Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 4 urami:

Joj daj gapi kaj ce ne bi vec pisal nebuloz, ce pac niti najmanj nimas pojma, res? Prav zvija me ko te citam.

 

Kaj ti pove graf, ki sledi cenam? Ce ni nobene cene, pol ni izdelka na zalogi, next level matematika, vem.

 

 

Ker se cookie zasidra za 24 ur oz. do prvega narocila cesarkoli. Torej ne 4% samo na linkan izdelek, ampak 4% na katerikoli izdelek, narocen znotraj 24 ur. Zato je cilj, da folk cimbolj klika, tudi ce izdelka ni, ker dobis provizijo od vsega ostalega, kar narocijo. Jaz sem se najmanj pobral od robe, ki sem jo linkal, eksponentno vec pa od random tvjev, kosilnic in spodnjih gat (aja, v affiliate accju vidis tocno kaj je folk kupil, vcasih sem res roflal, kaj vse nabavijo)

nisem vprašal za tak graf in nič mi ne pomaga. Pa kot sem povedal, pove ceno in ali je na zalogi ali ne, ne kaže koliko je zalog določenga izdelka, koliko zalog je na začetku, itd... vem da se počutite vsi eksperte ker ste mal furali affiliate program ampak pričakoval sem pač nek bolj uporaben graf jebiga. Znam jih brat btw, sem študiral fiziko. Mal se postavi na realna tla, noben te ne bo imel za nekega poznavalca če si fural affiliate program ali neke kriptovalute. Teh stvari se pravi businessmani ne dotaknejo. Ni treba imeti tak ton kot da si nek uspešen podjetnik. Če si, in furaš kako kul stran svojo, trgovino, itd, se seveda opravičujem ker imam v tem primeru narobe.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 14 minutami:

Znam jih brat btw, sem študiral fiziko.

 

:avadodo:

 

You can't make this shit up :avadodo:

 

A so te med studijem fizike naucili tudi magicnost stevilke 0?

 

Kako ti graf, kjer je lepo razvidno, da izdelek sploh ni bil na zalogi, ne pove dovolj? Kako je relevanten podatek "koliko" jih je na zalogi, ce je iz grafa razvidno, da sploh nikoli ni bilo na zalogi. In da v statsih pise, da je v zadnjih 90 dneh bil izdelek, citiram, "100% casa out of stock"? Mislim model, a zdaj govorimo o kvantni fiziki, kjer je izdelek lahko hkrati out of stock in in stock? Krajl

 

Po tem kar pises mi je mega odlom da si koncal osnovno solo, samo tale "studiral fiziko" pa me je poslal v stratosfero, fak :avadodo:

uredilo bitje Slinch
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 11 minutami:

 

:avadodo:

 

You can't make this shit up :avadodo:

 

A so te med studijem fizike naucili tudi magicnost stevilke 0?

 

Kako ti graf, kjer je lepo razvidno, da izdelek sploh ni bil na zalogi, ne pove dovolj? Kako je relevanten podatek "koliko" jih je na zalogi, ce je iz grafa razvidno, da sploh nikoli ni bilo na zalogi. In da v statsih pise, da je v zadnjih 90 dneh bil izdelek, citiram, "100% casa out of stock"? Mislim model, a zdaj govorimo o kvantni fiziki, kjer je izdelek lahko hkrati out of stock in in stock? Krajl

 

Po tem kar pises mi je mega odlom da si koncal osnovno solo, samo tale "studiral fiziko" pa me je poslal v stratosfero, fak :avadodo:

ne useless graf mi je. Kaj je point tvojega komentarja resno? Kaj si hotu povedat? Se pohvalit da si fural affiliate program in znaš brat najbolj osnoven graf? Resno? Če bi ble številke koliko zalog so dobili sellerji in kako hitro so šle, ajde to bi blo neki dobrega za videt. Ti pa pokažeš graf da pač je blo mal zalog za ps5 ki so jih meli sellerji in so hitro pošle. Okej? To ve vsaka budala ki zna uporabljat google btw. Useless graf. Res ne štekam point tvojega komentarja. Js govorim o twitter accjih ki objavljajo strani kot walmart, bestbuy, ps direct,... ti prideš in začneš nabijat da si fural affiliate program in tam delajo mastne denarje. Okej? Mastne denarje btw služi amazon na račun ovčk ki mislijo da so podjetniki ker furajo dropshipping al pa te affiliate programe. Mam 2 kolega ki delata to, tudi sam sm par let nazaj razmišljal če bi ampak ugotovil da se ne splača. Pejt se hvalit komu drugemu, mene to ne impresionira. Ljudem ki so v tem svetu in mislijo da so bog i batina se smejim.

Povezava do prispevka

Haha Gapi legendica, fant pojedel pamet tega sveta pa nas prisel malo razsvetlit na forum ker zivimo se v dark age. Vceraj da SSDji obstajajo ze kar nekaj let in ima on to ze dolgo, danes da je na svetu cel kup dobrodelnezev ki cel dan iscejo sladke deale na amazonu da jih lahko delijo na twitterju, tracking link pa dajo zato da lahko sledijo koliko dusam so pomagali, grafi pa lazejo ker ne zgledajo prav. 

 

Spet sem excited kaj bo jutrisnji dan prinesel, kaksno novo izkustvo, kaksno novo spoznanje. Svez veter v tej korona mrkobi.

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 28 minutami:

Haha Gapi legendica, fant pojedel pamet tega sveta pa nas prisel malo razsvetlit na forum ker zivimo se v dark age. Vceraj da SSDji obstajajo ze kar nekaj let in ima on to ze dolgo, danes da je na svetu cel kup dobrodelnezev ki cel dan iscejo sladke deale na amazonu da jih lahko delijo na twitterju, tracking link pa dajo zato da lahko sledijo koliko dusam so pomagali, grafi pa lazejo ker ne zgledajo prav. 

 

Spet sem excited kaj bo jutrisnji dan prinesel, kaksno novo izkustvo, kaksno novo spoznanje. Svez veter v tej korona mrkobi.

ja sori ker folk piše tle kako nore izkušnje imajo že na ssdju kot da to prej ni bilo mogoče dej no... Kot sm reku me zalo zanima to in pol mam js pokroviteljski ton kao ker rečem dej bodi malo realen. Neki fanboyi tle so res utrgani. Od Slincha mi na začetku res ni blo jasno kaj graf pričakuje ker sem mislil da bo tak član prilepil mogoče malo bolj uporabno informacijo ampak je šou čist mimo pointa, niti ne vem zakaj je odgovarjal na moj komentar, amazon affiliate linkov nisem omenjal. Enostavno pač nisem govoril o tem kar je on potem začel.

 

Brez skrbi tudi js komi čakam kako bo folk tle navdušen nad najbolj basic stvarmi. Kako je Cyberpunk masterpiece, kako se ogromni denarji obračajo z affiliate programi(seveda največji businessmani so tam, skratka sami miljonarji). Potem mi bo nekdo povedal kako hitro mu zažene igro na PS5 ker ima SSD, kot da sploh niso gledali tiste konference kjer je bil glavni point vse drugo kot hiter zagon iger in loading. Prav hilarious je. Ta forum je včas kot da bi gledu nek najbolj basic youtube kanal kot unbox therapy k je model navdušen nad vsako stvarjo :'D

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 21 minutami:

A ni lepo, da so ljudje sploh nad čim navdušeni v teh depra časih. 

