Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 2 urama:

Kar se tiče tvoje matematike glede primerjave cen iger je pa BS ker pač na konzolah obstaja retail na PCju pa travniki.

No nisem hotel travniko omenjat, ampak potem je tukaj pri PCju še ena ogromozanska prednost.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 47 minutami:

Ce se "pogovarjate" kaj je trenutno boljsi nakup vsaj ne se ponavljat.

 

Vemo dobro da ps5 ima 3 ekskluzive, xb 0. Vemo dobro, da skoraj vse igre ma xb lahko igras na pcju. Vemo dobro, da se xb precej bolj izplaca, razen ce ne premores hybridno kvantno in racunovodsko matematicnih sposobnosto kot Atomic in racunas kvantno amortizacijo ampak ja.. lazje je pljunit 300 oz 500eur kot 1500 2000 za pc, tudi, ce po eni strani se dolgorocno slednje mogoce res izplaca.

 

Skratka prednost XB je, da je ugoden! Tako hardwersko kot softwersko. Res da nima ekskluziv in ce imas relativno nov pc se ti ne izplaca. Ampak XB oz MS ni samo xb je tudi Game Pass..ce imas Game Pass na pcju si ze na pol njihov.

 

Skratka ja. PS5 ima 3 ekskluzive.

XB ima poceni, dostopen hardwere in softwere. Se pravi. Na PS5 das 700 oz 600 eur (3 igre vstete v ceno na grobo) in lahko igras 3 ekskluzive, ki jih ne mores drugje. Na XB lahko za dobrih 400 oz 600 eur igras ogromno kvalitetnih free igric (100 eur GP 3 leta). Srkatka po mojih lastnih izkusnjah, porabim ful manj kesa in imam potencijalno precej vec ur igranja. Iz vidika price for value je to totalna ownaža.

 

Nocem pa govorit, da dobis v naprej tri leta, tudi ekskluziv ipd.. ker govorimo kako je sedaj. V prihodnje bo tudi ps5 imel vec ekskluziv. Pa lahko pride ven kaksna igra, ki me bo povlekla not in bom cisto pozabil na XB GP..ampak trenutno je tako. 

 

Long story short, jaz ne vem kaj je trenutno boljsi nakup, to je odvisno od posameznika. Trenutno igram precej vec XB ker je ful robe relativno free. Pred meseci pa sem ful igral DeS in Returnal. Ce sestejemo cas je tam tam.. ce sestejemo pare zmaga XB za nekoliko, ce sestejemo kvaliteto porabljenega casa zmaga IMO PS5 za nekoliko

 

Ne bodi pokroviteljski s kvantnimi matematičnimi sposbnostmi.  Jest govorim o faktih.

 

Pa pustimo te dogme iz leta 2000 tam nekje.

 

1. Danes  ne rabiš, dat na ne 300  ne 2000€ od enkrat. Imaš veliko opcij obročnega plačevanja.

2. Ne rabiš dat 2000€ za PC. Tale PC je močnejši od katerekoli konzole, pa še za kaj drugega je uporaben kot za igranje iger. In lahko poganja BotW v 4K @ 60fps, kar nobena konzola ne more.

3. Tudi PS5 igre lahko igraš na PCju sicer je odvisno, koliko si oddaljen od serverja in je lahko perfectly playable ali pa pač ne.

 

Tko da te debate v letu 2021 so res brezvezne....

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 3 urami:

Se strinjam, jaz sem si sicer kupil Sony Bravio XH90 Serijo - torej TV, ki naj bi bil idealen za PS5 z hdmi 2.1 - 120 fps in low input delayem, ampak ce ni nekih pravih next gen iger zunaj, kaj mi nuca. 

Idealen TV... za gledanje solzic na licih Zvezdane ob sobotah zvečer.

 

Spodaj prilagam link do peticije s katero boste lastniki tega TVja pripravili Sony, da odpravi težave zaradi katerih je precej neidealen za uporabo z novimi konzolami. Glede na to, da niti VRR update še ni prišel, upam da vam uspe vsaj to. Manjka vam še dobrih 300 podpisov. Držim pesti.

 

https://www.change.org/p/sony-make-sony-fix-blurred-120hz-image-on-their-ps5-ready-x900h-x90ch

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 38 minutami:

Idealen TV... za gledanje solzic na licih Zvezdane ob sobotah zvečer.

 

Spodaj prilagam link do peticije s katero boste lastniki tega TVja pripravili Sony, da odpravi težave zaradi katerih je precej neidealen za uporabo z novimi konzolami. Glede na to, da niti VRR update še ni prišel, upam da vam uspe vsaj to. Manjka vam še dobrih 300 podpisov. Držim pesti.

