Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 2 minutama:

Uncharted ima puške in to veliko pušk.

Kar je tudi najslabši del serije, ja. :\

Do trojke sem se še neki silu igrat na normal, pol v 4ki sem samo vklopu easy mode za strelske obračune, ker se mi enostavno ni dalo več. Neki tolk glupega in immersion breaking (kill count hujši od kake manjše vojne), majkemi da nisem še nikoli doživel kjerkoli drugje.

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 19 minutami:

Do trojke sem se še neki silu igrat na normal, pol v 4ki sem samo vklopu easy mode za strelske obračune, ker se mi enostavno ni dalo več.

 

atomic reče pred 8 minutami:

Jest sem dal isto, še auto aim.

 

Isto :D Sem že med igranjem komentiral, da bi bilo mega carsko imet NG+, kjer je porezano vso streljanje, razen mogoče kakega story relevant dela (čeprav se ne spomnim, da bi bilo karkoli relevantnega za story). Tako ena kompaktna avanturica, ki se vrti okrog odnosov in raziskovanja, pa ajd mogoče se 2x soočiš z modelom, ki drži puško (in ga pretepeš ker si protagonist v popkorn avanturi), da so stakesi malo višji, to paj to.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
atomic reče pred 26 minutami:

Jest sem dal isto, še auto aim. Men tko ne sede v unchartedu call of duty streljanje. Strelski obračuni bi moral biti hitmanu ne pa call of dutyu.

Točno. Faking. Tole.

ALELUJA :D

 

TLOU2 (Naughty Dog) se recimo mal bolje približa nečemu sprejemljivemu, ker da imena posameznim nasprotnikom, samo tudi tam so konji res faking predivji. :D

Men bi na polno sedel nek bolj souls pristop pri teh igrah. Pa ne v smislu, da mora bit na polno zafukano, ampak da je manj, ampak bolje osmišljenih encounterjev. Kot nekakšni (mini) boss obračuni. Da je vsaka smrt nasprotnika pomembna in zapomnljiva. Isto sem že govoru za reboot Tomb Raiderja pred leti. COD Dejch akcija mi je res na polno za en kurac v teh igrah. :\

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 44 minutami:

iz več virov potrjen fejk

 

 

A se sam men zdi al so Xbox Influencerji tokrat šli all in v napad na PS5? Pred izidom PS4 se spomnim da je blo nekaj tega ampak tokrat pa konstantno širijo lažne novice, dezinformacije, izjave iztrgane iz konteksta itd. Po drugi strani mi je pa prov hecno da Sony tega ne jebe pet posto. Oni lepo furajo naprej svojo, zame sicer zelo čudno taktiko, in nas lepo počasi kapljico po kapljico filajo s kako novičko na teden. Je pa res da kar se pa iger tiče so pa bolje pripravljeni na novo generacijo kot kadarkoli. Tolk dobrih iger kot bo očitno izšlo v prvem letu jih ponavad ni v prvih treh letih.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 16 minutami:

 

 

A se sam men zdi al so Xbox Influencerji tokrat šli all in v napad na PS5? Pred izidom PS4 se spomnim da je blo nekaj tega ampak tokrat pa konstantno širijo lažne novice, dezinformacije, izjave iztrgane iz konteksta itd. Po drugi strani mi je pa prov hecno da Sony tega ne jebe pet posto. Oni lepo furajo naprej svojo, zame sicer zelo čudno taktiko, in nas lepo počasi kapljico po kapljico filajo s kako novičko na teden. Je pa res da kar se pa iger tiče so pa bolje pripravljeni na novo generacijo kot kadarkoli. Tolk dobrih iger kot bo očitno izšlo v prvem letu jih ponavad ni v prvih treh letih.

jup, MSjeva taktika pač.če razen podpore za nazaj nimaš kej dosti pokazati, pa blati konkurenco.. sej bo priletelo nazaj kot bumerang  :D

Sony ima nek svoj pristop (kot si reku, čuden, in se s tem izrazom čist strinjam), ki pa omogoča prljavo igro MSjevih plačancev, ki minirajo čisto vsako novo novico s strani Sonyjevih logov.

 

Mislim da ima Sony povsem druge prioritete, trenutno zagotovit čimveč konzol za prvi teden in poskrbeti, da bo softver pripravljen kot se zagre (od špilov od ostalega). Je pa še 40 dni...dobimo pa jutri vtise s strani japonskih Youtuberjev

z0UxoYt.jpg

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Hitr povzetek japancev:

- zadeva v živo izgleda mnogo bolje kot na slikah in renderjih, LED diode so na robu osrednjega dela konzole, stranice naj bi bile odstranljive

- Dualsense ima lučke ob touchpadu, možnost različne osvetlitve

- konzola je tudi po 80 minutah ostala zelo tiha in hladna, čeprav je bilo v sobi skorajda 30 stopinj zaradi studijskih luči

- Pri Dengekiju sklepajo, da ima konzola en velik osrednji ventilator, ki zrak vleče od spredaj in ga ven piha zadaj

- šlo je za testno konzolo, uporabniškega vmesnika niso videli. Naj bi ga razkrili v naslednjih tednih.

- Astrobot zgleda zabavno, stopnje se naložijo v 2 sekundah

- Godfall zgleda kot Gatsujeva GOTG, respawn po crkotu v slabi sekundi


 

Navedek

 

EjfTnWpXkAAOJhf?format=jpg&name=large

EjfQgSwXsAEB_wW?format=jpg&name=large

EjfToZSWsAEiCgi?format=jpg&name=4096x409

 

 

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 30 minutami:

- Godfall zgleda kot Gatsujeva GOTG, respawn po crkotu v slabi sekundi

 

Nazadnje bo pa igra res fasala proper ocene  :rofl:  Vsekakor ne vidim šanse da pride letos na vrsto tud če bi šlo za 90+ igro. Začel bom z Demon souls do platine pol pa Cyberpunk 2077 in že smo smo v letu 2021 :santa:

 

 

 

Se mi pa zdi da bomo spet ene 2 tedna čakal na kej novga o PS5. Res zanimivo kako čist drugačn pristop imajo MS in Sony. Prvi pokaže vse razen next gen iger, drugi pa samo next gen igre in nič drugega lol.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pomoje bo tale mesec še en SoP s strani Sonyja, kjer bodo pokazali grafični vmesnik in še kaj drugega.. itak zdej skor dnevno kaj novega objavijo.

 

Teden pred štartom prodaje pa unboxing oz. teardown.

 

aja, zakaj pa pri vtisih o glasnosti / toploti XSX o slednji nič ne govorijo? Ker je NDA glede tega (ni finalni hardver etc)

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 2 urama:

- konzola je tudi po 80 minutah ostala zelo tiha in hladna, čeprav je bilo v sobi skorajda 30 stopinj zaradi studijskih luči

 

Bov verjel, ko bo 80min poganjal dad of war 2:D

 

Niti R&C ne zgleda tako graphically demanding.

uredilo bitje PS5 Lover
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...