu. Na kitajsko žalost je tam takrat noč in tukaj nihče ne more pomagat, da je takrat tam noč. Lahko si pa naredijo svoj elklasiko.

 

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 46 minutami:

Ne, nisva. Elklasiko je tekma španskega prvenstva in bi morala biti odigrana v najbolj elitnem terminu, petek ali sobota zvečer. Jaz pa pač živim v istem časovnem pasu. Na kitajsko žalost je tam takrat noč in tukaj nihče ne more pomagat, da je takrat tam noč. Lahko si pa naredijo svoj elklasiko.

 

 

in kdo določa kaj je elitni termin, če ne gledanost in prihodki?

 

kemik reče pred 5 minutami:

 

Meni je ob 4 dosti boljši termin kot ob 9. 

 

sej to premfaci itak že skos govorimo :D

vikend zvečer je čas za alkohol, droge in babe

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 50 minutami:

Ole zaenkrat ostaja. 

upam na jinx, če bo ostal, bo zato, ker je totalno podredil slačilnico igralcem in ronaldo praktično coacha, da slučajno kdo ne bi izrecno oleta mogu krivit. nič si ne upa, nima taktičnega pojma, nima idej. za mene se skriva in za igralci in za ostalim trenerskim štabom. eno in isto formacijo žgejo na vsaki tekmi. kdor je resn trener si pogleda zlo mal uniteda in ga razmontira

človek na podlagi atalante lagano reku da bo 4-0 polcajt liverpool. jaz sem itak ugasnu šou spat. kaj češ rečt za dalje kot pa več debaklov če se ne prpele nekoga sposobnega

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka
WoreH reče pred 7 minutami:

človek na podlagi atalante lagano reku da bo 4-0 polcajt liverpool. jaz sem itak ugasnu šou spat. kaj češ rečt za dalje kot pa več debaklov če se ne prpele nekoga sposobnega

saj ne rabiš biti taktični mastermind da vidiš, da bodo z enako igro kot proti Atalanti dobili porcijo, drugi polčas je bil čist gung ho fuzbal, kjer te najboljše ekipe povozijo, Ole je res čist v temi kar se tiče taktike

 

 

 

 

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 50 minutami:

 

Samo najprej bi morali poskrbet za svoje ljudi in kaj je elitni termin za nas.

 

Spet, ti nisi one of the guys ffs :rofl:  Nisi entitled bolj kot Kitajc ali američan.  Kurčijo se lahko španci, ker je kljub komercializaciji to še vedno njihovo domače prvenstvo. Ostalo je tujina, ti ali kitajc. 

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 21 urami:

dej mal vec povej, kje si pa zkej si spizdu, a te lovi zlahta od zene? :D

 

lp, baint 

 

Hah ne, zaenkrat sem samo za 12 dni, po vsem sranju z bivšo sem se odločil, da bom malo sam ker bv laj met right? Welp sem začel igrat mmo na NA serverju God knows why in z eno sma pač dnevno, me vpraša s kot sem, povem (ona je s Kanade itak) in mi reče "moja mama je iz Slovenije! Woot, mi pove ime in vse, preko discorda sem se pogovarjal z njeno mamo, ki sicer govori slo z ufff naglasom. Long story short, I'm dating a half Slovenian half aboriginal, because why not lulz.

 

Mama mi je dala njenega golfa za vozit po Edmontonu ker je edini stick shift ki ga imajo doma 😂 fun times, kar ne bo mi za nazaj it v sredo...

uredilo bitje Vilinec
  • Račka +1 8
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 25. 10. 2021 at 20:01:

1. nauk zgodbe; Madeira je (bila) navigacijski incognito labirint, 3/4 ulic sploh ni v navigaciji. 2. nauk zgodbe; Portugalec je cigo. :D3. nauk zgodbe; na dopust hodiš sam. :D

 

This x 100. :D Ko smo bili pred dvema letoma v Lizboni, smo se prvi dan furali okrog s taksi vodiči (so kar čakali trije mušketirji tam, ko smo prišli ven iz pristanišča; res carski modeli) in nas odpeljali na vse glavne turistične točke. Res super in vse. Drugi dan smo pa imeli po zajtrku še nekaj časa in sem se šel sam malo sprehajat po tistih ozkih ulicah ob obali in sem vseskozi vsaj približno imel v glavi "navigacijo" kje sem. Če bi imel koga zraven, se bi sigurno izgubil. :D Pa v fado muzej sem tudi zalutal. Nisem vedel, kaj pričakovat, pa ni bilo slabo. Malo sem bil presenečen, ko so mi dali telefonsko slušalko v roke, ampak potem itak hitro ugotoviš sistem. Sem bil pa razmeroma hitro zunaj, ker preveč me tudi ni zanimalo. 

