Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 7 minutami:

To je bilo res smešno ja, znanec/kolega je namreč bil dev na Horizon: Zero Dawn portu (samo portu, ne OG igrici) in mi je enkrat pač povedal, da delajo PC port

 

In jaz v eni debati Stipetu omenim, da Horizon 100 % pride na PC in da je to to

 

In on najbolj sveto zaklinjal, da za to obstaja natanko 0 % možnosti, ker Sony ne bo backstabal fanov, pol pa sem mu napisal neki v smislu "če se motiš, moraš javno napisat post, da nimaš pojma" ali neki v tem smislu :D 

 

Sam mu nikoli nisem povedal, da sem imel insajdersko :D 

:avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
atomic reče pred 53 minutami:

En je tukaj na forumu napisal, da je videl v mimovrste Kranj PS5ke... sem prišel tja in so bli res in to kar 4-5 kom, sem poklical frenda a boš PS5 je rekel vzemi... the rest is history...

Hvala dobri mož foruma, čigar imena se ne spomnim več.

To pred kratkim?

Povezava do prispevka

K sm večkrat pisal, zakaj je PS5 najboljši playstation vseh časov no evo še en razlog:

Na PS5 diska ne menjaš, kot na prejšnjih, ampak pa ga dejansko lahko upgrejdaš. Kar pomeni, da za 100€, ti potrojiš uporaben prostor, ker na temu integriranmu maš samo dobrih 600gb uporabnih, ostalo gre za bogove...

 

Tko da če imaš 1600GB placa, to imaš za ene 30 AAA špilov + 500 pixel feget art iger, tko da te folderji spet niso tooolk neumni.

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...