Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

 

Jaz sem za foro kupil, ker z nakupom nič ne tvegam,  mal včeri na hitro stestiral, pa ne vem, mam dober wifi setup doma, pa mi vseeno ni dovolj tekoče za resen gaming. Ok kak Horizon še gre, npr. Returnal pa že ne. Kontrole so dobre, zaslon ravno pravi in svetel čeprav ni OLED, ampak neke razlike če si remote play na iphone naštimaš po odzivnosti igranja ne vidim. 

 

Se še mal poigram čez vikend, naj še tamaldva povesta, ampak pomojem bom vrnil ali prodal na FB marketplajsu, ker vidim da so kar dvojne cene?? :confused:

Na srečo amazon tu ne komplicira, do 15. decembra mam čas vrnit, no questions asked, sam dve ulici stran v njihov grocery store prineseš, en ti poskenira kodo ki si jo prej sprintaš, in dobiš denar nazaj na kreditno.

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 16. 11. 2023 at 13:29:

Men premium poteče 29.11. kar je po BF in prej itak ne morem prešaltat na extra s popustom glede na dosedanje izkušnje, tako da bom do naslednje akcije kar lepo brez PS+...

 

 

 

hmmm, meni je danes potekel essential, in mi kaže 

image.png.9aa54c29ec99fec12d5e181f2a156db6.png

 

huh, osnovna cena 72? a ni bla 80? But still, sem raje vzel BG3 Deluxe edition od Lariana..... kot pa tole podaljšat :D 

 

edit: nevermind, ne vem, kako mi je v glavi potekalo, da ti tale moja info lahko koristi. Pa še napisal sem, da mi je danes poteklo... brain fart....

 

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Ali se te padci cen pri igrah večkrat dogajajo ali je to blackfriday ekskluziva? 

Po večletni abstinenci nabavljam igre in ne poznam situacije... primerjam regular in bf cene in me trenutni impulz nagovarja, da morem nabrat letno zalogo. Najverjetneje bom potem na koncu prišparal lih za ta presežek iger ki jih potem ne bom imel časa preigrat.

uredilo bitje young
Povezava do prispevka

Načeloma so popusti kar pogosti in vedno dokaj podobni. Imam par iger na wishlistu in še vsak sale so prišli na isto ceno. Kot pri Steamu nekako. Lahko po parih letih, ko je igra starejša, gre nižje.

 

Si pa nikakor ne bi delal zaloge, če imaš PS Plus. Prvo leto sm ji jo, nabavil enih 10 iger, v času do naslednjega črnega petka, jih je polovica prišla ali v katalog ali pa dana v mesečnem giveawayju. Od takrat kupujem zgolj stvari, ki jih hočem igrat takoj ali jih bom gotovo preigral do naslednjega popusta :D

Povezava do prispevka
young reče pred 16 urami:

Ali se te padci cen pri igrah večkrat dogajajo ali je to blackfriday ekskluziva? 

Po večletni abstinenci nabavljam igre in ne poznam situacije... primerjam regular in bf cene in me trenutni impulz nagovarja, da morem nabrat letno zalogo. Najverjetneje bom potem na koncu prišparal lih za ta presežek iger ki jih potem ne bom imel časa preigrat.

Popusti so celo leto na Storu. Ko bo minil blackfriday, bo prišla decembrska, potem božična, potem januarska, potem pustovska ... razprodaja. Skratka. Vedno vsaj ena razprodaja, pogosto pa 3 hkrati 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 22 minutami:

Hehe to sem jaz naredil, takrat je bilo cca. 25 evrov za celo leta ps extra, tako da imam zdaj naročnino do konca 2029:D

Ene par mesecev nazaj sem bral Reddit thread, da je baje v tl;dr pogojih naročnine ultra droben tisk, da če pride do nekih posebnih podražitev/preoblikovanja naročnin, lahko skrčijo ta stockano naročnino na manj časa. Ampak to so pomoje dodali v zadnjem letu, tako da ti, ki si stockal že pred časom, si najbrž safe

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 15 urami:


Ja, samo marca ko mi potece ne bo popusta…

 

Tam enkrat je days of play akcija se mi zdi. Jaz tud ne morem spremenit na extra in koristit akcijo zdejle za BF in bom brez do praznikov ko je ponavadi tudi akcija. Če bi pa podaljšal za eno leto premium imam pa 30% sam se mi zdi brez veze ker premium enostavno ni vreden svojga denarja če te streamanje ne zanima.

Povezava do prispevka
urby20 reče Dne, 19. 11. 2023 at 16:01:

Keri fuckerji so ratali, sploh ne mores podaljasati za celo leto, oz. lahko po polni ceni, ce pa vzamem extra ali essential pa lahko tudi samo do izteka narocnine (15.3.2024) po akcijski ceni… :ranting:

 

Jaz sem se zajebal in čakal do zadnjega s preklicom Plus Extra, misleč, da bom že prav čas skenslal.

Seveda sem potem pozabil, ker sem imel cel vikend polno zaseden z drugimi stvarmi in so mi merjasci pokasirali norih 126 eur, ker se za renewal obrišeš pod nosom za kakršenkoli black friday popust.

 

Zdaj čakam na refund.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...