Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

spaceman reče pred 42 minutami:

ne vem če je blo že objavljeno

 

 

 

Hernier reče pred 19 minutami:

Imo nek Uncharted spin-off. Prevelika serija za zares zaključit s štirko

Pa še eno hudo idejo sem dobil

 

Uncharted 1 remake

 

Naughty Dog me lahko kr zaposli, kere mindblowe nosim 

Povezava do prispevka

Drgac u1 je res kr bargain bin game. Za svoj cas je bla dobra, sure, sam ko sm jo (prvic) igral na ps4 sm bil sam wtf tem sonyjasem naziga v glavi da to hvalijo kot dober spil. Zelo povprecen, sploh uni crysis 1 mutanti na konc so totalen crapfest. 
Sej pol je prsla dvojka pa nakazala kaj je to epski spil tko da jim oprostim. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Zdravo. Če bi mogoče kdo vedel kaj se dogaja… :O 

V glavnem na ps5 mi pri Modern Warfare II slika flasha oz. mam neke neon artefakte, črne flickeringe konstantno. Probal sem drugi HDMI, probal sem drugi zaslon, probal sem ponovno inštalirat, zdaj bom probal še ps4 verzijo. Načeloma imam povezan PS na monitor 1080 na 120hz, kar je zanimivo je, da je beta delala čisto normalno, ravno tako npr. prejšnji cod, enako na 120hz. Vse ostale igre, ki jih imam in sem jih igral do zdaj delajo brez problema. Z istim ekranom, istim kablom… tako ps5 kot ps4 igre. Vglavnem do sedaj je delalo čisto vse brez težav, vključno z open beto iste igre :)

Sicer je pršlo to ven nocoj, vendar je blo teden dni early access in ja.

Sem že imel na PC kake podobne zadeve na ekranu in je posledično pomenilo da je neki z driverji za grafično narobe oz. da crkuje. Čudno mi je da se to dogaja sam pri tem špilu in da sem tudi najdo druge, ki so opisovali podobne težave, očitno pa ni neki pogosta težava, ker je game breaking…
Mislim je čisto nova zadeva, dosti zbuggana tudi tak, da je verjetno problem v software? Ali mislite, da so ps5 šteti dnevi?

Hvala za mnenja/pomoč. 

846B93FA-BD3E-413F-9B40-1126363EC332.jpeg

0FDB0780-918B-4462-8E89-BE62A1E66481.jpeg

5D54EF9A-309D-40AF-BEC7-F1AC21054F77.jpeg

3A45DAFC-337A-46C4-B58E-9319FE50C863.jpeg

16A99CAF-1946-4EBB-9101-9B0162B76837.jpeg

uredilo bitje fast1slow
Povezava do prispevka
fast1slow reče pred 7 minutami:

Zdravo. Če bi mogoče kdo vedel kaj se dogaja… :O 

V glavnem na ps5 mi pri Modern Warfare II slika flasha oz. mam neke neon artefakte, črne flickeringe konstantno. Probal sem drugi HDMI, probal sem drugi zaslon, probal sem ponovno inštalirat, zdaj bom probal še ps4 verzijo. Načeloma imam povezan PS na monitor 1080 na 120hz, kar je zanimivo je, da je beta delala čisto normalno, ravno tako npr. prejšnji cod, enako na 120hz. Vse ostale igre, ki jih imam in sem jih igral do zdaj delajo brez problema. Z istim ekranom, istim kablom… tako ps5 kot ps4 igre. Vglavnem do sedaj je delalo čisto vse brez težav, vključno z open beto iste igre :)

Sicer je pršlo to ven nocoj, vendar je blo teden dni early access in ja.

Sem že imel na PC kake podobne zadeve na ekranu in je posledično pomenilo da je neki z driverji za grafično narobe oz. da crkuje. Čudno mi je da se to dogaja sam pri tem špilu in da sem tudi najdo druge, ki so opisovali podobne težave, očitno pa ni neki pogosta težava, ker je game breaking…
Mislim je čisto nova zadeva, dosti zbuggana tudi tak, da je verjetno problem v software? Ali mislite, da so ps5 šteti dnevi?

