Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Meni se iskreno ne da met razbito knjižnico PC špilov na še en dodaten library/launcher, pa brezveze mi je claimat zastonj špile na EGS, ki jih ali ne bom igral ali pa jih že imam na Steamu. 

 

Je pa sigurno dobrodošla ena dolgoročna konkurenca Steamovemu monopolu, če se bo EGS obdržal in (če) so porihtali smešno luknjasto varnost in account creation ter manjko featurjev, ki ga je imel klient nekaj let nazaj. Kr en Indonezijc si je lahko naredil EGS račun z mojim mailom brez kakršnekoli two-factor avtentikacije :wacko:

 

Ni pa glih Epic tak samaritanski good guy, tipi si s talanjem zastonj špilov načrtno gradijo bazo uporabnikov, pri čemer jim verjetno milijarde od Fortnita in kitajskih sugardaddyev omogočajo tako prakso brez, da bi si delali minus. Zanimivo bo videt, če čez nekaj let Fortnite ne bo več tak fenomen in mogoče pade še kaka zakonodaja, da kitajske firme ne smejo imet deleža v ameriških tech firmah. Brez teh dinarčkov bodo deali in zastonjkarske ponudbe kar hitro padli na raven trenutnega Steama.

 

Povezava do prispevka

Sej to smo že imeli debato enkrat; idealnega stanja tu pri digitalnih štacunah in knjižnicah špilov  za PC skoraj ne more bit, ker imaš ali vse na enem mestu in monopol ene firme (dolgo Steam), ali pa milijon launcherjev in libraryev, vsak s svojim klientom, gesli, appom za avtentikator itd., in poleg digitalnih štacun založniki v zadnjih letih tudi sami težijo k temu, da forsirajo še svoje lastne launcherje in DRM...

 

Pa sanjam da se nekoč zmenijo, da bo ključ ene digitalne kopije prenosljiv k launcherju/klientu druge štacune/ponudnika...

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

PC igre itak ne štejejo, ker so sub-par.

PSN edini true digital library. :mafija:

 

Samo ena stvar je na PSN, ki me moti za popizdit - da iz librarya ne moreš nič zbrisat (lahko samo skriješ) - in potem imaš noter vse neke demote in pičke materine smeti, pomešane med igrami...plačal bi za delete feature, toliko mi gre to na kurac. :D

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 2 urama:

pogresam dneve cdjev

Saj to je meni čudno. Včasih si moral vedno ob inštalaciji vpisat not cd key ta vsako igro posebej pa je šlo.  Zdaj pa je težko imet 6 + n  passwordov za različne digitalne knjižnjice ? In ne mi o neorganiziranosti, saj ima vsaj klient funkcijo za iskanje...  če ne pa imaš res kak GOG galaxy za vse naenkrat. 

Povezava do prispevka

PSN library je smeti, realno. Zraven delete featureja manjka še marsikaj. Pač na Steamu imaš res filing neke knjižnice, tudi DLC-je ti pokaže transparentno, imaš par različnih viewov itd. Medtem ko na PSN so igrice bolj ali manj samo nanizane, vmes je milijon demotov in promo smeti, pa še da najdeš seznam kupljenih DLC-jev zraven doktoriraš

 

Drgač pa na EpicvApple tožbi je bilo govora o teh zastonj špilih. Mislim, da so pri parih bile brutalne cifre aka da so plačal manj kot en cent na novega uporabnika. V smislu, da so plačali za licenco zastonj igrice 100k, dobili pa npr. 1M novih uporabnikov (mislim ti cifri sta izmišljeni, je pa veliko materiala iz tožbe javno dostopnega). Ima pa Epic res proper nabor uporabnikov, ki samo claimajo in nič ne kupujejo, tako da spet ni tak hud win :D

Povezava do prispevka

Sklepam, da vsi, ki hejtate več launcherjev... hejtate v dno duše tudi retail igre (tisti, ki imajo tudi konzole)? Verjetno se vam totalno odfuka in pričnete razbijat po stanovanju, ko morate narediti dvoklik na ikono na namizju... kaj šele, da bi morali vstati iz udobnega kavča in pobrskati po polici, najti igro in jo vstaviti v konzolo. Wrath of God pade po stanovanju ziher!

 

Jaz ne vem nobenega gesla za launcherje. Vse samo kliknem ikonico na namizju in je odprt... juhej... 2020+ leto pa to. Če pa se kaj zatakne pa je tukaj Last Pass. Pa bog ne daj, da bi trije launcherji naenrat laufali, da niti kliknit ne bi blo treba... Premalo rama ima moj PC za to.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Sklepam, da vsi, ki hejtate več launcherjev... hejtate v dno duše tudi retail igre (tisti, ki imajo tudi konzole)? Verjetno se vam totalno odfuka in pričnete razbijat po stanovanju, ko morate narediti dvoklik na ikono na namizju... kaj šele, da bi morali vstati iz udobnega kavča in pobrskati po polici, najti igro in jo vstaviti v konzolo. Wrath of God pade po stanovanju ziher!

 

Jaz ne vem nobenega gesla za launcherje. Vse samo kliknem ikonico na namizju in je odprt... juhej... 2020+ leto pa to. Če pa se kaj zatakne pa je tukaj Last Pass. Pa bog ne daj, da bi trije launcherji naenrat laufali, da niti kliknit ne bi blo treba... Premalo rama ima moj PC za to.

kero opicje mnenje haha

 

kako si drznete ne biti zadovoljni z govnom ko pa je manjsi kup kot vcasih?!

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 5 minutami:

kako si drznete ne biti zadovoljni z govnom ko pa je manjsi kup kot vcasih?!

 

Odrasti in se sprijazni ja... Al pa se zivciraj pač haha... Vrlo važno meni. Meni so vsi kul in jih mam ene par pa se ne sekiram čist nič. Važna mi je igra. Bmk za launcher. Gesla tudi pišeš na listek in daješ v trezor pa pol iščeš pol ure preden zaženeš karkoli na kompu? :D Well inđoj. 

 

Navijam za še več launcherjev in še več konkurence.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 46 minutami:

PSN library je smeti, realno. Zraven delete featureja manjka še marsikaj. Pač na Steamu imaš res filing neke knjižnice, tudi DLC-je ti pokaže transparentno, imaš par različnih viewov itd. Medtem ko na PSN so igrice bolj ali manj samo nanizane, vmes je milijon demotov in promo smeti, pa še da najdeš seznam kupljenih DLC-jev zraven doktoriraš

 

Drgač pa na EpicvApple tožbi je bilo govora o teh zastonj špilih. Mislim, da so pri parih bile brutalne cifre aka da so plačal manj kot en cent na novega uporabnika. V smislu, da so plačali za licenco zastonj igrice 100k, dobili pa npr. 1M novih uporabnikov (mislim ti cifri sta izmišljeni, je pa veliko materiala iz tožbe javno dostopnega). Ima pa Epic res proper nabor uporabnikov, ki samo claimajo in nič ne kupujejo, tako da spet ni tak hud win :D

 

 

Vcasih pred leti sm na polno competitive igral World of Tanks na PCju. Ko sem dobil plejko sem videl da je tut na tem sistemu igrica in sem jo hotel naloziti za dobre case. Prvic ko sem iskal jo sploh nism najdel v searchu, k je toliko dlcjev oz extra placljivega contenta, tankov, goldinarjev itd, vse drugo razn main game :avadodo:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...