Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 1 minuto:

Mal se mi zdi da lažeš ane, a ni bil bronze member s 5 špili? Al je mene napačno pobarval? :D:D

Pač neki no, kaj vem kaj xD

 

Ćamir (izbrisani) reče Pravkar:

A tipo ima dejansko bronze / silver / gold lvl. članstva? :D Sem mislil, da je samo Playgame član ali nečlan 

 

Kralj 

Zanj smo vsi člani ja.

Povezava do prispevka

btw dost kisla scena bo, ko bo določenim preorder šel v kurac in bo edini supplier ostal on, ker si bo navozil konzol iz pol evrope preko svojih ljudi, ki mu vozijo iz trgovin konzole :D Me zanima če bo kdo prekršil načelo no way playgame in takrat vzel pri njem :D

 

damn sorry za flood :S

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 8 minutami:

No, saj to celo in fact vem, da tipu iz tujine uvažajo konzole, ker poznam modela, ki mu jih kupuje v nekaterih sosednjih državah. Tako da dejansko je precej možno :D 

Daj fak amuse me, kaj ima od tega? Finančne računice baš ne vidim, a dobi ne vem gajbo šmarnice or smth :D

Povezava do prispevka

Kakšen podalpski unikum, da uradni Sony zastopnik ACS dobavo konzol omenja šele za pomlad 2021, tistih par kosov za day-one ne štejemo, a PG kult z lahkoto zmaže 700 naročil.

Btw, Šilc bi bil fajn za customer relations na PG, trajno zaključevanje 24/7 plus + Damjan ima Čeferina na hotdial = biznis, da mu ni para.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 minutami:

Daj fak amuse me, kaj ima od tega? Finančne računice baš ne vidim, a dobi ne vem gajbo šmarnice or smth :D

PG mu nekaj malega plača, če prav vem. Saj to je bolj scena, da se človek ukvarja s prevozništvom in ko ima kakšna trgovska veriga akcijo, spotoma vzame še kombi plejcev

 

Drugače pa je PG-ju najpomembnejši biznis ravno PG-članstva. Ostalo je dosti irelevantno, ker s samo konzolo so profiti mizerni

Povezava do prispevka

Kva je modeli, kva dogaja? 

 

a mi kr še vedno brezplačno reklamo šopate, ni švoh no.

 

ps: tku da če sm koga oškodoval a ne, lahk komto uredimo, ne vem katera trg vam da možnost 18let nazaj za uredit, če je kej panik z besedo na dan, uredimo za 20let nazaj, mal garancije za vas posebne, recimo....

 

paše to vam slikam prednaročila za cifro nad 700 plus?

uredilo bitje Play
  • Račka +1 1
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Tip se zbudi z levo nogo. Najrej zafaka, mogoce celo zagrozi strankam, da ce skenslajo in ponovno narocijo padejo na zadnje mesto. Kar se razume. Ampak ker se je zbudil nadrkan in glede na to, da se je tle oglasil je se vedno nadrkan.. pac tip more povedat, ok nima veze, svoboda govora. 

 

Pol pise da ima  med 500 in 1000 kosov novih konzol rezerviranih ampak na dolgi rok.. kaj to pomeni v obdobju enega leta? Dej ne me jebat. Ce imas malo mozganov ti je takoj jasno, da tip muti in je jako netransparenten.

 

Pa naj pove ajde.. ga izivam.. model.. XSX izide cez en teden, kolko kosov XSX imas zagotovljenih na D1? Ajde povej, da cujemo. Te dolgorocne rezervacije kaj za en kurac to pomeni.

 

Mislim sej meni tip ne gre neki na zivce na splosno. Sem tudi slisal pohvale, da se da vse zmenit. Sam ko pa cujem dolocene fore wannabe hudega trgovca z nekimi iumisljenimi pojmi kot so dolgorocne rezervacije in se, da tip neki tezi strankam, da ce skenslajo in ponovno narocijo lol.. padejo na zadnje mesto.. lol.. ne morem, da se mi brizni kupci ne zasmilijo in tudi jaz postanem malo slabe volje.

