Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

vlaho reče pred 20 minutami:

Men gre isto na kurac ta vzvisenost nekaterih uporabnikov tuki bodisi zarad tega ker pac ima folk se kej druzga za pocet v tem zivljenju k pa brat tele circlejerk bedarije al pa liftat. Mogoce je user od 2012 pa nima casa in volje da bi bil na tekocem, frajer slinch mu to v treh poastih nakaze da nej lurka moar. Hardcore vam pravim...

Na kurac mi gre tut k je kao neka nedolzna forica da un k nima ps5 je klosar in lidelic. Kok ste res kul ker ste naredil prednarocila in pol k cakal k bedaki ta kos hi-teck masinerije. Mogoce pa ima folk denar pa se ni hotu guzvat za njega al pa ga nima casa igrat? Boli te kurac lork moar lidelic ce pa ne si pa klosar pa liftaj

Res vsaka vam cast me zanima kako bi odreagiral vi ce bi tkole uletel na nek forum pa bi vas ena skupina uporabnikov takoj napadala in ponizevala? Samo lep lp pa odjava zgoraj desno.

 

Lega tega kok se je vzgal zdej boste rekl sej ti noben nc noce. Res ne, mene ni nihce napadal sam vas vzvisen odnos mi gre na kurac, posmeh do drugih igricarskih skupnosti predvsem slovenskih. Na tak nacin boste samo odganjal drug folk in tisto kar ste si zelel, da bi mel odprte registracije je en kurc kej vredno ker napadate n00be in pa drugace mislece. Si ne delam utvar da sm vam zdej ogledalo nastavu al neki ker pac bo slo to mim k lanski sneg sam mogoce ni zmeri problem v drugih...

 

kvaje vlaho a smo mal površno brali?

 

tale takozvani circlejerk se ne zlije na folk kar z jasnega, brez razloga

 

model je uletel vzvišeno pametovat, tauntat in posplošeno napadat userje tukaj, ko pa je dobil nazaj, pa začel jokcat in še malo bolj pametovat

 

da ne boš spet žrtev lastnega selektivnega branja, ti predočim, kronološko:

 

Navedek

Valda folk sam čaka da bo dal 1300 za konzolo ki nima še nobene igre narejene za njo. Komi čakam res. Kot PC igralec nimam pojma kaj je 60fps+. Branje teh izkušenj novih ps userjev je tok hilarious za ljudi ki smo imeli vse to že leta prej. Zanimivo mi je da folk v reviewe daje kako igre hitro loadajo na PS5, čeprav tega nikoli prej niso za PCje ki so imeli SSD.

 

Navedek

 

se vidi da si newfag

peceji imajo solid state drive

ps5 ima stipe state drive

katrca vs mečka

 

 

Navedek

Vem zakaj je PS5 SSD impressive in ne ni zaradi tega kar si ti napisal jesus christ. Inform yourselves. Ampak why not have fun. Pls povej mi kaj je stipe state drive oz mislim da si hotel napisati stripe? 

 

pač uletel je malo podissat folk, ker kao tako dobro pozna userje in community, da lahko padajo sodbe, pol pa dobi nazaj nek inside joke communityja in se izkaže da pa ga morda ne pozna dovolj dobro, da bi lahko presojal

 

pa ni zdaj da prvi pišem o tem, saj mu je že keki točno to razložil:

  

KE RIT reče pred 10 urami:

Tole hvali random casual folk, ki se ne spozna. Uletavat na Mn3, kjer najbrž večina konzolca poseduje tudi dober PC in je SSD norma, s takim pokroviteljskim tonom je pa, ne samo cringeworthy, ampak downright neumno. Sorry :\

