Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

počakajmo na xbox pregled, preden mečemo, da je MS kej bolš naredu.

 

sony je tehnično within spec čipov in so najbrž to nardili zavestno. kako se bo pa to res izkazalo na daljši rok, ko bojo konzole preprašene in kako bo v hudih poletnih dneh (nekateri pač nimajo klime) kjer okoliška temperaturna delta 10 stopinj naredi veliko razliko, bomo pa še vidli.

 

definitivno bo prišlo do revizije tega čez čas, ker jih stane manj kot nekaj centov vsaj nek termalni pad nekam vtaknit, da se dotika večje povšrine.

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 49 minutami:

- spomin na konzoli je vroč, ker memory čipi sploh ne dotikajo nobenega heatsinka, niti kosa kovine (thermal pad ???) ??? kaj kurac jim ni jasno ...

fak noro res, da so tko zdizajniral. cist nerazumljivo, sam predvidevam da ne gre za napako, ampak so zadevo premislil, ceprav glede na izkusnje s prevrocimi komponentami v sony konzolah nikol ne ves :rofl:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 23 minutami:

zakaj vas motijo te thumbnaili v videotih:D 

 

 

Zato ker folk ne zna več ločit med res annojing thumbnailom -> YOU HAVE TO SEE THIS, THIS WILL CHANGE YOUR LIFE, zraven pa 13 puščic in 7 obkroženih zadev na slikci

 

vs

 

custom thumbnail kot si ga je spedenal tisti modelček na prejšnji strani, kjer je pač kolaž nekih artiklov 

Povezava do prispevka

MY BAD...grem se vržt dol po štengah.

Sem jih klical, da se pozanimam zakaj je takšna cena in so povedali, da sem zraven dodal še  36 mesecev podaljšane garancije, ki znaša 40€, drugače je cena še vedno 500€.

To je pa to, ko si na isti dan več prednaročil zagotoviš :pinch:

uredilo bitje tor
Povezava do prispevka

sm kakšne bolanije se dogajajo glede teh konzol, mene počasi mineva, da po 20letih dela ,  grem raj ovce past...

 

kva je to vse skup pokvarjeno, in dobava, in prekupčevanje, vsak dan me kliče po 10x folka ki ima v SLo 10 , 5 konzol, Hrvati imajo velik konzol, od kje jim?, ena firma v slo lahk uvozi ne vem kuk konzol, a uvozniki določeni ne dobijo nič, ne povejo nič, pa tega svet ni vidu.... in mislijo da boš kupil po 700e...ma garantiram da 90% fbja in bolhe prijavim trzni, davčni...(ker mi gre na kurca k mi en prbije da jih pol jaz prodajam po višji, mamu jim.....) uk dobavitelj ima lager 300 plus konzol a prvotna cena 550e pa take fore....ma dej, k mi je slabo....

 

počasi že dojemam zakaj se tole gre.....sm bom raj tiho...

Povezava do prispevka
Bog in batina reče pred 14 minutami:

nisem se nič poglabljal,čist na prvo kolk velika je razlika med ps4 pro in ps5...

a se sploh splača razmišljat, da bi projko nabavu...al je razlika v ceni premajhna in pač počakam na ps5 novo rundo dobave?

 

Počakaj,.. Sicer imam moj TurboJet zelo rad(ampak sem zaradi Projke malce naglušen postal),.. Ampak je moč PS5ke enostavno na čisto drugem nivoju,.. in za 400 dobiš digital verzijo,.. z praktično 20 najboljšimi PS4 špili  (z psplus) ,.. ki delajo predvsej bolje,.. Vse je veliko boljše,tišje.. hitrejše, lepšejše,.. Tako da kar skoči na PS5. Načeloma bi vsi PS4 špili morali delat bolje,.. (tudi brez patchov)

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

dobi firma konzole, nardijo naročnine, 100e gor, in vsak dobi vsaj 50e na konzoli, plus rabat, pa kje mi zivimo, enak delajo hr in slo trg....a pol se folk čudi da je 50 folka danes v slo k na črno prrodaja po 700e pa gor, pa slabo mi je, ker se proda, folk daje po 800e do 1k, pa bolesnki no....

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 minuto:

dobi firma konzole, nardijo naročnine, 100e gor, in vsak dobi vsaj 50e na konzoli, plus rabat, pa kje mi zivimo, enak delajo hr in slo trg....a pol se folk čudi da je 50 folka danes v slo k na črno prrodaja po 700e pa gor, pa slabo mi je, ker se proda, folk daje po 800e do 1k, pa bolesnki no....

 

A ne delas ti tocno tega?

 

Samo da zdaj pac nisi dobil konzol in si salty

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...