Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Na PSN je par carskih naslovov kar poceni, npr. Doom Eternal 10 eur, Last of us Part 2 10 eur, Doom 5 eur, Dishonored 2 4 eur

 

Mi je pa žal, da nisem kupil Dark Souls 3 ko je bil 15 eur, sem upal da bo cena spet padla tolk

 

Verjetno bom kupil Dark Souls 2, ker je samo 10 eur

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

vedno kliknem na Enebo, ker je še vedno edina stran, da sem dobil tko k je treba

 

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-psn-card-playstation-network-gift-card-playstation-network-compare-prices/?regions=psnus&editions=207

 

 

1 product
€68.85
Discount:
-€5.51
Total:
€63.34

 

tole mogoče? popust koda AKS8

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Lol... a je kdo z Igabibe tukaj? Klicali so me, da prej še ni blo vse porihtano na spletu in niso ble vse barve v akciji... sedaj pa so in če me mogoče zanima kera druga barva, ki je prej ni blo še. Sicer lepa gesta.

 

Tudi mene so...ko sem ga jaz kupil je bila cena še 50€, zdaj je 49,99€ tako da očitno je bilo res nekaj narobe...imam pa dobropis enega centa lol

Povezava do prispevka
Luftwalk reče pred 3 minutami:

 

Tudi mene so...ko sem ga jaz kupil je bila cena še 50€, zdaj je 49,99€ tako da očitno je bilo res nekaj narobe...imam pa dobropis enega centa lol

 

Haha... Zgleda smo delali vse v trenutku sprememb. Meni je prvič zavrnili PayPal plačilo in napisalo, da se je cena artiklov v košarici spremenila. Pa sploh nisem opazil kaj se je spremenilo. Sedaj, ko si ti napisal, sem se, spomnil, da je bla cena najprej 50€ okroglo, potem v drugi pa 49,90€ :D

 

Pa še odpirač za pivo dobim zraven :P

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 40 minutami:

Haha... Zgleda smo delali vse v trenutku sprememb. Meni je prvič zavrnili PayPal plačilo in napisalo, da se je cena artiklov v košarici spremenila. Pa sploh nisem opazil kaj se je spremenilo. Sedaj, ko si ti napisal, sem se, spomnil, da je bla cena najprej 50€ okroglo, potem v drugi pa 49,90€ :D

 

Pa še odpirač za pivo dobim zraven :P

Jaz sem vzel Atari nogavice, k sem odpirač že dobil pri Nioh Collection.

.

 

...

 

Aja, fak! @ChenierPozabil sem ti dat poleg igre še Call od Duty odpirač!!! D:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Preden sem naročil pri Igabibi, sem precekiral tudi gamers, ker ima včasih res poceni zadeve. Pa ni blo niti enega na zalogi, razen res ugodnega bundla s Fifo. Ampak ne bom se jebal s preprodajo voucherja za Fifo... Če bi bla fizična kopija, bi se verjetno šel tega. 

 

Sam kako je s tem gamers.si? Jaz še nisem tam naročal pa ima včasih res dobre cene...nek bad feeling imam pa ne vem zakaj...kakšne so vaše izkušnje? ok?

Povezava do prispevka
Luftwalk reče pred 22 minutami:

 

Sam kako je s tem gamers.si? Jaz še nisem tam naročal pa ima včasih res dobre cene...nek bad feeling imam pa ne vem zakaj...kakšne so vaše izkušnje? ok?

 

Tako kot pravi mumbo. Meni je popolnoma vseeno za ovitek, zato sem že par krat naročil pri njih. Sem dobil Madžarsko in tudi angleško verzijo. Če ti je pomembno vnaprej vprašaj kero verzijo ima. Drugače pa čist legit trgovina in prednaročila sem tudi dobil tako kot treba. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...