Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Boba-Fett reče pred 49 minutami:

 Če želite mam videt kaj zmore novi gamepad začenite WRC 9. Plus lepih 60 fps..čisti užitek.

 

komaj čakam novi GT, to bo trgalo gate

 

Damn :( Kje si bil ko sem fomojal v Dirt2, tole mi zgleda res proper. 

 

Sem pa v Dirt2 tudi začel uživat, če prestaviš na cabin view izgleda bolj pro. Drugače me ful moti par zadev, če zgledaš od zunaj je filing kot da avto sploh ni realno na podlago naliman, tut stik gume z podlago je res čuden. 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 1 uro:

Vsekakor vredno teh 30 evrov kot stane zdaj na ps storu v black friday akciji.  Dobiš občutek kako dober bo novi kontroler za dirkačine. Kdo še rabi volan 🙂

 

lahko malo elaboriras?

 

PSe primarno kupujem zaradi GT serije in me res firbec matra kako bodo dirkacine na tem famoznem kontrolerju

 

also, ce mas gas-bremza na L2 in R2, kje menjas prestave, na desnem joysticku?

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 34 minutami:

A lahko igram s psnow igre, ki si jih lastim na accju ? 

 

Prodal pleyko, do januarja bo susa

Lahko igraš vse kar je na PS Now-u ,..Tvoj PSN Account nima veze,.. sam na PCju bo vse stremal,.. kar je predvsej laggy sranje,.. Na PS4 lahko zdownoadaš vse PS4 špile da ni laga.

Povezava do prispevka
Smith reče pred 22 minutami:

ja pri volanu dobis ogromno FF, od robnika, do zdrsa koles, menjave prestav,...

 

samo na trigerjih cutis al tut na joysticku?

 

 

Oboje. Ful je hud kontroler res. Haptika je res next lvl. K sm igral astrobota sm mislu da majo trigerji zdj 2 stopnji, kao ce dovolj prtisns je gumb k L3R3. Res mindblown kaj so zgruntal

Povezava do prispevka

PS5 Scalper Group Has More Online Stock Than Most Major Retailers

 

A new report revealed that a PS5 scalper group based in the UK managed to acquire just under 3500 PlayStation 5 consoles with the intent of reselling them all for profit during the device's launch period, highlighting the huge issue current-gen consoles are having with resellers.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 minutami:

PS5 Scalper Group Has More Online Stock Than Most Major Retailers

 

A new report revealed that a PS5 scalper group based in the UK managed to acquire just under 3500 PlayStation 5 consoles with the intent of reselling them all for profit during the device's launch period, highlighting the huge issue current-gen consoles are having with resellers.

To je več zaloge kot jo je bilo namenjene za celi slovenski trg. LOL 

Povezava do prispevka

Vseeno gre za poslovno skrivnost in res ne bi upal o točni cifri. Je pa nekdo že v tej temi omenil 150 kosov za BB. ;)

 

Btw se pa ne spomnim takšne situacije, ker jaz npr. še vedno nimam konzole, ker takrat septembra nisem prednaročil.  Zdaj pa ste me čist nahajpali in mi je malo žal. 

uredilo bitje cherry_muffin
Povezava do prispevka
Denis reče pred 3 urami:

Mam PC 4 leta. Sej je kul in vse, sam praktičnost konzol ko si v sekundi v špilu je top shit + nobenih updejtov. Prižgeš, igraš, sklopiš.


Kako ni updejtov na konzolah, lol?  Poleg tega sem tudi na PC lahko komot v "sekundi" v špilu ali celo še prej ...  Ajde, za PS5 ne morem nič rečt, ampak lahko pa delam primerjave s PS3, PS4(pro) in PC. 
Razen če sem vse skupaj prebral brez sarkazem detektorja ;) 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Denis reče pred 3 urami:

Mam PC 4 leta. Sej je kul in vse, sam praktičnost konzol ko si v sekundi v špilu je top shit + nobenih updejtov. Prižgeš, igraš, sklopiš.

Odkar imam dober tv nisem skoraj nikoli na pcju res. Youtube seveda raje gledam tle gor, če rabim kak film downloadat si pac potegnem 4k verzijo in prek telefona streamam with 0 lag na tvju. Za večino imam itak netflix. Sama kvaliteta slike je seveda na mojem LG C9 neštetokrat boljša od najverjetneje 99% monitorjev. Imam 120hz, hdmi 2.1, 4k, HDR, Dolby Vision. Kar se tiče iger malenkost kdaj pogrešam miško in tipkovnico ampak enostavno optimizacija na konzolah je tako dobra da trenutno nimam želje po pcju. Nimam časa se drkat z nekimi napakami. Imam službo, punco, obveznosti, skratka lajf... raje se samo usedem doma na kavč in zaženem igro. Kar pogrešam je res 10x hitrejši multitasking na pcju kot kjerkoli drugje(telefon, tablica če je slučajno kdo 60+, konzola,...) in pa seveda sestavljanje PCjev in dodajanje komponent. Meni osebno bi bilo veliko boljše ce bi konzole pustile samo malo tega

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Potem to naenkrat več nebi bla konzola kot jo hvališ v zgornjem delu posta. Ravno zaradi tega je tako ajnfoh za uporabo in dobro optimizirana, ker je povsod ista (z izjemo mogoče diska, če kaj dodaš).

Ne mislim dejanskih komponent ampak mogoce dodajanje kaksnih led ventilatorjev in seveda diska. Mislim da menjava prpcesorja ali grafične ne bi bila mogoča. Niti RAM glede na to da si ga graficna deli s procesorjem. 

Povezava do prispevka

@Gapi182 načeloma negiram tudi tvojo izjavo, v določeni meri. V mojem primeru imam PC priklopljen (poleg dveh monitorjev) tudi na TV in mi komot služi kot ... pač konzola. Pa kje šele, da bom šel posebej dolvlačit 4K filme in jih streamal (preko fona?) itd. Naročnine za streaming servise (netflix, hbo itd. itd.) so itak poceni in delujejo na vseh napravah brezšivno, v mojem primeru torej PC in konzole. Pa ne me narobe razumet: ne negiram konzol. Imam jih kar precej (razen PS5 in xboxov) in za oglede filmov in preigravanje eksluziv so itak idealna rešitev.  Oz. ne znam si pač predstavljati življenja brez vsaj enega spodobnega PC-ja v hiši.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...