Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 10 urami:

Če so za Doom (2016) lah pogruntal kako vse spravit na kontroler, mislm da se ne rabi več gumbov. Isto Elden Ring :avadodo:

 

Ni govora po dodatnih gumbih, ki imajo svojo vlogo, gre se za dodatno pozicijo obstoječih. V FPS multiplayer igah je to že skoraj mandatory, da se lahko skače ipd brez, da se spušča desno ročico. Praktično vse igre dobijo s tem na boljši igralnosti. Ravno sem preigraval Nioh 2 spet in ta sprint/dodge na X bi bil mnogo boljsi na back paddle gumb, ker ni potrebe po spuščanju desne gobice...

Povezava do prispevka

Pa ja

 

Kaj res tako grozno pisem

 

Pejdi igrat MHW z navadnim kontrolerjem

 

Kontrolerjem, ki ima samo 2 dodatna gumba al pa 4 dodatne

 

Pac treba REMAPAT vse X, kvadrat, trikotnik in krog..NE pa samo X in kvadrat

 

Sej dva dodatna je olej za fps in vrjetno vecino iger

 

Ma za MHW npr in kaksne izjeme rabis 4 da imas oba palca vedno na joysticku in upravljas konstantno s kamero.. kar je zelo ql filing

 

Naj se povdarim, ce dodajo gumb za kurac, se vedno rabis se enega gumba, mogoce tudi kurca

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Razumem kaj je Hattori rekel. Itak ne maram multiplayer shooterje na konzolah (razen te bolj simpl kot so COD ni tako težko igrati)

 

Je pa gladko med shooterji na konzolah Doom zame trenutni kralj, pa verjamem da je Doom Eternal tud. Sem kupil tist paket z Doom, Doom 2, Doom 3 in Doom (2016) pa mi ima prvi Doom težje kontrole kakor ta novodobni lol

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 48 minutami:

Razumem kaj je Hattori rekel. Itak ne maram multiplayer shooterje na konzolah (razen te bolj simpl kot so COD ni tako težko igrati)

 

Je pa gladko med shooterji na konzolah Doom zame trenutni kralj, pa verjamem da je Doom Eternal tud. Sem kupil tist paket z Doom, Doom 2, Doom 3 in Doom (2016) pa mi ima prvi Doom težje kontrole kakor ta novodobni lol

Katerakoli igra, kjer lahko hkrati uporabljamo desno gobico, hrbtne gumbe IN face gumbe (x,o,□,△) enostavno potrebuje še spodnje gumbe za alternativo. Primer pri SoulsBorne igrah. Spuščati gobico za obračanje kamere, da lahko pritisnem krogec za evade so največje smeti.

Ne vem čemu si se obesil samo na FPSje.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

To je za pametne ljudi... Ne pa take kot jaz. Že par dni sem v igri in krepko ur, pa še vedno vsak dan par krat spijem zdravilni napitek s kvadratom namesto, da bi udaril sovražnika z R1... Ali hočem na X šprintat in rolat pa se zajebem, ker bi moral z O. Kontrol se pri igri navadnim glih nekje tik pred koncem tolko, da sem potem spet celi zjeban v naslednji. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 21 minutami:

To je za pametne ljudi... Ne pa take kot jaz. Že par dni sem v igri in krepko ur, pa še vedno vsak dan par krat spijem zdravilni napitek s kvadratom namesto, da bi udaril sovražnika z R1... Ali hočem na X šprintat in rolat pa se zajebem, ker bi moral z O. Kontrol se pri igri navadnim glih nekje tik pred koncem tolko, da sem potem spet celi zjeban v naslednji. 

:D

Kaj pa igraš zdaj?

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

 Spuščati gobico za obračanje kamere, da lahko pritisnem krogec za evade so največje smeti.

 

O temu sploh nism nikoli razmišljal, ker me nikoli ni zmotilo. Zdej si mi dal to idejo v glavo in bom začel sovražiti igrice.

 

Kdo kupi moj PS5?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...