Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 1 minuto:

Enostavno se sliši to nam ko smo te stvari že delali in odpirali gor ali da si dal SSD v PS4 ali če si joy-con drift si menjal sam na Switchu ali če si sam si računalnik sestavljal,....

 

Verjemi pa, da navadnemu casualcu pa tole ni enostavno in casualecev je velika večina v gamingu.

Ne. Joy con/ds fiasko definitivno nima veze s tem. Tle gre da je sony, good guy v tej zgodbi, odprl dostop do porta in userjem dovolil da notr fuknejo KAR KOLI HOCEJO dokler je compatible. 
Lahko bi naredili svoje branded SSDje za 400€/512GB

Ne bi bilo prvic

Ampak niso

 

To da je hardware complicated pa ni njihova krivda. Odprtost je tukaj EDINO IN SAMO pozitivna stvar. In ne skrbi, za casualce se bojo hitro nasli “compatible with ps5” labels na ssdjih za dodatnih 30€, tkk da bo tut za casualce easy. 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 minuto:

Ker tudi ni bilo ustreznega HW. No sej kot kaže tudi še zdaj ni ravno pestra ponudba.

Ponudba je, kupis lahko razlicne modele razlicnih proizvajalcev, v cem je problem? Keep in mind da gre za precej bleeding edge consumer ssd tech. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 43 minutami:

Ponovno ne razumeš. Isto kakor zadnjič. Sploh ne zagovarjam Sonyjevih glupih slabih praks (tale SSD je ena izmed najmanj slabih tbh lol - Preberi si post od @Šimšalamima Huhuzgoraj in si malo razširi glupa fanbojevska obzorja). Jaz samo izpostavljam tvoje konstantno trollanje glede console wars. Pač, res si en faking šemso lol.

Ti si tist ki ne razume mojega pointa in spet z zaljivkami zacenja ker sva drugačnega mnenja

 

Dejstvo je da so pri PS5 GROZNO zakompliciram upgrade storaga, nek casualec se sigurno ne bo ukvarjal ze z odpiranjem konzole, kaj sele z vsem ostalim, medtem ko na Xboxu pac kupis disk, ga prikljucis in igras. 

 

Ampak ja, to je trolanje, res mores bit fukjen, zakompleksan človek ce ti vsak moj komentar razumes kot provokacijo in trolanje. 

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 4 minutami:

Ampak ja, to je trolanje, res mores bit fukjen, zakompleksan človek ce ti vsak moj komentar razumes kot provokacijo in trolanje.

Vsi tvoji komentarji od kar si na forumu so bili v zvezi s console war. Al se motim?

 

Drugače ne vem točno kje sem te žalil lol. A z unim faking šemso? Naslednjič bom raje napisal, da si 🐑, ki ne zna inštalirat SSDja lol. Bo bolj tvoje sorte bonton. :rolleyes:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Vsi tvoji komentarji od kar si na forumu so bili v zvezi s console war. Al se motim?

 

 

Kak console war je to, kolk si star lejga

 

PS: ti men o fanboyostvu? 😂 Jaz sem celo prejsno generacijo bil na PS in tut zdaj bom po vsej verjetnosti ko enkrat izboljsajo PS5 in ko izdajo tezkokategornike, kar jaz ze cel cas dopovedujem raznim PS fanboyem kot si ti je da trenutno objektivno gledano pac XSX vec ponuja kot PS5. S poudarkom na TRENUTNO.

 

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

  Vedno znova pozabljam

 

Šemsić moj

Seinfeld_I_Give_Up.gif.d3b6c40d9431822623220efaa6f64e68.gif

Moj zgornji komentar ti spet razumes kot provokacijo? 😂

 

Res si bolan v glavi na pas mater Kitkić moj. 

 

Vsak tvoj reply je bolj neumen od prejsnega..s tako budalo glupo kot si ti tak ne mores met neke normalne debate. Komedija res 😂

uredilo bitje Shemso999
  • Na jagodo +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Arey reče pred 34 minutami:

Ne. Joy con/ds fiasko definitivno nima veze s tem. Tle gre da je sony, good guy v tej zgodbi, odprl dostop do porta in userjem dovolil da notr fuknejo KAR KOLI HOCEJO dokler je compatible. 
Lahko bi naredili svoje branded SSDje za 400€/512GB

Ne bi bilo prvic

Ampak niso

Priporočam, da si moj post še enkrat prebereš, ker vidim, da nisi razumel kaj sem napisal. Nisem govoril o tem ali je to slaba praksa ali o cenah SSDjev.

