Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ronin.si reče pred 3 urami:

Primarno daš na 1 PS4 in PS5, na tadrugem PS4 se pa aktivno loginaš in bo šlo skoz. Če hočeš pa skupaj igrat online pa seveda rabiš na tistem primarnem PS4 in PS5 uporabit ločene račune (ki bojo pa zaradi tega ker so primarne konzole za main račun imeli dostop do celega liba)

 

Torej 1. PS4  izbereš "Activate as your primary PS4" ko si prijavljen s PSN+ accountom. Na PS5  izbereš "Console Sharing and Offline Play" ko si prijavljen z istim PSN+ accountom.

Nato se na 1. PS4 in PS5 prijaviš z drugim in tretjim accountom, na 2. PS4 pa se potem prijaviš s tem računom PSN+ in bo hkrati delalo na vseh treh?

 

Mislim da glede primarnih imam vse ok naštimano, edini problem je pomoje v tem, da se na 2. PS4 in PS5 prijavljamo s primarnim PSN+ računom.

 

 

Povezava do prispevka
raveer reče pred 6 urami:

samo enkrat si lahko aktivno prijavljen v psn (ce se prijavis na ps5, te na ps4 izpise). torej moras imeti na ostalih dveh konzolah se po en racun, ki ni nastavljen kot primarni.

To sigurno? Se mi zdi da ko sem se js vpisal z racunom od kolega(ps4) na ps5 mislim da njemu niti zaznalo ni da sem prijavljen in sva bila oba hkrati

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 2 urama:

To sigurno? Se mi zdi da ko sem se js vpisal z racunom od kolega(ps4) na ps5 mislim da njemu niti zaznalo ni da sem prijavljen in sva bila oba hkrati

imas prav. sem ravnokar probal in sem vpisan tako na projki kot na ps5. zdaj sem za foro iz nafatlina potegnil ps3. ko se mi updejta in napravim device password, javim. :)

 

edit 1: tudi s ps3 si lahko prijavljen.

 

edit 2: na ps4 sem zagnal destiny2, na ps5 pa tetris effect in na ps4 je suspendalo destiny 2. ko sem zagnal destiny 2 na ps4 je suspendalo tetris effect na ps5

 

edit 3: da iznicim teorijo dveh ps4 iger, sem na ps5 pognal salt and sacrifice in zacuda mi ni suspendalo destiny 2 na ps4

 

torej, ja lahko si vpisan na ps4 in ps5 hkrati, vendar ne moras na obeh hkrati poganjati ps4 aplikacij

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
oca reče pred 53 minutami:

Ni mi jssno kdo bi ps1 igre in psp soloh igral 😅

če ne drugega, zaradi nostalgije, kake Castlevania type igre al pa da imaš vse God of War špile na voljo

 

Armored Core je tud na PS1, Final Fantasy 7 je na PS1,...

 

sicer jaz imam še vedno navaden PS+, ker mi je lista špilov še vedno meh, ampak vseen bolš to k nč

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 urami:

Yakuza 0, Yakuza Kiwami 2 in Bugsnax niso smeti

 

Yakuza Kiwami 2 je že bila v PS+

Bugsnax pravtako in to day 1 v PS+

Yakuza 0 je praktično vsak sale 4.99$

 

PS+ Extra smeti. Fakt.

 

PS+ Premium pa zdaj očitno celo scam.

 

Povezava do prispevka

Jep PS+ Premium je trenutno bullshit... Ampak a ste vidl tomesečne Gamepass igre lol... le zakaj bi Sony dajal gor boljše igre če tud konkurenca trenutno nič pametnega ne daje na svoj servis in grem stavit da namerno objavijo igre za Gamepassom in se jim bodo vsaj do neke mere prilagajal....

Povezava do prispevka

Aja, a un Trials of Mana je napaka, al dejansko pride? Ni ga namreč med slikami iger.

Sem gledal včeraj na Storu in ni free opcije.

 

EDIT:

https://blog.playstation.com/2022/08/10/playstation-plus-game-catalog-lineup-for-august-yakuza-0-trials-of-mana-dead-by-daylight-bugsnax/

Navedek

Also available on August 16 are: 

  • Metro Exodus 
  • Trials of Mana 
  • UNO
  • Monopoly Madness
  • Monopoly Plus

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

evo pocas se prirpavljam na nakup ps5ke, sam ga trenutno nikjer ni

 

kje se mi splaca najbol cekirat, povsod sam pise da ni dobavljiv nikjer pa kdaj bo, oz nekje sem zasledil 31. avgust

 

plus pojma nimam kaj izbrat za to da bi loh igral prek neta, glede na to da sem si nazadnje lastil ps3 pomeni da nimam prakticno nic ige

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 8 urami:

evo pocas se prirpavljam na nakup ps5ke, sam ga trenutno nikjer ni

 

kje se mi splaca najbol cekirat, povsod sam pise da ni dobavljiv nikjer pa kdaj bo, oz nekje sem zasledil 31. avgust

 

plus pojma nimam kaj izbrat za to da bi loh igral prek neta, glede na to da sem si nazadnje lastil ps3 pomeni da nimam prakticno nic ige

1. Big Bang

2. Igabiba

 

In kaj se.. Harvey Norman baje.. tej so imeli najvec se mo zdi.. za BigBang sem ziher.. pri Igabiba pride tudi kakswn bundle.. pa na mimovrste lahko narocis in ko bobo :))

Povezava do prispevka

Kako pa dobiš informacijo, da so ps5-ke na voljo? Dajo na internetno stran te štacune ali moraš kot opičnjak hoditi v trgovino vsake toliko časa (oziroma jih klicati)?

 

Goddamn no, skoraj 2 leti od izzda konzole pa se je še zdaj ne dobi:blink: če imata vsaj malo ekonomista v sebi, ni mogoče zanikati, da je bil tole eden navečjih pricing failov v zgodovini človeštva.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...