Skoči na vsebino
amnesia

[PS5 ]PlayStation 5

Priporočeni prispevki

shure reče pred 45 minutami:

Sploh mi ni tako grd, zdaj ko je postavljen v regalu, pa se ga ne vidi tako dobro. Kontroler mi je pa že po samem občutku bolj všeč od Xboxovega. Lepo je biti spet console peasant.:D

A je kdo poskušal vklopit na mrežni kabel? Zdaj mi bo dokončalo začetni update, pa ne vem če upam, da se mi ne zbricka.

Js mam ze skos na lan kablu pa ni nobenih problemov. 

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Dela super s kablom, hvala. Kak odlom je ta konzola, definitivno je prepoceni. Pomoje sem zaključil s PC gamingom, je udobje na kavču preveč pomembno. Pa hvala Sony za PS collection, res polepša začetno izkušnjo s takimi biseri, ki pridejo zraven.

uredilo bitje shure

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Meni reče moja, sej kaj boš pa igral ko nimaš nobenih igric še? Pa jst, erm...20 hitov sem dobil za 27 eur za eno leto, pa ene 8 sem jih mislil preigrat v vsakem primeru. Priceless pogled nazaj pa mislila si je oh shit...

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Evo dobil potrdilo za konektor... zdaj rabim samo še konzolo :D

1405513561_Screenshot_20201123-2007102.thumb.png.e3578fe8b4539eea4ab1a8d40163cbc1.png

Deli prispevek

Povezava do prispevka

jaz tudi,..

Well vsaj adapter bom imel ,.. resnično upam da se bo še kdo opogumil in izdal PS5 patch za PSVR špil,.. (že native reso bo špile naredilo neskončno bolj privlačne,.. Kar je vbistvu moj edini complaint o PSVRju,.. Ker stvar še zmeraj seka,.. predvsem ker ima najboljše špile oziroma največ odličnih špilov)

uredilo bitje foker

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...