Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

minusi minus da je grd pa

 

stojalo je cringe & bluepilled

čist prevelk, najbl mi mori da ne bo šel preprosto v ruzak,  torbo za laptopa

lokacija sssdja je bedna sam še ena zadeva k pomen da če crkne je gg

škoda k so prepametni da bi hintnl če bo čez 2 leti uletel kak chad pro

1602088397491.png

 

aja, pa 1x usb c 1x usb front, lol

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Nice teardown, presenetljivo na easy je vse skupaj narazen dobil, al so kj spustil, al je res tako malo vijakov. Tud luknje namenjene za sesanje praha se mi zdi super design. Ko bo zacetno hype mimo in bodo zaloge v trgovinah, si jo bom definitivno umislil pa nabavil zraven se bloodborne goty pa bom one happy kid. Ravno zarad tega spila sem skoraj nabavil ps4, zdj ko pa bo 5 kompatibilna z ps4 top spili je pa to to 😎

Povezava do prispevka
fric reče pred 21 minutami:

Tole.

Uletiš na Mn3 upaš na nek razčlenjeno debato o "razbitem" PS5. Dobiš pa debato o porivanju žene v klet in copatarstvo.

RIP old Mn3

V glavnem kaj, da vam recem, po tem teardownu sem navdusen nad ps5, sm misu da bo slabse.. ima neke podrobnosti, ki se vidi, da so se potrudili.. jaz mislim, da smo lahko veseli oz. se zahvalimo MSju, da je cena next gen 500.. ker po videnem, bi ta ps5 bil lagano 600 eur

 

Mi je pa SEX se vedno jaci, sicer pravijo, da se segreva oz piha ven ful topel zrak.. ampak je tih.. to pomeni, da vspesno odvaja toploto, kar je seveda samo dobro

 

Res mi je vsec ps5, sam... ne vem.. zakaj niso dali vec TF =)))))

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...