 

zdaj če ti vidiš vzvišenost uporabnikov v tem, da skupinsko tauntajo modela, ki uleti vzvišeno pametovat, pol pač tvoj bad, ni to primer communityja, ki odjebe nove obraze (v bistvu je konjzolec kar precej odprt do folka, ki se kolikortoliko normlno obnaša), tisti ki pa uletijo utrujat in žalit pa pač dobijo takoj po faci, samo če že imajo tako velik ego, da uletijo z omenjenim odnosom, ne vem zakaj imajo hkrati tako krhkega, da se ob razumljivem pushbacku zjočejo in namulijo

 

ampak imaš prav, če bi jaz takole uletel na nek nov forum, začel takoj dissat, tauntat, jim pametovat in malo žalit, bi verjetno isto dobil gnojšnico nazaj in samo odjava lp, samo sem malo bolj normalen v glavo in pač na nov forum uletim z malo bolj normalnim odnosom

 

upam da sem pomagal

Povezava do prispevka

To so res slabe fore v letu 2021. Hardware je kolikor je močan je pač močan. To da je iOS že sam poseb bolj optmiziran OS je ključno. Pa spet ni zdej, da bi bile na iOSu grafične 100x lepše.

 

 

Tko da PS5 = PC, kar se tiče hardware in ne boš igral nič bolje.

 

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 3 minutami:

No, razn tega da na pcju dobesedno nimas tega hardwara, in kar ze obstaja ima market share 5, pa ne procentov ampak pcjev, res ni nic novega. 

 

...in še to bi dodal, da na PCju še ni take globoke integracije SSDja z grafično in CPUjem, kot je na PS5.

Bo prišla in na PCju se bo ta feature imenoval DirectStorage/DMA al karkoli že - ampak tega featurja trenutno še ni in zato je PS5 SSD za igre boljši od vsega, kar trenutno obstaja na PCju - tako pač je - nič ni narobe, če kdaj tudi PC caplja za konzolami v kakšnem segmentu. :D

 

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 13 urami:

@Gapi182, brezveze se trudiš.

 

Razumi da so razni uporabniki kot so Slinch, Ćamir, KE RIT, Ezoterik in podobni, člani "elitnega" circlejerka na tem forumu. V lajfu se jim nič drugega ne dogaja kot da zabijajo čas za nek random obskuren online forum, kjer grupno masturbirajo v svojem SJW mehurčku.

 

Ne sekiraj se kako nek soyboy poizkuša pokazat da je boljši od tebe, ker je več časa zagonil za neumnosti :lol:

 

 

Da ne omenjamo da poizkušaš s pomočjo logike nekaj dopovedat SJWju. To pač ne funkcionira.

Ma ja sem se enostavno navadil da jih je veliko večino treba ignorirat. Mislim folk me tam navaja ob 4h zutri jesus christ :D. Hkrati pa mislim da s temi fanboyi niti ne morem komunicirat ker ne razumejo zakaj je ta SSD na PS5 tako epic, ki je oz. bo zlo epic če realizirajo vse njihove vizije. Oni se kar klanjajo zdj tle k dobivajo popolnoma normalne izkušnje na SSDju, ker jim last gen igre delajo hitreje na next gen konzoli, kaj bo šele čez leto 2. 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 49 minutami:

Men gre isto na kurac ta vzvisenost nekaterih uporabnikov tuki bodisi zarad tega ker pac ima folk se kej druzga za pocet v tem zivljenju k pa brat tele circlejerk bedarije al pa liftat. Mogoce je user od 2012 pa nima casa in volje da bi bil na tekocem, frajer slinch mu to v treh poastih nakaze da nej lurka moar. Hardcore vam pravim...

Na kurac mi gre tut k je kao neka nedolzna forica da un k nima ps5 je klosar in lidelic. Kok ste res kul ker ste naredil prednarocila in pol k cakal k bedaki ta kos hi-teck masinerije. Mogoce pa ima folk denar pa se ni hotu guzvat za njega al pa ga nima casa igrat? Boli te kurac lork moar lidelic ce pa ne si pa klosar pa liftaj

Res vsaka vam cast me zanima kako bi odreagiral vi ce bi tkole uletel na nek forum pa bi vas ena skupina uporabnikov takoj napadala in ponizevala? Samo lep lp pa odjava zgoraj desno.