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Čist poljubno sem vzel eno sliko od stranke in upam da ne zameri 😁

Kdor ima igralno konzola takole lepo pospravljeno, kar je meni všečno, ampak konzoli pomoje ne glih. Pač igralna konzola na tak način se ne hladi, nima svežega zraka, pretoka zraka in odvod toplega zraka, pa še da je dodatno obremenjena z drugo napravo, aktera enako oddaja toploto, pa pomoje res ni glih vesele!.. Napaka ki sledi pregretje konzole, zmrzovanje, in poodbne zgodbe in ostalo.

Le v info ✌️

 

Fotografija osebe Playgame.si.
Fotografija osebe Playgame.si.
Fotografija osebe Playgame.si.
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 6 minutami:

Ne glede na to kolk je nekdo mešetar, to folka, ki opravlja druge, ne naredi nič manj branjevk.

 

IMO.

Kako pol locis kdaj je opravljanje in kdaj samo pritozevanje nad praksami trgovcev?

 

A je opravljanje ker je bil nekoc prisoten na tem forumu, al ker folk omenja trgatev ki je bil njegov pogost izgovor?

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 44 minutami:

Kako pol locis kdaj je opravljanje in kdaj samo pritozevanje nad praksami trgovcev?

 

A je opravljanje ker je bil nekoc prisoten na tem forumu, al ker folk omenja trgatev ki je bil njegov pogost izgovor?

Ne vem al se sprenevedaš, al tole resno pišeš.

Pritožiš se tako, da nekomu poveš v obraz kaj te moti, ali kvečjemu sprožiš kak postopek. Tole kar tukaj folk počne je prej obrekovanje po moje.

Sej vem, da gre za laughs and fun, samo še vedno gre za branjevstvo, ne glede na to kako obrneš.

 

Isto kot s Šilcem, samo da je tisto še 10krat bolj fuknjeno.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Jah dokler je user experience brez spreminjanja resnice imo ni obrekovanje. Tehnično gledano je potem vsak review, ki ni po godu podjetju tudi obrekovanje... Jaz sem zmeraj pisal, da z njim nisem imel težav, je bilo superspecialno dobit tistih obljubljenih 5 špilov in sem moral bit tečen, da sem jih dobil, sam ps4 dela, špile sem prodal mefistu tko da kar se mene tiče čist legit experience. (Če primerjam z random prodajo na bolhi :D:D)

Povezava do prispevka

Strinjam se da je obrekovanje fuknjeno in nesmiselno sam tako pac je. Ce tega ne bi bilo ta forum in se maraikaj drugega ne bi obstajalo. Branjevstvo fuknjeno al ne je v cloveski naravi.. nimas kaj.. to mores vzet kot zabavo ce te veseli, ce te ne pa pac ignoriras.. ma spreminjat narave ne gre

 

Pac meni enostavno gre na zivce, da tip ze tako ima prednarocila oz rezervacije za ps5 in gta 6 ze eno leto nazaj...... zdaj fukne ven neko stevilko 700 kar je vrjetno, koliko on misli narocit oz placat za narocila konzol ever ali pa vsaj v roku leta dveh... in zdej ker on misli nekoc toliko narocit kar naprej dolgorocno sprejema narocila in grozi z nekimi prvimi in zadnjimi mesti, ce odpoves.. pizda to je ze uno skoraj da malo mafij stil.. ne ves koliko in kdaj in kako in ce in pol se neki vstrahujes pri odstopu.. namesto da bi napisal, da lahko kadarkoli odstopia od prednarocila.. pac korektno

 

Mislim, ce to ni shady.. sam ok.. ima pravico tako pocet, kot imam jaz pravico izrazit moje nestrinajnje s takim pocetjem

 

Smilijo se mi tisti, ki ga jemljejo resno in bodo morali pol prenasat prerekanje preko mailov

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...