Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 46 minutami:

 

mislim da je bilo to znano že prej. dvomim da bo kdo dejansko porabil prostor pred updejtom, vseeno lahko ps4 igre vedno inštaliraš na zunanji disk. predvidevam da se update ne bo zavlekel predolgo. zelo verjetno bo na voljo preden bodo na voljo kompatibilni diski.

 

tukaj je drug problem - to daje občutek, da sony prodaja pol-izdelek. isto kot z ventilatorji "ki jih bodo prilagodili kasneje". kot da jim je zmanjkal časa in niso uspel testirat. upam da ne bo drugih skritih presenečenj. 

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 6 minutami:

Tip jih bo prodajal za več :D hahaha

Ma ne bom pomoje se mi ne bi dalo.. ce pa se mi bo in se bo dalo.. in jih bom imel vec..ne grem valda cez mejo reskirat in pol se posiljat po posti za dzabbe.. 50 100 eur.. al pa ce kiri od vas clanov ne bo imel vam dam za isto, ce se kje dobimo.. vsaj da sem pol heroj

 

Bomo vidli sploh ce bo dej

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 5 minutami:

 

mislim da je bilo to znano že prej. dvomim da bo kdo dejansko porabil prostor pred updejtom, vseeno lahko ps4 igre vedno inštaliraš na zunanji disk. predvidevam da se update ne bo zavlekel predolgo. zelo verjetno bo na voljo preden bodo na voljo kompatibilni diski.

 

tukaj je drug problem - to daje občutek, da sony prodaja pol-izdelek. isto kot z ventilatorji "ki jih bodo prilagodili kasneje". kot da jim je zmanjkal časa in niso uspel testirat. upam da ne bo drugih skritih presenečenj. 

 

Teoretično dovolj zmogljivi SSDji so se pojavili manj ko mesec dni nazaj. Ne morjo oni tega požegnat brez konkretnega testiranja pol bo pa folk pizdil da je 200€ fuknu proč če nau delal bp se ti ne zdi?

 

Tist glede ventov je pa logično. Prva generacija iger ne izkorišča vsega kar nudi PS5 hw ker niso ne game engini še zoptimizirani za te funkcije in verjetno niti v SDKju še ni vsega. Tud PS4 pro je bil čist lepo tih dokler niso začele uletavat igre ala God of War, Horizon in RDR2. 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 5 minutami:

Tale z ventilatorji je malo mim... če že kaj, je ta feature, da lahko vente prilagodilo preko software updata dokaj huda. 

 

venti so del firmwara, konzole updejtajo firmware remotely že 20 let. to ni carski "feature", ampak prej namiguje da niso testiral zadeve v vseh možnih okoljih in loadih. lahko se motim, ampak mi je ful sumljivo da se to oglašuje kot "feature". 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 52 minutami:

Ne bo. Ker že dolgo zbirajo prednaročila za dobavo v 2021 praktično vsi trgovci v SLO.

 

Zakaj je to Yikes? A resno že letos rabiš 670GB za PS5 igre? Za PS4 igre bo pa itak delalo preko USB3 zunanjih diskov kar je že potrjeno.

 jz bom mel ornk probleme zarad tok mal placa ker mam rad 5+ spilov installanih

 

Je pa to vecji razlog da kupujem retail ker kdo bo loadal 100giga vsakic

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 22 minutami:

Ma ne bom pomoje se mi ne bi dalo.. ce pa se mi bo in se bo dalo.. in jih bom imel vec..ne grem valda cez mejo reskirat in pol se posiljat po posti za dzabbe.. 50 100 eur.. al pa ce kiri od vas clanov ne bo imel vam dam za isto, ce se kje dobimo.. vsaj da sem pol heroj

 

Bomo vidli sploh ce bo dej

 

Če ti rata imet viška, ti ga jaz odkupim, pa še pridem iskat. Pa dam še malo zraven. :D Itak si tu na obali ne?

uredilo bitje LeBron
Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 minuto:

Disk v ps5 je manjši od galkovega tiča. Ampak ok, itak ne bo nič za igrati, za tiste dve igrice, ki prideta v prvih dveh letih bo verjetno čisto dosti:rofl: 

 

 

Ja samo za dodaten prostor na PS5 boš lahko vtaknil tudi Galkovega tiča. Medtem ko za dodaten prostor na najmočnejši konzoli ever made, da boš razširil kapaciteto diska boš moral, iti ob sončnem zahodu na dan ko bo prva krvava luna in prositi boga Gates-a, če lahko dobiš malo prostora in boš dobil Quest, dda za 200 zlatnikov ti mogoče malce poveča nahrbtnik.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 19 minutami:

Ja samo za dodaten prostor na PS5 boš lahko vtaknil tudi Galkovega tiča. Medtem ko za dodaten prostor na najmočnejši konzoli ever made, da boš razširil kapaciteto diska boš moral, iti ob sončnem zahodu na dan ko bo prva krvava luna in prositi boga Gates-a, če lahko dobiš malo prostora in boš dobil Quest, dda za 200 zlatnikov ti mogoče malce poveča nahrbtnik.

Yo dej me odreši googlanja pa povej: a PS5 ima podporo za random NVME disk iz kjerkoli al kako deluje ta expansion?

Povezava do prispevka

Eh 50 evrov gor ali dol mi je vseeno. Pri meni je bolj to, da imam rad zadeve lepo razporejene in da je stari hardware še kako uporaben. TV recimo vedno kupim, ko se starega znebim (dam staršem, bratu...). Svojega X-a bi moral nekomu podtakniti ali prodati, pa bi bil nakup novega X potem kar smiselen, ker brez xboxa pa ne želim biti :)

 

S PS4 Pro nimam teh problemov, ker gre projka na morje in je HDMI input prost za ps5:D

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...