Arey reče pred 34 minutami:

To da je hardware complicated pa ni njihova krivda. Odprtost je tukaj EDINO IN SAMO pozitivna stvar. In ne skrbi, za casualce se bojo hitro nasli “compatible with ps5” labels na ssdjih za dodatnih 30€, tkk da bo tut za casualce easy. 

Kot sem rekel nam, ki smo te stvari že delali se to zdi samoumevno in enostavno. Casuali, ki pa kupujejo laptope/prebuild računalnik/konzole, ki jih nikoli ne odpirajo gor ali ko kaj crkne kupijo novo namesto popravit. Verjemi, da je 90% folka v gamingu takega.

 

Tako, da ne razumem zakaj bi jim zdaj lažje blo, če bi našli v trgovini SSD s napisom “compatible with ps5”. Najtežji del bi jih vseeno še čakal.

 

In zakaj sem omenjal joy-con drift. Večina folka, ki ga dobi jim je pretežek postopek menjave, da odpreš gor joy-con, zamenjaš thumbstick, zapreš, ponovno kalibriraš in je to eden najlažjih postopkov. Njim pretežko. Pa jim nič nebi pomagalo, če bi dobli v roke thumpstick s napisom "compatible with Switch".

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 35 minutami:

 

Dejstvo je da so pri PS5 GROZNO zakompliciram upgrade storaga, nek casualec se sigurno ne bo ukvarjal ze z odpiranjem konzole, kaj sele z vsem ostalim, medtem ko na Xboxu pac kupis disk, ga prikljucis in igras. 

 

Casual playerja gladko boli kurac a se da storage upgrejdati al ne.

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 7 minutami:

Pozabljas dejstvo da nimamo/nimajo vsi gaming PCja. Za taksne je trenutno boljsa izbira XSX kot PS5. 

 

 

Ja pol to ni TRENUTNO boljsa izbira, ce ne znas niti 1 igrice nastet.  Kaj pa igrice, ki jih ne mores igrati na PS5 lahko pa na xbox? In se obratno, da lahko objektivno presodimo, kaj se TRENUTNO bolj splaca

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 21 minutami:

 

 

Ja pol to ni TRENUTNO boljsa izbira, ce ne znas niti 1 igrice nastet.  Kaj pa igrice, ki jih ne mores igrati na PS5 lahko pa na xbox? In se obratno, da lahko objektivno presodimo, kaj se TRENUTNO bolj splaca

Ene taksne igre ne znam naštet mislis? 😂

 

Znam ti 4: Forza Horizon 5, Forza Motorsport 8, Microsoft Flight Simulator, nov Halo itd.

 

Te pac mene osebno najbolj interesirajo (predvsem Forza). 

 

Na PS5 me pa nov GoW, Horizon, Gran Turismo...ampak to vse prihaja naslednje leto oz mogoce se kasneje, tako da za igranje last gen iger pa res ne mislim met eno leto PS5ke. Raje pocakam na drugo leto pa ga potem nabavim, verjetno bojo itak se kaksno more efficient verzijo z vecjim diskom izdali. 

 

 

uredilo bitje Shemso999
Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 1 minuto:

Ene taksne igre ne znam naštet mislis? 😂

 

Znam ti 4: Forza Horizon 5, Forza Motorsport 8, Microsoft Flight Simulator, nov Halo itd.

 

Te pac mene osebno najbolj interesirajo (predvsem Forza). 

 

Na PS5 me pa nov GoW, Horizon, Gran Turismo...ampak to vse prihaja naslednje leto oz mogoce se kasneje, tako da za igranje last gen iger pa res ne mislim met eno leto PS5ke. Raje pocakam na drugo leto pa ga potem nabavim, verjetno bojo itak se kaksno more efficient verzijo z vecjim diskom izdali. 

