Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Pa zraven seveda kao na polno podpirat zelena gibanja, pametovati o ekologiji, zmanjšanju ogljičnega odtisa itd. M m mmmm.

 

https://www.gameshub.com/news/news/sony-pledges-to-eliminate-environmental-footprint-by-2040-19458/

 

https://www.thegamer.com/sony-nature-campaign-horizon-forbidden-west-environment/

 

https://www.google.com/amp/s/www.sie.com/en/blog/our-progress-on-sustainability/amp/

 

Gnoji dvolični skoraj na nivoju Disneya in njihovega rezanja gejev in zamorcev iz filmov za kitajski trg

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Maja sparajo na masi prasci

 

Sam to ni se nic..jaz sem fasal 2x zapored drift na povsem novem razor pro contorelju iz big banga.. komaj v tretje je bilo ql..pa se na enem iz game stopa se mi zdi.. in to je kontroler za 150 eur!! 

 

Mislim ni bil drift ampak uno cim se malo dotaknes gobice reagira, kar je iz izkusenj pomenilo, da bo zacelo driftat cez par tednov hardcore nabijanja fortnajta :))

 

Anyway.. hocem rect tudi uni drazji kontrolerji niso safe, pa pol se je vedno kaksen gumb al trogger zjebal in je blo treba sraufat.. 1x sem mogu nek plasticen element, neke gumbe v aceton namakat, pol je zjebalo cel lak ampak vsaj pol jo je malo upognilo in je delalo kot mora.

 

 

V glavnem razor pro controller mi je bil najjaci, ta ki sem ga popravljal z acetonom :)))))) res je bil ql kontrolee pickumater... zakaj ne naredijon novega wireless za ps5.. ko sem remapal trikotin kvadrat krog in x, na ostale 4 gumbe in imel obal palca nonstop na joystikih.. to je bil res luksuz igrat dark soulse in monstee hunter world, ma na splosno vse.. z enim palcem se pac premikas kot z vsakim kkntrolerjem z drugim pa lepo nonstop obracas kamero tam ko ti pase.. dober filing

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Fantje, rad bi nabavil en ssd 1tb za ps5 pa me zanima kje vi to naročite da je cena normalna.

 

Gledal sem za 2tb ker sem mislil, da samo zamenjaš ssd ne pa dodaš in se mi je zdelo 1tb nesmiselno napram 850gb ki jih ima zdaj :lol:

 

V glavnem ja. Rabim nasvet.

Povezava do prispevka
GadusM reče pred 51 minutami:

Fantje, rad bi nabavil en ssd 1tb za ps5 pa me zanima kje vi to naročite da je cena normalna.

 

Gledal sem za 2tb ker sem mislil, da samo zamenjaš ssd ne pa dodaš in se mi je zdelo 1tb nesmiselno napram 850gb ki jih ima zdaj :lol:

 

V glavnem ja. Rabim nasvet.

Zdej normalne cene niso :) ker rabijo Stipe State Drive offical certifikat. Te so ponavadi 2x dražji od običajnih nvme diskov. Načeloma bi tudi 1TB znal biti dovolj, ker trenutno nimaš 825gb, ampak samo 600 i kusur na voljo za igre. Tko da če, dodaš 1 TB boš imel skoraj 3x več placa, kot sedaj.

 

Skratka disk mora imeti najmanj 5500 read speada in fino je če ima heatsink, če pa ima še offical štempelj je pa sploh zmaga. En takih diskov je ta: klikni me nežno za amazon link

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Res kisla, še dodatno kisla pa ob dejstvu, da so THPS 3 in 4 mehanike itak že vključili v 1+2 remake, tako da bi dobesedno stopnje remasterali in je to to. Bo zgleda treba malo več mikrotransakcij pitchat naslednjič <.<

 

THPS 3 je meni zraven 2 itak highlight serije z brutalno dobrimi mapami. Pri THPS 4 pa je šlo po mojem mnenju navzdol, ker so šli v bolj "open world" zasnovo, kao huge mape brez timerja

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 11 minutami:

A yakuza dragon je cool? Kere so cool oz kak cs to igrat po vrsti, pa ne res ono od zacetka s slabo grafiko, tiste bi preskocu

Yakuza: Like a Dragon je classic JRPG, kar pomeni izbiranje "napadov" iz menija, ostali so beat em upi

 

To so vse remastered/remake verzije, tako da ni nobene z izstopajoče slabo grafiko. Je pa dejstvo, da so vse igre po goli moči grafike zelo meh 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...