 

Lega tega kok se je vzgal zdej boste rekl sej ti noben nc noce. Res ne, mene ni nihce napadal sam vas vzvisen odnos mi gre na kurac, posmeh do drugih igricarskih skupnosti predvsem slovenskih. Na tak nacin boste samo odganjal drug folk in tisto kar ste si zelel, da bi mel odprte registracije je en kurc kej vredno ker napadate n00be in pa drugace mislece. Si ne delam utvar da sm vam zdej ogledalo nastavu al neki ker pac bo slo to mim k lanski sneg sam mogoce ni zmeri problem v drugih...

pusti stat nima smisla. Če se js ne sekiram zakaj bi se drugi zame? Pa dej js tud liftam zdj si mene užalu :D

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 minutami:

 

kvaje vlaho a smo mal površno brali?

 

tale takozvani circlejerk se ne zlije na folk kar z jasnega, brez razloga

 

model je uletel vzvišeno pametovat, tauntat in posplošeno napadat userje tukaj, ko pa je dobil nazaj, pa začel jokcat in še malo bolj pametovat

 

da ne boš spet žrtev lastnega selektivnega branja, ti predočim, kronološko:

 

 

 

 

pač uletel je malo podissat folk, ker kao tako dobro pozna userje in community, da lahko padajo sodbe, pol pa dobi nazaj nek inside joke communityja in se izkaže da pa ga morda ne pozna dovolj dobro, da bi lahko presojal

 

pa ni zdaj da prvi pišem o tem, saj mu je že keki točno to razložil:

  

 

zdaj če ti vidiš vzvišenost uporabnikov v tem, da skupinsko tauntajo modela, ki uleti vzvišeno pametovat, pol pač tvoj bad, ni to primer communityja, ki odjebe nove obraze (v bistvu je konjzolec kar precej odprt do folka, ki se kolikortoliko normlno obnaša), tisti ki pa uletijo utrujat in žalit pa pač dobijo takoj po faci, samo če že imajo tako velik ego, da uletijo z omenjenim odnosom, ne vem zakaj imajo hkrati tako krhkega, da se ob razumljivem pushbacku zjočejo in namulijo

 

ampak imaš prav, če bi jaz takole uletel na nek nov forum, začel takoj dissat, tauntat, jim pametovat in malo žalit, bi verjetno isto dobil gnojšnico nazaj in samo odjava lp, samo sem malo bolj normalen v glavo in pač na nov forum uletim z malo bolj normalnim odnosom

 

upam da sem pomagal

proper gaslighting

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 9 minutami:

pusti stat nima smisla. Če se js ne sekiram zakaj bi se drugi zame? Pa dej js tud liftam zdj si mene užalu :D

lol če misliš da sem se sekiral zate, si jih po smčku dobu ker si provociral in nabijal, je slinch lepo podal "dokaze"

 

pač na kurac mi gre ta vzvišen odnos nekaterih, takojšnje napadanje če nisi fanboy določenega izdelka (konzole, igre) in pa konstantno drkanje z lildiči

 

si pa lahko tut slinch malce prebere o novih SSDjih in bo videl da ni PS5 SSD glih taka raketa kot ga želi predstaviti, je  kr on par z PC SSD, če govorimo samo o SSD, integracija je pa druga stvar

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 47 minutami:

bz vlaho, čez 2 leti bo stipe state drive passe, mid range GPUji bojo začel prehitevat playko levo desno, playka bo začela dobivat 30 fps ekskluzive in spet bomo bral  kako "BB na 60 preprosti nima iste cinematičnosti kot na superiornih 30 fpsjih"

 

Sej midrange GPU-ji so že trenutno po goli zmogljivosti 2x hitrejši od PS5 - samo kaj ti to pomaga, če na njih lahko poganjaš samo konzolne porte, na vsakih 10 let pa pride igra tipa CP 2077, ki pokaže superiornost PC hardvera.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 8 minutami:

drgč pa tole, ne verjamem da je market share glih 5

 

https://www.samsung.com/semiconductor/minisite/ssd/product/consumer/980pro/

 

 

 

 

Stipe2 reče pred 7 minutami:

 

...in še to bi dodal, da na PCju še ni take globoke integracije SSDja z grafično in CPUjem, kot je na PS5.

