Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Procente je dobil ker si jih je takrat zasluzil. Spodobi se in pravicno je tako. Takisto se spodobi in pravicno da tudi jaz napisem da sem fan tomazkove transformacije, tudi ce se ne strinjam vedno z njegovimi pogledi je kvaliteten uporabnik vreden te elitne skupine circlejirkerjev. 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 urami:

Tomazek je čisti dokaz tega, da se lahko človek poboljša. Uletel je na forum konzolašev in pridigal folku, da nimajo lajfa in so geeki, zraven pa delil modrosti o ureditvi spolov iz leta 1850. Odziv kakopak ni bil najboljši.

No, pol je nehalzmanjšal trollanje in zdaj je res v redu dečko.

 

Mogoče bo nekega dne tudi gapi dojel, da

"If you run into an asshole in the morning, you ran into an asshole. If you run into assholes all day, you're the asshole."

 

To pride od nekoga ki je skregan s celim forumom

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 3 urami:

Tomazek je prav primer človeka, ki ga je forum kultiviral 

 

Ko je uletel sem, je bil kot nek caveman z gorjačo, enega mnenja ni znal normalno napisat, vse je bilo kot da debatiraš z nekim najstnikom :D 

 

Zdaj je kultiviran posameznik, ki piše recenzije indie iger v temo, z njim se lahko normalno pogovarjaš, svoja mnenja zna normalno utemeljiti, tudi se umakniti, če je treba. Vse skupaj pa je zaokrožil še avatar

 

tomazek

 

Man of culture.

 

 

Oziroma pac steka da ko circlejerk enkrat skoc se mora umaknit, al pa bo bannan

 

V Cyberpunk temi je na zacetku se neki pisu iskreno pol pa raj kr nehu k je vidu da ne bo slo naprej

Povezava do prispevka
Dynamic reče pred 55 minutami:

 

To pride od nekoga ki je skregan s celim forumom

Skregan (lol, kot da smo otroci, jebeno na kurac mi greste, ne da sem skregan) sem s tremi uporabniki. Mefisto, Gojc in ti. Pa še proti Gojcu nimam dobesedno nič, samo tip pač neki laže o meni in valjda mi gre to na kurac.

Drugače pa imam tudi jaz dneve, ko sem asshole. Saj jih ima večina ljudi. Sam enim ni problem priznat, drugi so pa delusional psihopati, ki si izmišljujejo bratrance iz amerike.

 

Se boš mogu malo bolj potrudit.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 12 urami:

Skregan (lol, kot da smo otroci, jebeno na kurac mi greste, ne da sem skregan) sem s tremi uporabniki. Mefisto, Gojc in ti. Pa še proti Gojcu nimam dobesedno nič, samo tip pač neki laže o meni in valjda mi gre to na kurac.

Drugače pa imam tudi jaz dneve, ko sem asshole. Saj jih ima večina ljudi. Sam enim ni problem priznat, drugi so pa delusional psihopati, ki si izmišljujejo bratrance iz amerike.

 

Se boš mogu malo bolj potrudit.

 

 

Z mano prvic govoris tko da nevem zakaj bi bla skregana

  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Upi slovenske gaming scene:
- ženska, ki je ugotovila, da dobi par k ogledov več, če včasih omeni igrice
- najboljši prijatelj od morilca v zaporu
- cameo vloga v Čefurjem rausu 
- Matjaž Ropert je kul, support
- Boris iz gaming.si ,ki bo počasi usvojil tudi vejice
- tilen iz Pbyte je kul, support

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Video sam je men dober, pač, kdo nastopa je pa to kar so lahko dobil, smetana slovenske YT scene :fun: zdej, kaj zanima Sonyja je predvsem odziv na posnetek, lajki, število ogledov in interakcij. A so nastopajoči res zrcalo igričarstva v Sloveniji, ne vem ne sledim tem kanalom, ampak tko čez prst ne bi rekel, da je kak boljši ostal zunaj.

 

Sam bi raje gledal na YT Galkota, Slincha in Atomica :sorcerer:
 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Jest ne vem kaj je dober youtuber, ker jih ne spremljam.

Ampak Pero in Dino sta pa dno od dna. Največ 3 sekunde zdržim pri tem retardiranem histericnem dretju, k ena najstnica na koncertu boy banda.

Tud bejba je res slaba.

Ostalo so pa zombiji neškodljivi in nezanimivi.

 

 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 2 minutama:

Jaz od prej poznam približno, pač po imenu, samo dinota, spremljam pa itak ne... kurc, men je všeč če se vsaj neki premika, mogoče kmalu dobimo še igre s podnapisi, tako kot hrvati :D

To sem jaz 10 let nazaj rekel. Da ne razumem zakaj tekst v igrah ni dostopen za prevajanje.

Previd subtitlesov je uno res najmanj kar obstaja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...