 

https://www.change.org/p/sony-make-sony-fix-blurred-120hz-image-on-their-ps5-ready-x900h-x90ch

No to pa je trollanje in provociranje, ne tisto prej z moje strani.

 

TV ima mnogo odličnih reviewev s strani strokovnjakov, ampak ti hejter trolovski se seveda bolj spoznas na TVje od njih 😃

 

Drugace nimam nobenih tezav z njim, dela vse tako kot je treba, slika je super, HDMI 2.1 - 4k@120fps dela bp tako da hvala vseeno za tvojo skrb, ampak TV mi sluzi odlicno in mi ni niti najmanj zal denarja, ki sem ga namenil zanj ker je vreden vsakega centa. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 urami:

PS5 stane tudi 400e, medtem k oni tapocenski Xbox (nevem imena k je glupo) za 300e je komej kej boljsi od Nintendo Switcha, tk da itak ne pase v debato od next gen. Tko da 400e vs 400e

Poceni Xbox je res rahlo podhranjen, ampak za casual gamerja ima bolan value skupaj z game passom. Jaz ga priporočam casual znancem in zaradi njega vsi več igrajo kot so prej

  • Račka +1 3
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 26 minutami:

No to pa je trollanje in provociranje, ne tisto prej z moje strani.

 

TV ima mnogo odličnih reviewev s strani strokovnjakov, ampak ti hejter trolovski se seveda bolj spoznas na TVje od njih 😃

 

Drugace nimam nobenih tezav z njim, dela vse tako kot je treba, slika je super, HDMI 2.1 - 4k@120fps dela bp tako da hvala vseeno za tvojo skrb, ampak TV mi sluzi odlicno in mi ni niti najmanj zal denarja, ki sem ga namenil zanj ker je vreden vsakega centa. 

Iz tvojih prispevkov v tej temi smo ugotovili, da se hitro zadovoljiš z inferiornimi izdelki.

Povezava do prispevka

Ma dobro kaj xh90 je cisto okej tv jaz imam enega 55 incnega v sobi od brata.. pac ni oled ni unega judega kotrasta in true black maa povsem na nivoju mojega q90t

 

Pa se dolby video al kaj je ima.. dobro cx ima vse ajde tudi burn in visoko ceno na inch 🤣🤣 trollam trollam ne se vznemirjat

 

Kaj ni vrr onemogocen trenutno na ps5? Dela samo na xboxu kao.. tako je blo nazadnje ko sem cekiral.. lol the irony v tej temi.. anyway jaz od tega vrr niswm se opazil neke razlike.. slika je vedno lepa nikoli se ne lomi z njim, brez njega, lag je isti res mi ni jasno

 

Anyway trollajo te @Shemso999 ne padaj na tw bite glede tvja

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 40 minutami:

Drugace nimam nobenih tezav z njim, dela vse tako kot je treba, slika je super, HDMI 2.1 - 4k@120fps dela bp tako da hvala vseeno za tvojo skrb, ampak TV mi sluzi odlicno in mi ni niti najmanj zal denarja, ki sem ga namenil zanj ker je vreden vsakega centa. 

 

Saj je kul TV. Ampak kere igre si do zdaj igral z Xbox na 120 FPS kot omenjaš? 

 

Škoda, da se nisi čist malenkost bolj stegnil do OLED... Bi dejansko spoznal čist novi svet. Vprašaj @Feget on ima oba, če mi je prav znano. 

Povezava do prispevka

Za casual gamerja in ne nekoga, ki svrsuje na stevilke procesorske in graficne moci je najboljsa varianta ps5.

pika.

600€ s ps+, pa si z odlicnimi vkljucenimi spili dober za par mesecev, konzole pa ti ni treba menjavat naslednjih 5 let.

za razliko od pcja, ki po petih letih zastara.

Poleg tega po tridesetem letu cenis da lahko iz fotelja igras igrice, ne pa se lomit na nekih stolih.

Povezava do prispevka

Spomnem se tipa z osnovne sole, ki je edini mel sega game gear dalec naokoli.

je bil frajer ja, dokler se ni zacel

multiplayer, pa smo spilali na gameboyjih, dokler se ni vzgal, on pa je lahko od dalec gledal.

podobno se mi zdi xbox, ki v sloveniji ni tako razsirjen, kot ps.

jaz osebno ne vidim enega razloga za lastnistvo xboxa, tudi halo in forza mi res nista razlog. Ipak ni to god of war al pa gran turismo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...