 

Pa tisto, ko si rekel, da ladja ne čaka. Mi smo v Lizboni čakali pevko Avsenikov in njenega tipa, ker sta zamutila čas odhoda ladje, pa še priklicali so ju težko, ker sta bila nekje na podzemni. Kapetan je bil živčen kot pes na stolpu, teta je imela balkon ravno s pogledom tja in ga je opazovala. No, saj razumljivo, ker za vsako minuto, ko so dlje v pristanišču od predvidenega morajo plačat velike penale (če ni iz objektivnih razlogov; predzadnji dan smo recimo šli iz Barcelone eno uro po predvidenem, ker so tankali :D ).

 

Eno Avstrijko/Nemko smo pa pustili v pristanišču v Malagi (mogoče je bil tudi Cadiz, čeprav se mi zdi, da je bilo bolj na začetku). Z možem sta se nekaj skregala, ker je hotela pred odhodom ladje še enkrat na kopno, on pa ne, pa je pobrala keš,  "šla na sprehod" in lepo ostala tam. Nekajkrat so jo še klicali po zvočnikih na ladji, potem je pa ded rekel, da ga je klicala in rekla, da je ne bo nazaj. Potem so bile takoj govorice, da je španskega jebača spoznala, ampak v teh nekaj urah težko. Veš pa nikoli ne. :D 

 

Also, nisi glavnega povedal. Ali si imel po vsem tem še čas/voljo Ronaldeka za jajčka prijet? :D 

 

shure reče Dne, 25. 10. 2021 at 21:14:

@hawa meyta: fucking shit, Portugalec je res cigo.:rofl:

 

Mal je pa tud nesposobna, da ni šla raje do kake druge ulice oz. glavne ceste. Meni je blo ok s cekarčki, naj drajsajo z jajci po tleh zarad mene.

 

Kako hitro pa gre to? Na tistem posnetku se zdi, da še kar leti dol po hribu. :D Sam se bi tudi peljal. Čeprav če bom kdaj šel tja bom zdaj po tej Q-jevi zgodbi verjetno malo bolj previden, kje me bodo vrgli ven.  

 

Drugače pa punca je pač bila panična in verjela, da je na pravem koncu. Če se dva iščeta, se bosta prej našla, če bo en na mestu, kot pa da oba lutata naokrog, sploh če je en z avtom drug pa peš. :)  

 

 

 

Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 14 urami:

 

Hah ne, zaenkrat sem samo za 12 dni, po vsem sranju z bivšo sem se odločil, da bom malo sam ker bv laj met right? Welp sem začel igrat mmo na NA serverju God knows why in z eno sma pač dnevno, me vpraša s kot sem, povem (ona je s Kanade itak) in mi reče "moja mama je iz Slovenije! Woot, mi pove ime in vse, preko discorda sem se pogovarjal z njeno mamo, ki sicer govori slo z ufff naglasom. Long story short, I'm dating a half Slovenian half aboriginal, because why not lulz.

 

Mama mi je dala njenega golfa za vozit po Edmontonu ker je edini stick shift ki ga imajo doma 😂 fun times, kar ne bo mi za nazaj it v sredo...

 

Kaj si, za lastno varnost, vprasal ce ma kaksno sestro? :D

Povezava do prispevka
maksi reče Dne, 26. 10. 2021 at 12:00:

saj ne rabiš biti taktični mastermind da vidiš, da bodo z enako igro kot proti Atalanti dobili porcijo, drugi polčas je bil čist gung ho fuzbal, kjer te najboljše ekipe povozijo, Ole je res čist v temi kar se tiče taktike

 

 

 

 

saj vsi ti imajo cel strokovni štab pod sabo

 

očitno so tudi tile vsi zanič

Povezava do prispevka

"strokovni štab"

Navedek

 

"You can’t have a manager who takes Cardiff down, then goes to Molde, and expect to come into the biggest club in the world and produce a team that’s going to challenge the best teams in the world with the staff that he’s got," Ince has told The United Stand.

 

"You’ve got an under-23 coach come up from the academy. He’s got Michael Carrick… no coaching experience. Micky Phelan…I don’t know what he does. That’s his team.

 

"This is his coaching staff. So you analyse that with the world-class players that you’ve got in the team and we keep mentioning tactics and not getting the best out of the players…

 

"Look at that staff. This is the staff that Ole says is 'very good, brilliant…' it's a load of b*llocks because they are conceding goals for fun."

