Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

dej ne omenjaj. Sem bil lani na Maldivih in sem imel idejo, da bi kupil kake cool začimbe za domov za spomin in sem šel v eno lokalno trgovino k indijcem. Pa tko mal gledam po policah, čajčki curryji rižki ovo ono... Pa tko najbolj navadno sredi police ogromna, ene 30 cm jeklena krvavo rdeča škatla s ogromnimi svastikami, tko na vsaki stranici 20 cm kljukast križ, pa še na pokrovčku tko ene pedeset mini svastik, takih res nice & crabby. Nori pa valda neka začimba za piščanca :D:D  Vem da je to neki neki neki v hinduizmu, ma vseen me je fuknilo na rit :D 

 

Sem potem rajši vzel neki drugega za na ribe, ne vem kako bi ta škatla izgledala na carini pa še kuhinjo imam v vaniliji/bukvi

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 minutami:

dej ne omenjaj. Sem bil lani na Maldivih in sem imel idejo, da bi kupil kake cool začimbe za domov za spomin in sem šel v eno lokalno trgovino k indijcem. Pa tko mal gledam po policah, čajčki curryji rižki ovo ono... Pa tko najbolj navadno sredi police ogromna, ene 30 cm jeklena krvavo rdeča škatla s ogromnimi svastikami, tko na vsaki stranici 20 cm kljukast križ, pa še na pokrovčku tko ene pedeset mini svastik, takih res nice & crabby. Nori pa valda neka začimba za piščanca :D:D  Vem da je to neki neki neki v hinduizmu, ma vseen me je fuknilo na rit :D 

 

Sem potem rajši vzel neki drugega za na ribe, ne vem kako bi ta škatla izgledala na carini pa še kuhinjo imam v vaniliji/bukvi

Ma ni samo v zvezi z njihovim kljukastim križem, kar konkretno ga pokajo tudi HITLER - svastika navezave :D 

 

The hitler cafe

hitler comic

Hitler clothes shop

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 5 minutami:

NE vem, men je pa ful lepa konzola. 9/10 ta spyderman. Ampak na isti način, kot so mi lepe velike joške. Ne bi jih pa imel recimo.

Ja itak

 

Toj scena kot ko greš na obisk k enemu random prijatlu, ko ma ful kipcev Spyrota pa Lare Croft doma. Saj je epsko, nostalgija šopa, celo 10/10 bi napisal v beležko, ni da ni

 

Samo ko se pelješ domov, tudi štekaš, zakaj eden od vaju ne seksa :D 

 

 

Povezava do prispevka

 

Navedek

 

Hmmm... dopadejo pa se ti igrice tipa Fall Guys in cel kup, ki si jih po imenu niti zapomnil nisem pa imajo čist otroški dizajn :D

 


 

 

 

Neki je art, neki dizajn, neki da ti je pač lepo... men recimo ta od spajdija ni grda, da bi se kurčil po forumu, samo nebi je pa v sanjah imel. 

 

Fall guys ima kul art, bi pa rekel da ni za otroke ampak cilja na mal starejše ker je pač silly, medtem ko je ta spajdi preprosto otročji, alpa morš bit res fanboy 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Jaz itak čakam da bojo začel padat collaborationi, recimo PS5 Real Madrid edition, to bojo letel s polic, sploh če bo v času nove fife. 

 

Potem si lahko kupim Manchester United edition, da lahko bruham od gravža še ko igram igrice, ne samo ko gledam tekme. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Hmmm... dopadejo pa se ti igrice tipa Fall Guys in cel kup, ki si jih po imenu niti zapomnil nisem pa imajo čist otroški dizajn :D

Hm. Good point. Verjetno bi moral napisati NEOKUSNEGA dizajna ZA OTROKE.

 

kemik reče pred 2 minutama:

Neki je art, neki dizajn, neki da ti je pač lepo... men recimo ta od spajdija ni grda, da bi se kurčil po forumu, samo nebi je pa v sanjah imel. 

 

Fall guys ima kul art, bi pa rekel da ni za otroke ampak cilja na mal starejše ker je pač silly, medtem ko je ta spajdi preprosto otročji, alpa morš bit res fanboy 

Evo, če bi bil malo bolj pismen, bi napisal tole.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 4 minutami:

Kaj pa vem - jaz bi si želel bolj igračkastega dizajna...meni osebno je N64 še vedno najlepša konzola vseh časov, takoj tesno za njo pa evropski SNES.

Ne vem koga lažemo z resnim dizajnom igrače (ok vem, babe, ampak vseeno). :D

 

Tukaj je poudarek na JAZ bi si želel... Ker jaz si na primer definitivno ne bi želel igračkastega dizajna konzole :) Preprosto bi svinjsko izstopal v dnevni sobi, če že drugega ne. Plus otročje bi mi bilo, evo, tako kot so mi otročje figurice ali lego kocke. Vsakemu takoj povem, da mi je gaming top 3 hobiji u lajfu... Ampak igračkaste konzole pa ne bi imel - otročje bi se počutil.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

 

Tukaj je poudarek na JAZ bi si želel... Ker jaz si na primer definitivno ne bi želel igračkastega dizajna konzole :) Preprosto bi svinjsko izstopal v dnevni sobi, če že drugega ne. Plus otročje bi mi bilo, evo, tako kot so mi otročje figurice ali lego kocke. Vsakemu takoj povem, da mi je gaming top 3 hobiji u lajfu... Ampak igračkaste konzole pa ne bi imel - otročje bi se počutil.

 

ja, če bi bila samo konzola otročja, bi izstopala - samo če bi nam delali tudi TVje in ostalo elektroniko tako, nevem, meni bi bilo svetovno...in ker bi to pač bil privzeti dizajn vse elektronike, bi se tudi babe sprijaznile - če se lahko sprijaznijo z raznimi Lamborghiniji ipd, se lahko tudi s tem. :D

Povezava do prispevka

Meni pa prav sede malo hladen design pri teh zadevah. Se mi zdi, da je ful bolj peaceful prostor, lahko malo komplementiraš v miru. Ne pa da prideš v dnevno in takoj vse barvno plus figurice superjunakov šopajo, pizda no pol bi se pa res navlekel na droge, da bi mi farbe še bolj dogajale :D 

 

Tako da pač ženske gor dol, jaz bi si tudi samski ubodel čimbolj nevtralno konzolo. IMO da mi spidermana zgoraj ponudijo namesto 499 za 479 €, pa majkemi da stisnem zraven 20 €, da ne rabim gledat tega dizajna :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...