Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 1 minuto:

Jaz računam, da bom šel 19.11.2020 normalno v štacuno in nabavil konzolo PS5. Razen če bo kak"stric" kaj prej zrihtal. Ampak se mi nikamor ne mudi zares, ni ene igre zaradi katere bi mi bilo must buy!

 

Res mi ni jasno kako boš kje dobil konzolo na polic če nimajo niti za tiste k so plačal celo konzolo vnaprej dost kosov?!? Da ne omenjam dejstva da znajo bit štacune še zmer zaprte tist teden.

Povezava do prispevka

Pizda ste eni še zmer full nestrpni...sej bo!

 

x v slo 10ti, ps5 pač nekaj kosov 19, baje po relissu 10dni večja EU zaloga, če gre vse po sreči bo konzol v EU dost, mene osebno Slo Cro trg niti ne zanima, ker imajo pemajhne  kvote, kto vedno žal......s tem da x zgodba ostaja enaka, še vedno ni uradnega dilerja za balakn trg...mogoče pa kdaj in kmalu ja....

 

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 minuto:

Pizda ste eni še zmer full nestrpni...sej bo!

 

x v slo 10ti, ps5 pač nekaj kosov 19, baje po relissu 10dni večja EU zaloga, če gre vse po sreči bo konzol v EU dost, mene osebno Slo Cro trg niti ne zanima, ker imajo pemajhne  kvote, kto vedno žal......s tem da x zgodba ostaja enaka, še vedno ni uradnega dilerja za balakn trg...mogoče pa kdaj in kmalu ja....

 

 

Ne piše on tako no..

Povezava do prispevka
Navedek

konzole dobimo 19.11, prevzeli boste lahko normalno v naši poslovalnici, v primeru da poslovalnica, kjer imate označen osebni prevzem konzole ne bo dobila dobite 19.11 po pošti.

 

Big bang

 

Če to sfurajo brez zapletov si bojo gainal kar precej mojega respecta

Povezava do prispevka

Sej je Goblin zadnjic razlagal, da ima BB direktno vezo s Sonyjem.. to je pac mene prepricalo.. poleg tega, da so pol dali counter za komade.. po pol se enega dodatnega.. jaz sem na sreco narocil v prvem in sem sekar optimist

 

Drugace pa itak ne mores bit siguren v nic, sploh v teh casih.. sam pac se mi zdi najbolj shure, ce imajo dobrega dobavitelja in vsaj priblizno vejo koliko kosov bodo narocili

 

Pa z njimi nisem imel nikoli problemov, mislim, sem imel.. ampak so mi takoj vrnili pare ko sem zahteval.. tako da mi ni blo tezko placat prednarocilo

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 25 minutami:

Zanimivo mi je da je sam Big Bang 100% sure, da bodo dobili vsi, ki so prednaročili :) pa ne sam dobili, ampak na dan izida 100%. Vsi ostali v Sloveniji pa tega ne vejo in si tega ne upajo trdit.

Enkrat je nekdo tu razložil, da večina trgovcev v Sloveniji dobi konzole preko Sony zastopnika za Slovenijo. Big Bang in Mimovrste, pa imata druge kanale in dobita mimo zastopnikov.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...