Bo prišla in na PCju se bo ta feature imenoval DirectStorage/DMA al karkoli že - ampak tega featurja trenutno še ni in zato je PS5 SSD za igre boljši od vsega, kar trenutno obstaja na PCju - tako pač je - nič ni narobe, če kdaj tudi PC caplja za konzolami v kakšnem segmentu. :D

 

 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 minuto:

lol če misliš da sem se sekiral zate, si jih po smčku dobu ker si provociral in nabijal, je slinch lepo podal "dokaze"

 

pač na kurac mi gre ta vzvišen odnos nekaterih, takojšnje napadanje če nisi fanboy določenega izdelka (konzole, igre) in pa konstantno drkanje z lildiči

kao ''dokazi''. Človek sarkastično napiše da si revni ne morejo privoščit PS5 pač sarkastično odgovorim nazaj. In pol vsi jokice nazaj ko odgovorim na isti način kot oni ma dej... kot vrtec

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 50 minutami:

drgč pa tole, ne verjamem da je market share glih 5

 

https://www.samsung.com/semiconductor/minisite/ssd/product/consumer/980pro/

 

 

 

To nima veze s ps5 ssdjem ki ima vgrajeno hardwarsko dekompresiranje podatkov + m2m ki ga je na pcju amd ravno predstavil, nvidia pa se dela na njem. In da nimajo vsi tako hitrih ssdjev.  Ja, cez eno leto bo ps5 ssd dobra stvar ampak nic (tako zelo) posebnega, trenutno pa tega na PCju enostavno nimas. Definitivno pa 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 38 minutami:

 

...in še to bi dodal, da na PCju še ni take globoke integracije SSDja z grafično in CPUjem, kot je na PS5.

Bo prišla in na PCju se bo ta feature imenoval DirectStorage/DMA al karkoli že - ampak tega featurja trenutno še ni in zato je PS5 SSD za igre boljši od vsega, kar trenutno obstaja na PCju - tako pač je - nič ni narobe, če kdaj tudi PC caplja za konzolami v kakšnem segmentu. :D

 

Je, AMD ga ze ponuja, nvidia pa ga bo cez, iz glave, pol leta. Ni ps5 neki ful nemogocega naredu, imampa svoje prednosti in ni kr tko samo ssd ki ga pcjasi poznajo ze 10 let. 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

pač na kurac mi gre ta vzvišen odnos nekaterih, takojšnje napadanje če nisi fanboy določenega izdelka (konzole, igre) in pa konstantno drkanje z lildiči

 

drugač ne vem koliko si spremljal, samo izraz lidliči pade izključno:

 

a: kot joke in good fun somn3čarju, ki je in on the joke, torej znotraj tega circlejerka™

b: diss nekoga, ki uleti z žaljivimi napadi

 

res se ne spomnim, da bi ga kadarkoli kdo tu gor uporabil kot legit žaljivko, v bistvu je ponarodel ravno zaradi absurdnosti izvorne uporabe (polemiko legitimnosti razoroževanja negativnih izrazov skozi nameren premik v rabi na stran, morda za drugo debato), nikakor pa se ne uporablja, kot želiš prikazati, da se

 

tudi to o napadanju in fanboyanju je nekam na glavo obrnjeno, če kaj, ta circlejerk™ pretirano negativno reagira na napade fanboyev

 

pač ne štekam, a poskušaš whiteknightat žaljiv folk in hkrati obsojat žaljenje?

