Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 3 urami:

Dolgoročno zna bit vseeno okej, tudi amazon je omenil, da bodo šli na ddp model, kar cenovno pomeni 0 spremembe za kupca, tudi severna irska je zelo viable opcija, ker ostaja znotraj carinskega območja UK in hkrati EU.

:panika:

 

Ce bo no deal, ne bo nic severne irske v EU, pac pa bombe, razen ce bo EU moralna avtoriteta in v izgobi prelivanja krvi zaradi trde meje rekla, ajde naj bo. Ok, nekaj bojo zgleda ukrenli glede tega. Jaz ze dva mesca zivim pod skalo.

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka

Amazon mogoče uporablja kakšno predvidljivo metodo iz kje bo kaj poslano al je to loterija v katerem skladišču uspejo prvi zagrabit naročeno? Ta mesec sem namreč naročil nekaj na amazon.es in so mi poslali iz UK, prejšnji mesec pa naročil na amazon.co.uk in so poslali del naročila iz UK in preostali del iz DE. V času naročila je bilo vse na zalogi.

Povezava do prispevka
raveer reče pred 2 urama:

Ja fora je da po zakonu za novo robo (ki je nisi predhodno uporabljal, torej je nisi imel za lastno uporabo) ob prodaji na boljsjaku pac moras izdat racun. Kot fizicna oseba ne mores izdajat racunov, torej si v prekrsku. Taksna je dikcija, kako se izvaja, ne vem.

Po kermu zakonu no. Saj sem ti razlozil kako furs gleda na zadevo, ali je predmet rabljen/nov nima veze. Teoreticno ce sm kupil kot potrosnik blago v trgovini to ni vec  novo blago ker je ze bilo prodano koncnemu  kupcu (potrosniku). Ce pa kupujem kot potrosnik in prodajam naprej se mi to lahko steje kot dejavnost, zagotovo pa ne ce prodam na bolhi 2 nova ps5 k sm jih poscalpal.

Povezava do prispevka

samo majo pa jajca

 

gpuYw8s.png

 

UmYEtRv.png

 

mMkpqZZ.png

 

also, z zadnje strani zgleda spodnja platnica malce defektna, morda je to loophole, kako mislijo spravit čez

 

either way, would buy, samo če so že dodali mat skin za glossy del naj plis nardijo zanj še mat belega, tole bi bil prvi skin ki bi ga kupil v lajfu

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 15 urami:

samo majo pa jajca

 

gpuYw8s.png

 

UmYEtRv.png

 

mMkpqZZ.png

 

also, z zadnje strani zgleda spodnja platnica malce defektna, morda je to loophole, kako mislijo spravit čez

 

either way, would buy, samo če so že dodali mat skin za glossy del naj plis nardijo zanj še mat belega, tole bi bil prvi skin ki bi ga kupil v lajfu

Zakaj bi jih pa sony lahko tožil? Js bi tudi kupil če ne bi bilo Sony tako gnilo podjetje ki jim očitno denar smrdi ali zakaj se ga izogibajo. Imajo srečo da imajo dobre developerje ki delajo top ekskluzive, ker s takim obnašanjem bi kak Microsoft že davno propadel. To je management podoben CDPR. Zato še vedno tiho upam da Microsoft čimprej gets their shit together in mogoče naslednjo generacijo konzol začne spet ponujati top ekskluzive. Če ignoriramo igre je zame Microsoft in xbox boljši v vseh pogledih in tudi več naredijo za gamerje. Na žalost so ekskluzive deal breaker.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

Jst sm anbavu en cheap crn "mat"  sprej in posprejal za vzorec en koscek na notranji strani ene od platnic, ampak je rezultat gnil, te cheap crne enostavno niso dost crne oz. so se vedno prevec glossy za moj okus. Tko da cakam zdej iz tujine eno bolj kvalitetno barvo pa airbrush za drugi poskus.

 

Si cekiral ce bi probal kak plasti dip? Ce izpade trash preprosto odlepis.

Povezava do prispevka

Meni ne sede ta nov kontroler lepo v roke. :mellow: Prevelik se mi zdi, predebel.. Morda se moram navadit ampak ps4 ki je bol light varianta mi je boljši. A se slučajno da povezat kontroler od ps4 na ps5? 

 

God of War naprimer ko moraš hitro tapkat r1 r2, delat blokade itd mam filing da se lepše igra s prejšnim kontrolerjem

 

Ok ta haptic feedback je zanimiv v Astro Playroom samo drugače pa nisem tolko navdušen. 

 

Za kolko ste ali bote kaj prodali ps4ke? Ne vidim smisla da jo obdržim? Mam navadno verzijo, kupljeno pred eno 3 leta.. 

Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 25. 12. 2020 at 22:10:

Noro iskano božično darilo, ki je bilo v Sloveniji takoj razprodano

Dobava novih konzol PlayStation 5 se bo pri nekaterih največjih slovenskih trgovcih z elektroniko namreč zavlekla celo do konca marca 2021. 

Res misliš da je pametno vzeti nekega takega ''novinarja'' kot source? To je tipičen slovenski novinar ki nima nič inside info, niti potrudil se ne bo da bi kaj dobil. Novica kao o PS5 dobavi, človek mi copy pasta not osnovne lastnosti playstationa ker ima ZERO info. Potem pač  prebere kak datum piše na big bangu na strani res svaka čast kakšen novinar!! Ali je vsaj vprašal Big Bang kot novinar če imajo kaj informacij? Je naredil vsaj MINIMALNO kar bi mogel kot novinar? Ne. Prosim ne objavljajte takšnih novic. To je na nivoju seminarske predstavitve za PS5 v osnovni šoli. Človek je porabil 1 odstavek za to, kam lahko človek PS5 postavi.... mislim res PODEN OD PODNA.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...