Hvala za mnenja/pomoč. 

 

Malo še poguglaj če se še komu to dogaja, samo prikazovanje artefaktov ni dober znak, sploh če so kaki roza kvadrati itd.. Pa še malo poglej nastavitve na PS5, lahko da ima polna verzija probleme z VRR...

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
fast1slow reče pred 11 urami:

karkoli druga zaženem dela kul. Nevem valhalla, horizon, cyberpunk, battlefield, gotham knights, elder ring…

tudi ps4 verzija dela brez tega. 
🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

AED3DD39-4F7F-4EE4-A9F7-6BDE3666AA23.jpeg

To je igra zbugama sem skoraj 100posto, ker je res zbugana na hard

 

Meni tudi neki flesha v menijih ampak zelo redko na sreco..

 

Tam v ps5 pod settings, video.. dej vse na automatic.. ma pomoje ni to problemm, ce ti vse ostalo dela.. mores vedet, da je igra res fulll zbugana.. probaj zbrisat vse in se enkrat pobrat in instalirat celo igro ampak prej..

 

Pa poglej si na yt kaksne nastavitve za grafiko v igri.. lahko oz skoraj sigurno da je kira nastavitev v igri zbugana in ti to povzroca, keybindingsi so zjebami naprimer za coop ipd ipd ipd.. dosti stvari ne dela dobro v settingsih od igre in ce je kira graficna nastavitev v igri zbugana jo mores samo izklopit in bo.. beta ni bila tako zbugana in imela toliko nastavitev.. beta in early campanja meni tudi niso niti 1x fleshale v menijih

 

Ne paranojat da je ps5 zjeban :)))) igra je v kurcu ;) probaj spreminjat kaksne graficne nastavitve v igri in ce nic ne pomaga instaliraj na novo

 

jaz sem si tako nastimal

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Opa. Tole je pa zelo zelo dobra cena, če primerjaš s konkurenco. Mene sicer še vedno moti, da vse skupaj ni wireless. :hmm:

 

Nikjer nisem  zasledil kdaj naj bi bilo možno prednaročilo, oz. ali bo sploh možno?

 

edit:

 

spregledal, 15.11.2022 bodo prednaročila :)

uredilo bitje urby20
spregeldal
Povezava do prispevka
spaceman reče Pravkar:

@urby20

 

a ta spodnji ima tud hlajenje al kaj ko je bla enkrat govora da mora imet heat sink

 

tole je predrago jl https://www.mimovrste.com/ssd-diski/kingston-ssd-disk-m2-pcie-nvme-2-tb-nv2-40x4-snv2s-2000g?tab=description

 

 

 

Ja ta ki sem ga prilepil je s heatsinkom (hladilnikom) in ja mora imeti.

Povezava do prispevka
spaceman reče pred 1 minuto:

bom počakal. sam bo treba par špilov zbrisat ko uleti GOW :D

 

Sem za foro dal ponudbo prodajalcu iz ebay 99€ pa sem dobil proti ponudbo za 109€+14€ poštnina se pravi 123€, kar je zelo zelo dobra cena in ceneje ne boš dobil tudi za black friday sem prepričan ;)

 

https://www.ebay.com/itm/275517904947?mkevt=1&mkpid=0&emsid=e12061.m3112.l9734&mkcid=7&ch=osgood&euid=cc02c28e5c06420395784d5a276ba8ac&bu=43843259781&osub=-1~1&crd=20221102090705&segname=12061&autorefresh=true

Povezava do prispevka
spaceman reče pred 1 uro:

@urby20

 

a ta spodnji ima tud hlajenje al kaj ko je bla enkrat govora da mora imet heat sink

 

tole je predrago jl https://www.mimovrste.com/ssd-diski/kingston-ssd-disk-m2-pcie-nvme-2-tb-nv2-40x4-snv2s-2000g?tab=description

 

 

Počakaj še par tednov. Za black friday bodo zihr kake ugodnosti.

 

EDIT: Slowpoke_kit

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...