Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Že en čas pregledujem to temo, ker me mantra firbec kako ste se vsi ostali znašli s ps5 prednaročili. In zdaj me neki zanima, čeprav je to že skoraj old tema glede temu kaku blizu launcha smo. Kolk realno je da dobim konzolo na dan izida če je blo prednaročilo oddano 20. septembra? Naročeno je blo na gamecentru, ker čeprav so frišni, so mi do zdaj vsa prednaročila (sicer igerc) dostavli na dan izida in ker seveda takrat ni blo več nikjer drugje za dobit. Očitno so ti 3 dni ki so bili vzeti za odločanje ali je vredno ven vrečt 500€ pred prazniki predolgo. Imajo pa še vedno napisano "na voljo za prednaročilo" ampak predvidevam, da ne ker imajo tolk zaloge ampak ker enostavno delajo backlog že za drugo leto. Meh pa ravno rojstni dan mam drug tedn in je blo mišljeno za belated birthday present to myself. 

Povezava do prispevka
n-o reče pred 23 minutami:

Že en čas pregledujem to temo, ker me mantra firbec kako ste se vsi ostali znašli s ps5 prednaročili. In zdaj me neki zanima, čeprav je to že skoraj old tema glede temu kaku blizu launcha smo. Kolk realno je da dobim konzolo na dan izida če je blo prednaročilo oddano 20. septembra? Naročeno je blo na gamecentru, ker čeprav so frišni, so mi do zdaj vsa prednaročila (sicer igerc) dostavli na dan izida in ker seveda takrat ni blo več nikjer drugje za dobit. Očitno so ti 3 dni ki so bili vzeti za odločanje ali je vredno ven vrečt 500€ pred prazniki predolgo. Imajo pa še vedno napisano "na voljo za prednaročilo" ampak predvidevam, da ne ker imajo tolk zaloge ampak ker enostavno delajo backlog že za drugo leto. Meh pa ravno rojstni dan mam drug tedn in je blo mišljeno za belated birthday present to myself. 

 

Gamecenter je dobesedno najbolj trash kar se tiče težje dobavljive robe. Zaupam jim približno toliko kot playgameu. Do zdaj so mi za vsak collectors edition špil, naročen pri njih, par dni pred releasom povedali "ej sori ne bomo dobili",  pa mislim da nas je kar nekaj takih tukaj. In za te iste izdelke so še kar naprej pobirali preorderje, čeprav so že vse, ki smo naročili, klicali da robe ne bo. Revež na drugi strani linije je celo povedal kako je težil šefom naj ne počnejo tega, pa gladko prav to počnejo naprej. Zdaj to ne pomeni, da 100% ne boš dobil, lahko da so si zagotovili kaj kosov in imaš komot šanse, če si bil med prvimi, samo kar se mene tiče kot da ne obstajajo. Razen ko kakšno random igrico prodajajo ultra cheap :D

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Jest sm prednarocu hoarder verzijo ker mi verzijo za napredne ni ratal dobit. Na nemskem Amazonu, tko da menda da bom dobu na dan izida, ceprav se mi ne mudi ravno.

 

Naceloma je to moje bozicno darilo, ampak verjetno ne bom cakal dober mesec da odprem. Tolk bolj ker mamo lockdown do sredine decembra. Mam se nekej backloga PS4 igrc ki se ga bom lotu. Pa menda bo "zastonj" en lep nabor igrc ki jih nism igral.

Povezava do prispevka

Ah fuck well nism vedu, da so taki. Naročam večinoma gold editions, nič collectorskega, pa tut tlou2 sem dobo tok k je blo treba. Razen če se pol slovenije odloči brisat njihova prednaročila potem lahko o ps5 letos samo še sanjam. No, bom pa Miles Morales bluray škatlo gledal.

Povezava do prispevka
n-o reče pred 28 minutami:

Ah fuck well nism vedu, da so taki. Naročam večinoma gold editions, nič collectorskega, pa tut tlou2 sem dobo tok k je blo treba. Razen če se pol slovenije odloči brisat njihova prednaročila potem lahko o ps5 letos samo še sanjam. No, bom pa Miles Morales bluray škatlo gledal.


no, lahko pa presenetijo. men tud big bang niso ničesar do datuma dostavili in vedno sem imel z njimi probleme, tukaj jih pa vsi hvalijo :) 

Povezava do prispevka

No, saj moje izkušnjes preorderji pri BB so podobne :D Sicer še s cajtov PS3, pozneje se več nisem imel želje zanašat, ampak preorderan nek SE, za katerega sem tem teden pred izidom preveril in dobil "ja imamo naročenega posebej za vas" reply, je gladko končal kot "žal nismo dobili, je nekdo pozabil dat naročilo naprej, a bi imeli navadno verzijo, je tudi 10e cenejša, se splača". Podobno še parkrat, pol je pa bilo dovolj lp.

Povezava do prispevka

Z BB sem jaz imel samo enkrat "težavo", ker sem preordal RDR2 ultimativni deluxe edition (pač tisti najdražji, ki je bil na voljo), na Day One pa so me poklicali in se opravičili, da je dostavljena napačna verzija (za Xbox, namesto za PS4) in da nikjer v SLO enotah nimajo, da bi mi poslali in da ne morejo povedati, kdaj bi lahko sploh dobil. Jebi ga, zdaj...  So mi pa dali potem navadno verzijo za 40 € (kar je bilo na Day one zame OK in sem dal mir, pa še čokolado sem nesel prijazni trgovki, ki se je ves dan trudila in bila v kontaktu). :) (plačal itak nisem nič v naprej)
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

O pizda pogresam cas, ko sem kot kralj na dan izida PS3 zakorakal v vaski big bang in za 600 evrov izpulil edini primerek brez prednarocil in podobnih jajc. PS4 sem podobno snatchnil, sicer 3 dni po datumu, ko so v mlinarju odpirali one oranzne skatle ob prihodu robe. Sem mogo cakat, da so ga polepili s ceno. :)

Povezava do prispevka
LeBron reče pred 3 minutami:

Ah ni panike, bomo pa počakali december, ko bodo trgovine odprte in bo sigurno kakšna zaloga tudi po trgovinah za praznike. 

Ne bo. Ker že dolgo zbirajo prednaročila za dobavo v 2021 praktično vsi trgovci v SLO.

 

Sovica reče pred 7 minutami:

Zakaj je to Yikes? A resno že letos rabiš 670GB za PS5 igre? Za PS4 igre bo pa itak delalo preko USB3 zunanjih diskov kar je že potrjeno.

Povezava do prispevka

Men se tudi 670gb zdi dovolj. Že zdej imam prosto vedno 500gb. Res pa je da nism tak da imam 30 špilov gor. Pač enega/dva igram, končam, zbrišem, idemo dalje. To generacijo sem igral vse major igre, ki so prišle, pa enkrat nisem imel probleme s placom. Je blo max 500gb polno, pa še to je bil kriv call of duty :D

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

 

 

Ne vem kako bo to izvedljivo BB :/

To je itak bolj tako.. 

 

Drugace pa narocil sem online.. tam grem samo dvignit in Friuli je oranzna in baje negozi di informatika bodo delali.. edini problem ki ga jaz vidim je it cez mejo in ce bodo deliverali

 

Ma bomo vidli to je uno plan C stekas oz ce bo prilika za profit

 

Itak prvo je BB pol mimovrste pol to

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...