Povezava do prispevka

Ma Lidlici je malo zaljivo, sam ce bomo zdaj pazili na vse zajive zadeve, lahko se sam izpisemo in zapremo forum in lp Lp

 

Sej jaz tudi hodim v Lidl oz bolj Hofer. Sam imo Lidl, Hofer in Eurospin je vse isti kurac.. in zdaj ko hodim v Merkator, da se izognem vrstam, se pocutim prav malo glup, ki vedno zagonim os 10 do 30 eur vec za res brezveze.. aja pa z veseljem bi imel majcko od Lidla in sel v fitness med sminkerje hehe .. 

 

Ni to je pac prispodoba.. namesto da reces elite, crem de la crem, peasant, klosar, master race ipd ipd.. so fdv intelektualci na forumu, gleh Camirja in Slinca skovali izvirno novo besedo Lidlic iz neke komicne zgodbe, ko je nakljucna mama zelo neokusno rekla svojim otrokom, naj se ne igrajo z unimi otroci v Lidl oblekah.. pomoje je to bolj ironija na ta dogodek.. ni lih moralno vzviseno je pa izvirno, mores priznat

 

Sicer pa beseda kot beseda, ce ne bi bilo te, bi bila kaksna druga.. mislim, priznam, da sem nakoliko ponosen, da si lastim ps5 med redkimi amapk po drugi strani mi je tudi bad, da si ga ne lasti vec ljudi, ker se pocutim kar osamljeno na PSN, ker vecina mojih psn frendov je pac Lidlicev hehe in ni toto

 

Anyway, zajebancija pac.. sej internet uporablja master race 

 

Pa jaz sm zacel uporabljat besedo Lidlic tudi v RL.. imam kolega ki ma neko bajturino in se fura na okoli s Panamero, na steni ima pa 48 tv in spara na nekih glupostih, skratka skrt je bolj od Mefija in nonstop mu govorim, da je Lidlic 🤣🤣🤣🤣 to mi je najvecji gusht mu govorit haha.. 

 

Anyway itak se ve da al si kupil bitcoin al ne al si doktor prava al ne al imas Panamero al ne, na koncu smo vsi isti klosarji, ki se bodo morali cepit proti Covidu in na koncu, tako ali drugace koncali tam kjer koncajo vsi.

 

Nenazadnje to Lidlic jd fora. Ni za jemat resno. Poznam ogromno folka, ki ima denar pa ni dobilo PS5, ce gledas iz tega vidika niti ni fora v denarju ampak bolj v zelji, zavzetosti, odlocnosti in seveda sreci, da smo dobili svoj izvod, nekateri celo vec hehe

 

Tako, da be vem. Fora pac. 

Ves kako je. Jaz berem dosti teh italjanov na FB, ki se kregajo okoli tega. Redno uleti kiri, ki je pac malo slaty, da ni dobil ps5 al pa tut ni salty in ustreli standard foro v mnogih razlicnij preoblekah, se ne izplaca, ni iger, je zbugano, ni toliko razlike, ipd ipd.. pol logicno kdor ima ps5 mu vstreli nazaj, da je reven in se sam tolazi.. to je normalno.. ce ne mores dobit kar bi si zelel zacnes iskat razloge, da je ql, da ga nimas, zagovarjas svoje stalisce, sam ce to meces v faco nekomu, ki to ima, logicno mu ne bo prav.. in pol pridejo te fore.. zbugano, beta testerji na eni strani, in revezi, Lidlici na drugi

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 13 minutami:

Nenazadnje to Lidlic jd fora. Ni za jemat resno.

 

To ni nobena fora. Je dober izraz za tiste, ki so revni kot cerkvene miši ali pa nesposobni in se potem jokajo kak je PS5 itak brezveze in da je master race way to go... pa po možnosti igrajo še na 4-5 ali več starem računalniku. Lidlič bo uradno postal proper, široko sprejet izraz, podobno kot sizisovo delo, kvizling, makadam...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...