Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Weraziel reče Dne, 25. 2. 2022 at 17:31:

New gen GTA Online potrjen za PS plus subscriberje sredi marca. Nekak sumim, da bo folku vseeno, ampak kul vsaj neki od Rockstarja, da bo za PS Plus

 

 

Skor da bi bil vesel sam Gtao na ps5 mi je cisti cancer. Na pcju so sicer fulkrat hekerji, sam jz k sm dost flegma in ne izzarevam pvp tryhard 13 letnika, me vedno "boostajo" (lahko sm pilotiral avto kot ogromna zoga vecja od kabine itn) :D prav vid se master race IQ na delu

 

Ker mam lepe spomine iz week one na psju sm raj sam nehal igrat. Kr eni mulci kriceci k ne znajo skenslat mikrofona, pol ti pa se  mute neki na pol dela.

 

Itak pa je imo slo vse v kurac sekundo k so dodal guided misile letece motorje mk1 oz mk2, liek whatever 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 2 urama:

 

največja napaka tle je da igraš COD. just sayan'.

 

pa ne vadi se zdej ven. :D

Zero arguments :D Nazadnje sm igral MW2 in moram priznat da je po vec kot 10 letih fajn spet mal streljat. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Ma ja jz razumem da bi zoni rad da vsi mal chatamo gor dol sam pol to zgleda da vecino casa poslusas mtke ki se v dnevni derejo na froce nak spizdijo delat nekaj pa mlajsega brsta ki sprasuje zakaj nekajnekaj. Vsaj mislim da je to ker ne govorim random arabskih jezikov. 
Mi je carsko da mas direkt na kontrolerju gumb, heavy props for sony there, sam default setting bi moral bit na off. 

Povezava do prispevka

Poklici v Mercator Mtehnika, tam ponavadi imajo kaksnega.

salo na stran: spremljaj bolho, kjer ga lahko dobis zelo blizu retail cene, ker po skalperskih 900€ se ne prodajo.

Druga opcija je, da ga pri vseh velikih trgovcih prednarocis, pa potem vzames tam, kjer najprej pride.

da bos sel v stacuni in ga tam nasel na polici, to pa je malo utopicno pricakovati.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 14 minutami:

Poklici v Mercator Mtehnika, tam ponavadi imajo kaksnega.

salo na stran: spremljaj bolho, kjer ga lahko dobis zelo blizu retail cene, ker po skalperskih 900€ se ne prodajo.

Druga opcija je, da ga pri vseh velikih trgovcih prednarocis, pa potem vzames tam, kjer najprej pride.

da bos sel v stacuni in ga tam nasel na polici, to pa je malo utopicno pricakovati.

Vem kako je ja.

 

V mislih sem imel, če je možno kje (pred)naročiti preko spleta.

 

V BigBangu, vem da so imeli nekaj tednov nazaj možnost naročila prek spleta, ampak je seveda šlo v minuti.

 

Preko 500 € pa scalperjem ne mislim plačevat. Gre se mi samo zato, da bi rad nov Gran Turismo in Horizon Forbiden West sprobal, drugače mam itak nov xbox series x.

Povezava do prispevka

Tezko bos drugace nasel.

Ce bi jaz iskal, bi se angaziral in kontaktiral naokoli trgovce preko maila/po telefonu in se probal zmenit.

acs, harvey, mimovrste, bigbang

je bil pa zadnjic res dober deal na bolho, dejansko nanoskalperska cena.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...