Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 1 uro:

Eh galko je good guy sam ful veliko cringe contenta producira. To se pač zgodi ko si RL prijatelj z mefistom.

 

Yes yes ful veliko cringe contenta yes, dejmo bit rajši vsi kot uporabnik "Arey", to bo živahna, zabavna in predvsem interakcije polna skupnost. Faking tečnoba pogrebniška

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 58 minutami:

 

Yes yes ful veliko cringe contenta yes, dejmo bit rajši vsi kot uporabnik "Arey", to bo živahna, zabavna in predvsem interakcije polna skupnost. Faking tečnoba pogrebniška

Hahahah :D:D
Mah veš da se hecam fak, res upam da ni deloval post ful preveč resno, jezus prosim ne.

 

Mislim, ja, sure, cringe, sam nič narobe s tem, ni to dacapo cringe k te skp povleče :D Pa tut tisto ni nič narobe, dobro je da smo različni in da se štekamo.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

a ima še kdo težavo plačat v ps store-u (preko web browserja)

 

pa pičkarija, zavrnilo mi je viso debit in credit + paypal...

 

zgleda sony noče mojega dnarja al neki

 

Za paypal mi samo javi da se je zgodil error in lp, mirna bosna,

 

za kartice spet fašem error (v SMS-u pa vidim da naj bi bil nakup zavrnjen....)

 

Aja, paypal je od žene, tako da so nanj vezane druge kartice...

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 22 minutami:

to v EU al US storu?

Eu

raveer reče pred 7 minutami:

nova direktiva? sms auth je out, rabis boljsi 2fa?

Hm, a je bil ksn update? Login normalno dela preko 2fa sms-a

 

@Arey ja, to bi mi blo res čudno :D

 

Aja, banke so nkbm in SKB...

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 10 minutami:

 

o kaki direktivi je govora?

 

jaz nisem opazil sprememb

 

Ni več dovolj samo SMS in vpis gesla...

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/s-1-januarjem-novost-pri-spletnih-placilih-vas-je-banka-ze-obvestila.html

 

Jaz sem tako že pred novim letom se jebal z novim postopkom in preklinjal, ker kar traja pri plačilu z Ideal Mastercard od Sberbank. S svojo prvo kartico pa še niti ne vem, ker nisem še nič kupoval.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 7 urami:

Verjetno zaradi združitve, jaz sem bil na abanki, ki je zdaj pod nkbm, in so stari sistem skenslali 31., danes pa je štartala uporaba online in mobilne banke od nkbm. Sem sicer plačal eno položnico in je bilo vse okej. Upam.

 

star sistem so združevali z novim od 1.1 do 4.1, medtem pa so folku bouncale direktne bremenitve in trajniki, ker so geniji nekaterim dnevni limit pri prenosu kartic (al koji kurac) naštimali na 0€. kot popolni jebeni amaterji so se lotili vsega skupaj, čeprav se je 2 mesca prej vedelo kaj bo. da bi meli 2 mesca ali nekaj podobnega vzporedna sistema da se izognejo vsem tem neumnostim... o ne, to pa ne.

 

mdenarnic@ je amaterski app, ki povečini sploh dela ne, meni na obeh telefonih niti dela ne. brat play reviewe je zen dejanje kej se pozitivnih ocen samo par, vse ostalo upravičena jezikova župa. pička jim materna pofukani idioti neumni.

 

tako pofukano amatersko so izpadli, da je prav treba letet od njih (izkušnje za šalterji so enake - ko jim ti poveš da tole na pogodbi je pa nekaj čudno in matematika ne pelje in šele ko prekličejo 3 modele se izkaže, da je res) tko da skoraj nima več kaj ponudit ta neumna banka.

 

/vent

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 12 urami:

a ima še kdo težavo plačat v ps store-u (preko web browserja)

 

pa pičkarija, zavrnilo mi je viso debit in credit + paypal...

 

zgleda sony noče mojega dnarja al neki

 

Za paypal mi samo javi da se je zgodil error in lp, mirna bosna,

 

za kartice spet fašem error (v SMS-u pa vidim da naj bi bil nakup zavrnjen....)

 

Aja, paypal je od žene, tako da so nanj vezane druge kartice...


js sm mev enake težave kaka 2 mesca nazaj. 
po googlanjo error coda ko ga store vrže vn sm zvedo da je zgleda problem na sonyevi strani. Nasledn dan je šlo pol skos. 
 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...