Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

fric reče pred 29 minutami:

Očitno to postaja trend, slab mesec nazaj je Meta za 100€ podražila Quest 2.

se zna kr masovno dražit elektornika na splošno, cene sestavnih delov grejo gor, stroški proizvodnje grejo fejst gor, stroški prevoza še parkrat bolj....

glede na situacijo, v katero letimo (recesija, cene energentov v nebo itd) pričakujem tudi občuten padec prodaje dotičnih zadev pozimi.

 

potem so pa še tukaj oslabljene valute v primerjavi z USD. Sej vidimo, koliko je EUR pušnil letos proti dolarju,...

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Tole okrog podražitev meni izgleda kar konkreten cheese oz dober izgovor da naviješ cene :D Nafta je poceni ko svinja, tko da razni prevozi ipd ne bi smeli biti neki dražji. Plin je v EU sicer mega drag, drugje po svetu (npr na Kitajskem, kjer se stvari delajo) bi pa rekel da je kvečemu cenejši, ker so na trgu ruske zaloge. Manjko elektronike je pa že od covida / zaprtega sueza / ustavljanja kitajske proizvodnje.

 

Ne vem no, mal mi je smešno da kr vsaak papak nažiga neke podražitve kao Vse jw šlo ful gor. Nazadnje mi je to mizar pribil za šperplate, pa štromar mi je to odlomil ob ful visokem računu, "Kabli so se podražili", dej fak of no :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Tole okrog podražitev meni izgleda kar konkreten cheese oz dober izgovor da naviješ cene :D Nafta je poceni ko svinja, tko da razni prevozi ipd ne bi smeli biti neki dražji. Plin je v EU sicer mega drag, drugje po svetu (npr na Kitajskem, kjer se stvari delajo) bi pa rekel da je kvečemu cenejši, ker so na trgu ruske zaloge. Manjko elektronike je pa že od covida / zaprtega sueza / ustavljanja kitajske proizvodnje.

 

Ne vem no, mal mi je smešno da kr vsaak papak nažiga neke podražitve kao Vse jw šlo ful gor. Nazadnje mi je to mizar pribil za šperplate, pa štromar mi je to odlomil ob ful visokem računu, "Kabli so se podražili", dej fak of no :D

Naš električar podizvajalec mi je isto reko, kak so cene šle gor, za kable za vse, tam nekje 30%...no, mal me je zanimalo, sem šel po trgovinah, in vse je šlo gor za minimalno 30%. 

 

Nabavljal sem robo za en blok v Celju, celo ogrevanje itd...tak informativno, radiator malo pred korono je bil 140eur, isti tip radiatorja, ista velikost danes pride okoli 200eur.

Povezava do prispevka

A še komu res dogajajo ta višanja cen. Jaz ko slišim kako gredo cene gor res postanem mega happy. 

 

Edino mori mi, da se hrana nič kaj preveč ne draži. 

 

Upam, da bo šlo še bolj tako naprej. To je edini način, da končno dobimo v državi pravi višji srednji sloj in prave reveže. Res mi gre na kurac tola socialna enakopravnost. Hočem, da ko se z nekom pogovarjam, da takoj vem v katero kasto ga uvrstiti - bogataš, višji srednji sloj, nižji sredni sloj ter klošarji in berači.

 

No saj ko rusi dokočno zaprejo pipco za plin in gre nemcem polovica industrije v kurac, se mi mogoče uresniči sanjski scenarij:wub:

uredilo bitje Feget
  • Trol 1
  • Nekul -1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Cela industrija ogrevanja je šla v pm, cene so nore..iz meseca v mesec narašča. Paleta pelet je bila nekoč ne vem, 150, 200eur. Danes je 550-600eur. 

Ja jaz sem fasal konkreten cheese po faci, ko sem kupoval pAleto pElet za na vikend. Hint: ni bilo 600, bilo je malo več :D

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 12 minutami:

Tu je ker ne poznaš rođota z Bosne, ki ti jih lahko zrihta za 500 :D

 

Ne, res je noro, sodelavec jih je lani nabavil za ene 200€, letos je reku da pod 500€ ni vidu nobene ponudbe :confused:

 

 

200 sicer ze dolgo ni bla tona, ampak tm ene 250, 260e. Letos je bla cena ze prot 300e, 3 mesece kasneje pa x2 lmao

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...