Je tud js sm navdušen ma zakaj ne razumeš da ta napad name iz strani fanboyev je pač neumen ker sem na vaši strani? Js sm faking PLAYSTATION FANBOY MY MAN. Sam js sm pač reku da mi ta SSD še ni tako impressive ker pač me fuuul zanima kako bo izupadu kakšen open world game ki bo ps5 exclusive in from scratch narejen za ta SSD. Vsak SSD na PCju je hiter, ma da bi igra dejansko porabila vsak kanček ssdja za najbolj optimalni performance, tega ni. To bomo šele videli in za to sm res excited as fuck. Mogoče je izpadlo tko, ampak js nism mislu kritizirat PS5 ali SSDja. Js sm hotu povedat da zna bit nekaj kar bo prišlo vn čez kake 2 leti res neki kar si zdaj mogoče niti predstavljat ne znam

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 12 minutami:

Jaz sploh ne vem, o čem se pogovarjamo

 

Se pa strinjam, tudi meni je SSD dokaj whatever. Mislim it's all good and stuff, ampak dolgi nalagalni časi me niso motili. Da pa bo to nek game changer pri dizajnu iger pa seveda nisem utopičen :D 

razen pri GTA igrah kjer so pač brutalno visoki. Kot da bi mi nekdo na roko risal mapo. Js pa nekak kr mam upanje da znajo biti kakšne sony ekskluzive nore prav zaradi ssdja, ker bojo lahko dajali prednost določenim stvarem da se naložijo prej kot druge. Vsaj tako sem razumel tisto konferenco. Kako bo v praksi bomo pa videli

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 3 urami:

Sam js sm pač reku da mi ta SSD še ni tako impressive ker pač me fuuul zanima kako bo izupadu kakšen open world game ki bo ps5 exclusive in from scratch narejen za ta SSD.

Ne, ti si z vzvišenim tonom težil folku, da so navdušeni nad staro stvarjo.

Sam itak boš, kot vedno, samo ignoriral in nabijal dalje svoje.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 5 urami:

če če če. Tle je dost wishful thinking, folk ki dejansko uspe s temi affiliate programi jih pa malo in tudi grejo najverjetneje čimprej vn ko vidijo kakšne profite imajo tam v primerjavi če bi imeli dejansko kako podjetje in prodajali stvari. Je pa dobr stepping stone za entrepreneurje. Na to js gledam isto kot na nek crypto. Kot delnice za otroke, ki se ne spoznajo kaj dosti. Ko ima človek malo več znanja in denarja pa gre čimprej vn iz tega. Mislijo pa valda da so celi businessmani in eksperti ko dobijo mal profita.

 

Pa js ne govorim o botih ampak dejansko o twitter accjih ki pač followajo sceno za drope. Ni treba vse metat v isti koš. Verjamem da folk tudi promovira svoje linke za amazon ali pa tudi daje kakšne druge trgovine ki jih sponzorirajo oz mu dajo % od nakupa.

Ti govoris o nekih fiktivnih ljudeh ki mogoce kupijo in pol ti ki rihtajo linke mogoce dobijo afiliate kes, jz ti pa govorim da osebno, dobesedno v faco bi ga videval pogosto ce ne bi bilo pandemije, poznam modela ki mu ni tezko povedat malo bolj podrobnih podatkov. Pa ni neka velika riba. Je ogromno dela ker se amazoni scrapanja otepajo kot garjavcev, tko da ni ravno free money, moras met precej znanja da to furas in tega ni sposoben narest vsak random model z joker foruma. 
Ampak lej, naj te ne ustavi to pri pametovanju in hipotetiziranju. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

A je to res vrh tega kar premore ta forum al kaj?

 


Cricle jerk regularsov (dobesedno drug drugemu fafate kurce), zraven pa prcate nekoga novega ki je hotel uletet in se ufurat v debato.

 

Pol bote napisal kao da je sam izzival ker je rekel da console SSD ni nic posebnega (ni), a v resnici ko hijene samo cakate da nekdo nabije neki proti group thinku. Pol pa ko sestradane hijene HOP po njemu.

 

Sej ni cudno da sta eni in isti uporabniki na forumu ze 10 let.

 

Zalostno res. Zakaj vse to prerekanje? Mu nisi mogel na lep nacin obrazlozit kje se moti? Pa neki zalis in drkas @Slinch

 

Zakaj ze mas ti znacko drugace?

  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...