Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Tule gre za genijalnost AMDja, ki je izdal dve konzoli, novo generacijo cpujev ter gpujev, vse na istem proizvodnem procesu pri istem dobavitelju(TSMC). Sedaj pa je pomanjkanje v vseh teh kategorijah, well played AMD.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 4 urami:

Tist k si je lah prvoscu konzolo, jo ima doma, revni fegeti so pac brez lp

Fak ti si tak frajer, sem lahko tvoj prijatelj?

Valda folk sam čaka da bo dal 1300 za konzolo ki nima še nobene igre narejene za njo. Komi čakam res. Kot PC igralec nimam pojma kaj je 60fps+. Branje teh izkušenj novih ps userjev je tok hilarious za ljudi ki smo imeli vse to že leta prej. Zanimivo mi je da folk v reviewe daje kako igre hitro loadajo na PS5, čeprav tega nikoli prej niso za PCje ki so imeli SSD.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 5 urami:

Ni kriva nobena nesposobnost Sonyja in naših trgovcev. Corona in majhen nepomemben slovenski trg sta razlog za pomanjkanje.

Kombinacija vsega seveda. Corona je definitivno pripomogla ampak vseeno... ljudje dajo vn 1 konzolo na 6 let, sej niso imeli samo par mescov za planirat :D. To da lahko folk kupi po 15 konzol nekateri pa nobene pa seveda ne morem krivit Sony ampak trgovce. Bi se pa tudi js, če bi videl naše playgame in konzolkote, mal izogibal slovenskega trga :'D

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 21 minutami:

Zanimivo mi je da folk v reviewe daje kako igre hitro loadajo na PS5, čeprav tega nikoli prej niso za PCje ki so imeli SSD.

 

Slinch reče pred 5 minutami:

 

se vidi da si newfag

 

peceji imajo solid state drive

 

ps5 ima stipe state drive

 

katrca vs mečka

Ne glede na joke post, je tole precejšnja resnica. 1st party games ala Miles, Astro, Demon's Souls, Sackboy, etc imajo praktično nične loading times, medtem ko je pri PS5 multičih treba čakat podobno kakor pri PCjih s SSDji.

Niti malo me ne čudi, da folk to izpostavlja. Kar se loading times tiče = PS5 ekskluzive >>>> neoptimizirane multiplatform Igre na PCjih in next gen konzolah.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 4 minutami:

 

se vidi da si newfag

 

peceji imajo solid state drive

 

ps5 ima stipe state drive

 

katrca vs mečka

Vem zakaj je PS5 SSD impressive in ne ni zaradi tega kar si ti napisal jesus christ. Inform yourselves. Ampak why not have fun. Pls povej mi kaj je stipe state drive oz mislim da si hotel napisati stripe? 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 7 minutami:

 

Ne glede na joke post, je tole precejšnja resnica. 1st party games ala Miles, Astro, Demon's Souls, Sackboy, etc imajo praktično nične loading times, medtem ko je pri PS5 multičih treba čakat podobno kakor pri PCjih s SSDji.

Niti malo me ne čudi, da folk to izpostavlja. Kar se loading times tiče = PS5 ekskluzive >>>> neoptimizirane multiplatform Igre na PCjih in next gen konzolah.

Ma ne to. Čudi me izpostavljanje nextgen konzol v multiplatrofm igrah češ da hitreje loadajo. Mislim sej to je logično a ne? Sej razumem da vam je impressive. Tud meni je blo ko sem 8 let al kolk nazaj nabavil prvič SSD in mi je zagnal cel windows v 15s. Ma to mi zdaj folk hvali tam holy shit veš kok hitro se zažene ps5 in igre. Yes... I know... I've known for years.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 minuto:

 

Hahah

 

Lurk moar

mal jeba razlagat stvari ko nimaš pojma o eni temi a ;)?

Aja pa še enkrat. Zaenkrat nima PS5 nič kar do zdaj še nisem videl na PCju ali celo na PS4. Ghost of Tsushima ima približno isto dolg fast travel kot Spidey. Nisem pa js kriv da je loading time katastrofalno slab na Spideyu na ps4. Bi mi delovalo mal bolj impressive če bi igra zgledala nenormalno ampak ajde Miles morales je last gen game in roko na srce GOT izgleda bolje.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 4 minutami:

Aja pa še enkrat. Zaenkrat nima PS5 nič kar do zdaj še nisem videl na PCju ali celo na PS4. Ghost of Tsushima ima približno isto dolg fast travel kot Spidey. Nisem pa js kriv da je loading time katastrofalno slab na Spideyu na ps4. Bi mi delovalo mal bolj impressive če bi igra zgledala nenormalno ampak ajde Miles morales je last gen game in roko na srce GOT izgleda bolje.

 

Gapi182 reče pred 4 minutami:

mal jeba razlagat stvari ko nimaš pojma o eni temi a ;)?

 

in

 

 

Screenshot_2982.png

Povezava do prispevka

kolega js mam lajf js nism vsak dan na faking forumu kaj ti ni jasno :D? Misliš da bom vedel za neke nerd izraze ki jih folk uporablja al pa za neke twitch insulte? Enostavno nisem še videl nek visok tehnološki napredek na PS5 ki ga vi očitno vidite in kao prej ni bil na PCjih. Pač ja okej navdušeni ste da igrate končno 4k in 60FPS. Razumem. Razumem da zna ta SSD bit brutalen in zanima me kako bo to vplivalo na kakšen Horizon ampak za zdaj pač nisem neki impressed jbg. Sej logično no da ne bo takoj realizirana moč konzole ob izidu, je pa mal smešno ko se pretvarjate da je :). Kot da ste na novo odkrili ogenj :D

Povezava do prispevka

Namerno se izogibam takih communitijev ki uporabljajo take besede kot newfag in pač ne bom se spustil na tist nivo in začel tudi sam tako govorit. Zato sem tud napisal da sem se več nahajal na drugih forumih ker pač se folk ne obnaša kot nek twitch chat. Normalno lahko komuniciraš tam ni vse nek meme. Ne razumem kaj ti ni jasno tukaj.

Povezava do prispevka

@Gapi182, brezveze se trudiš.

 

Razumi da so razni uporabniki kot so Slinch, Ćamir, KE RIT, Ezoterik in podobni, člani "elitnega" circlejerka na tem forumu. V lajfu se jim nič drugega ne dogaja kot da zabijajo čas za nek random obskuren online forum, kjer grupno masturbirajo v svojem SJW mehurčku.

 

Ne sekiraj se kako nek soyboy poizkuša pokazat da je boljši od tebe, ker je več časa zagonil za neumnosti :lol:

 

 

Da ne omenjamo da poizkušaš s pomočjo logike nekaj dopovedat SJWju. To pač ne funkcionira.

uredilo bitje Galaksija
  • Solzice 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...