Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 uro:

Tale baterija je perfeketn dodatek za Souls igre, da ne ubijem NPCja, vsakič ko odložim kontroler na kavč.

Jaz sem tocno to naredil, ne vem a je bil DS3 ali DS1, enega sem udaril, in se je zacel fajt, jaz underlevelled do picke materine. komaj prezivel na koncu. zato zdaj samo nežno :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 29 minutami:

 

Od tebe in do tebe vedno 2 dni traja. Vsi ostali so dobili zmer v 1 dnevu od mene in obratno :P 

 

Med mano in ke_kitom tudi vedno 2 dni. Večina pa 1 dan. Ti si tudi bil 2 dnevnik, res je :D

 

Ti si nekje vmes, s ke_kitom pa mama celo Slovenijo (težko bi bla dlje narazen, razen par lokacij) :)

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 11 urami:

Jaz sem dobil v Leclercu za 200, pa sem del božičnice (ki smo jo dobili na Eleclerc kartico lol) dal za tole

 

imam šele kake 3 tedne 

 

Jaaooo, kakšna napaka. :pinch: Namesto, da bi za to ceno nabavil PEČJAKOVO testo in profitiral, ti greš in nabaviš en pad....ajajaj....

 

Res ne vem, kaj bi na to rekel en priznani slo odvetnik.....cccc:D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

Until dawn remaster pred Bloodbornom je pa nekaj najbolj retardiranega kar lahko naredijo...

Lep pozdrav, uporabnik Gatsu.

Veseli nas, da se zanimate za remaster Playstation™ igrice igračke Bloodborne. Žal vam moramo sporočiti, da je koda same igre zakomplicirana v pičku mater in zato remasterja nikoli ne bo, kajti tudi Bluepoint bi imeli preveč težav s tem. 60fps patcha pa ne mislimo izdati kajti radi bi, da igrate naše novejše bombe Horizon Forbidden West in Ratchet & Clank: Rift Apart.

 

Hvala lepa, lep lp

Vaš Sony

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
MiLkeC reče pred 14 minutami:

Zdravo. Zanima me kje se da dobiti najceneje ps5 (digital?). Imam tudi ps4, ki bi ga lahko dal v protiutež. Hvala

 

Večina večjih štacun ga ima po 450, manjše, ki bi ti vzele štirko v račun, pa ti skupaj s štirko ne bodo dale kaj boljše cene. Raje vrži za drobiž tule v bazar. 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...