 

 

Povezava do prispevka
Nodi reče Dne, 25. 10. 2021 at 20:03:

Kak ti je bil prvi del nove sezone, meni dober, tudi dobri nastavki za sezono...

 

dober prvi del je bil. najbolj sem umrlu pri tistem beatboksanju fotra in plesanju hčerke, tisto me je dobesedno ubilo. :ododava: nastavki za nadaljni razvoj zgodbe so super, ampak ne vem zakaj se ne morem znebit občutka, da pri Leonu ne vedo točno, kaj bi naredili z njim. tega potenciala mi je precej škoda...

 

Vilinec reče pred 20 urami:

Welp sem začel igrat mmo na NA serverju God knows why in z eno sma pač dnevno, me vpraša s kot sem, povem (ona je s Kanade itak) in mi reče "moja mama je iz Slovenije!

 

ti. si. jebeni. kralj. :ododava: jaz sem imel samo enkrat v lajfu jajca zato, v zdajšnjih letih sem pa taka pička, da še na razgovor za službo ne upam v tujino (EU).

 

ronaldinho reče pred 7 urami:

Ko smo bili pred dvema letoma v Lizboni

 

Pa tisto, ko si rekel, da ladja ne čaka.

 

Also, nisi glavnega povedal. Ali si imel po vsem tem še čas/voljo Ronaldeka za jajčka prijet? :D 

 

Kako hitro pa gre to? Na tistem posnetku se zdi, da še kar leti dol po hribu. :D

 

Drugače pa punca je pač bila panična in verjela, da je na pravem koncu. Če se dva iščeta, se bosta prej našla, če bo en na mestu, kot pa da oba lutata naokrog, sploh če je en z avtom drug pa peš. :) 

 

od vseh mest, ki sem jih obiskal na ta način, sta mi v najboljšem spominu ostala Neapelj in (predvsem) Lizbona. Barcelona takisto, ampak tam zaradi popolnoma drugih stvari (najboljši življlenjski vibe ever).

 

Neaplju in Lizboni je bilo skupno to, da sem zahaklal dva največja jebena kralja,- ne zgolj taksista, ampak pravi ljudini. tipa sta naju za 200,00€ vozila cel dan naokrog, oba sta nama zrihtala miljon enih 'ugodnosti' (na San Paolu sem se lahko celo sprehajal po robu zelenice, v Lizboni sem šel lahko zastonj na ogled Luza, v Neaplju naju je tip spravil v najboljšo picerijo preko - sicer dolge - vrste...).

 

me pa zelo 'boli', ker je v Lizboni takrat deževalo in nisem dobil pravega filinga. zdi se mi, da mora bit to eno noro mesto...tudi sicer sem dobil občutek, da Portugalci Slovence prepoznajo,- in vedo, da nismo ne Slovaki, ne Hrvati, ne Rusi...to sem bil blazno presenečen. pa valjda ni vsega kriv Zahovič (čeprav ga res vsi poznajo)?!

 

evo, zanimivo.  jaz imam drugačno izkušnjo. :D dvema Gruzijcema, s katerima sva se slučajno prejšnji večer družila, ni uspelo prit na ladjo in sta lepo ostala v Marseillu. imela sta blazno srečo, da je bila naslednja postaja Savonna, ki je relativno blizu in sta se naslednji dan enostavno pripeljala v mesto z vlakom. raje ne pomislim kakšne sitnosti bi imela, če bi bila naslednja postaja kje precej dlje. :D

 

v bistvu gredo te košarice precej počasi, je kar precej trenja in lepo bremza. pa so tile klanci kar precej strmi. še najbolj fascinantno mi je bilo, kako 'gladek' je asfalt od vsega tega trenja. če bi na tistem klancu stal z gladkimi podplati, bi se verjetno kar sam od sebe začel pomikat navzdol.

 

nič nisem videl od Ronalda, razen njegove vile v Funchalu, kar je pa itak zgodba zase. :D če se boš pa kdaj potikal po tistih krajih, pa absolutno priporočam Cabo Girao.  nor filing in rad bi videl junaka, ki se mu ne bi zatresla jajčka, ko stoji tam na špici...

 

 

ona ima že tako ali tako slabo orientacijo, zato sem ji zabičal, da naj se ne premika preveč, ja. :D pa takrat še ni bilo teh traction GPS appov, da bi lahko pogledal, kje se nahaja. fak, kako sem bil živčen tisti dan, haha.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...