 

 

 

 

Sem sel zgooglat vse 4 igre in se vse lahko igrajo na PCju. Tako da ce imas dobr racunalnik, po moznosti hud tv, kontroler, volan itd. potem jih lahko vse z boljso grafiko igras na PCju. Tako da nastel nisi se zmerej niti 1 igre, ki jo lahko izkljucno igras na Xboxu, medtem k ti jaz lahko ze kar nekaj iger nastejem, ki jih lahko igras samo na PS5. Tko da TRENUTNO xbox NI boljsa izbira, ce govorimo o konzolah. Boljsa izbira je torej izkljucno zate, ker si zelis igrati Forzo, imas slab komp, medtem pa novega Gran Turismota se ni zunaj.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

 

 

Sem sel zgooglat vse 4 igre in se vse lahko igrajo na PCju. Tako da ce imas dobr racunalnik, po moznosti hud tv, kontroler, volan itd. potem jih lahko vse z boljso grafiko igras na PCju. Tako da nastel nisi se zmerej niti 1 igre, ki jo lahko izkljucno igras na Xboxu, medtem k ti jaz lahko ze kar nekaj iger nastejem, ki jih lahko igras samo na PS5. Tko da TRENUTNO xbox NI boljsa izbira, ce govorimo o konzolah. Boljsa izbira je torej izkljucno zate, ker si zelis igrati Forzo, imas slab komp, medtem pa novega Gran Turismota se ni zunaj.

Pa kaj sem ti v prvem sporocilu napisal? Govorim za ljudi, ki nimajo dobrega gaming PCja, in verjemi da nisem edini taksen, ki nima doma kiste vredne 3k+. Pa ne zato ker si jo ne bi mogel privoščit, ampak ker mi je skoda denarja za to, ce lahko dobim XSX za 500€. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

Zanimiva je tudi izjava, da noces igrat Last Gen iger na PS5, "ker vse prihaja naslednje leto, ali se kasneje", medtem ko izmed 4 iger, ki si jih nastel, je samo Flight Simulator zunaj. 

Ja, ampak Forza pride cez nekaj mesecev, medtem ko ostale igre ki me zanimajo na PS5 sele cez vec kot eno leto. To je pa mal drugac a ne? 🤦

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 1 uro:

No to pa je bait 😂

 

Ce ze mas TRENUTNO boljso izbiro na XSX. 

 

Shemso999 reče pred 49 minutami:

Pozabljas dejstvo da nimamo/nimajo vsi gaming PCja. Za taksne je trenutno boljsa izbira XSX kot PS5. 

 

 

Torej, tist k je kocler in/ali nima dobrega PCja, lah igra 4 igrice na xboxu, ki jih ne more igrati na PS5. Medtem k je na PSju na voljo na desetine ekskluziv, ki jih ne mores igrati ne na PCju ne na xboxu, ampak je se zmerej TRENUTNO xbox boljsa izbira kot PS5?

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

 

 

 

Torej, tist k je kocler in/ali nima dobrega PCja, lah igra 4 igrice na xboxu, ki jih ne more igrati na PS5. Medtem k je na PSju na voljo na desetine ekskluziv, ki jih ne mores igrati ne na PCju ne na xboxu, ampak je se zmerej TRENUTNO xbox boljsa izbira kot PS5?

Na desetine eksluziv imas na PS5? Res? Katere pa? 

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 3 minutami:

Ja, ampak Forza pride cez nekaj mesecev, medtem ko ostale igre ki me zanimajo na PS5 sele cez vec kot eno leto. To je pa mal drugac a ne? 🤦

 

 

Se pravi je samo zate boljsa izbira xbox, ker igrica, ki jo rad igras, je samo na xbox in PC. Forza naj bi prisla cez nekaj mesecev, kar pa ni recen, da je ne bojo prestavl. Tko da tvojo oceno o boljsi izbiri konzoli podajas na podlagi 0 igric, ki jih ne mores igrati drugje kot na xbox in 1 (enemu) upanju, da pride dolocena igrica cez nekaj mesecev. Safe, preprical si me

Povezava do prispevka
Feget reče pred 50 minutami:

Igranje igric na PCju, lol:rofl:

 

Samo grafična te pride več kot ps5 in xbox series x, s tem da slendji delivera boljšo grafiko in performance kot 5x dražji PC.

PC master race.

 

Ko bi ti enkrat igral na ultrawide ekranu s 100+ ps/hz bi videl kaj je to filing.

 

Kar se pa tiče denarja je pa treba gledat na 5 let.

 

1100€ PC je boljši od Xbox X series.

 

PS5 + 5 let PSN + 25 iger, recimo 5 na let recimo, da so v popvrečju 20€ dražje, pa so več. = 500€ + 300€ + 500€ več za igre = 1300€

 

S tem, da je komp taka stvar, ki jo itak rabiš, tko da ni to zdej nekaj, da moraš dat 1100€, da lahko igre igraš, ampak ali boš kupil brez grafične in boš dal 500€ ali z grafično in boš dal 1100€, ker itak vsake tolk časa moraš zamenjat.

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...