Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2021]


Priporočeni prispevki

Tisto sem ti govoru sam zato, da ti lahko prodam igro. HA-HA OWNED.

 

JK JK. Men so tudi une stvari, ki si jih očital FF7R bile nadležne. Sam meni še zdaleč niso pokvarile igre, tko kot tebi. :D

Podobno je blo pri Sushimama.

Jaz sem itak fake gamer. Razen za FROMSOFT in pretepačine. Tam mi udari ven gen za kompetitivnost in ratam opica.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ok ravnokrat prvič končal Desa,.. (Nimam vseh čarovnij, prstanov in čudežev,.. to bo treba splanirat v naprej,.. (zlasti character tendency te lahko fajn zajebe za prstane,.. Načeloma bi lahko vsaj vse miracle v prvem runu dobil ,. ampak sem zajebal tudi to) Zdaj pa malce probavam PS5 verzijo Mortal Shella,.. jao sem zanič v tem špilu

Povezava do prispevka
foker reče pred 12 urami:

Ok ravnokrat prvič končal Desa,.. (Nimam vseh čarovnij, prstanov in čudežev,.. to bo treba splanirat v naprej,.. (zlasti character tendency te lahko fajn zajebe za prstane,.. Načeloma bi lahko vsaj vse miracle v prvem runu dobil ,. ampak sem zajebal tudi to) Zdaj pa malce probavam PS5 verzijo Mortal Shella,.. jao sem zanič v tem špilu

 

Ma ne moreš direkt po DeSu it poor mans clunkysouls igrat lol :D 

 

 

Sam pa v čakanju na Hades in Kena ponovno igram najboljšo Indie igračko vseh časov Hollow Knight. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

najboljšo Indie igračko vseh časov Hollow Knight

Jaz sem včeraj končno prefajtal tiste Mantis Lords, saj ni bilo sploh težko, ampak vedno, ko sem crknil, sem imel save point nekje v pizdi materini :D

 

Also, danes sem videl celotno mapo Hollow Knighta, damn, jaz imam 10 ur v špilu, pa nisem niti blizu polovice. :D

Povezava do prispevka
Avion reče pred 3 minutami:

Jaz sem včeraj končno prefajtal tiste Mantis Lords, saj ni bilo sploh težko, ampak vedno, ko sem crknil, sem imel save point nekje v pizdi materini :D

 

Also, danes sem videl celotno mapo Hollow Knighta, damn, jaz imam 10 ur v špilu, pa nisem niti blizu polovice. :D

 

klopca je tko par metrov stran, edino skočt morš čez uno kislino :D

 

najbolj debiln save point ma pomoje traitor lord

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 2 minutama:

 

klopca je tko par metrov stran, edino skočt morš čez uno kislino :D

 

najbolj debiln save point ma pomoje traitor lord

Zdej sem šel pogledat na YT, kje se nahaja ... Well fuck me, right :D Jaz sem se vedno spuščal tam od tistega Leg-Eaterja :D

 

Valda ugani kdo je pozabil nabavit Bench pin :D

Povezava do prispevka

Glavni problem pri Hollow Knightu mi je to, da sem zapustil Dirtmouth, kjer pač lahko nabaviš celega fuka koristnih zadev, tja pa se nikoli nisem zares vrnil, ker mi je fascinantno iti vedno globje v špil :) Ampak vidim, da bo treba malo v shopping. :) 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 2 minutama:

Zdej sem šel pogledat na YT, kje se nahaja ... Well fuck me, right :D Jaz sem se vedno spuščal tam od tistega Leg-Eaterja :D

 

Valda ugani kdo je pozabil nabavit Bench pin :D

 

Jst sm že mel dreamgate pa sm 5x ponavlu traitor lorda, ki ma save point tko en ogromn maze morš narest :D vsi smo debili ya. Drugač te pine hitr pokup, k so itak pocen

Povezava do prispevka
Ezoterik reče Pravkar:

 

Jst sm že mel dreamgate pa sm 5x ponavlu traitor lorda, ki ma save point tko en ogromn maze morš narest :D vsi smo debili ya. Drugač te pine hitr pokup, k so itak pocen

Ma ja, saj pravim, vem, da so bili na voljo na začetku v Dirtmouthu, pol se pa nisem nič vračal tja. Res je noro fascinanten špil, prav iskreno se zabavam ob odkrivanju vseh tunelčkov in skritih drobnarij :) 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 urami:

Shit, jaz ne vem kaj si mislit. Po moje so se mi neki scvrli možgani. Men je R&C:RA res nenormalno fun. Level design ni nek odlom in bojevanje je mal preveč kaotično, sam drugače so mi orožja in nasprotniki res carski. Character design in okolica sta svetovna, voice acting pa še malo bolj. Ne vem no, men je res carsko popcorn zapravljanje časa. Ne vem kaj se je Črešnjirju (na vrhu smetane) tolk zameru. Verjetno ker je fan tastarih delov, ki so najbrž bili ful boljši. Jaz sem prejšnje igre skipal.

 

Edino kar mi manjka je malo več platformanja. Ko je prisotno, je res fun.

 

 

Jaz se isto sprašujem, ampak nisem še nič pisal ker sem šele 2 uri not. Res ultimativna zabava, poka levo desno, vse nekam leti in frči ampak in a good way. Karakter itak spušča take linerje da bi znal bit nadležni, ampak jih ni tok da bi cringal zraven, če kdo hoče cringe igrico nej si ogleda zadnje Borderlandse.  Borilni sistem je ful zadovoljujoč in uživam na polno že ko z uno obično pištolco tabanim naokoli, upgrejdi ki jih unlockaš se precej poznajo tako da izpade res zabavno. 

 

Težko vidim, kaj bi lahko šlo tok narobe, da bi naslednjih 8 ur začel ne-uživat zraven :D

 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 33 minutami:

Glavni problem pri Hollow Knightu mi je to, da sem zapustil Dirtmouth, kjer pač lahko nabaviš celega fuka koristnih zadev, tja pa se nikoli nisem zares vrnil, ker mi je fascinantno iti vedno globje v špil :) Ampak vidim, da bo treba malo v shopping. :) 

 

Uf brez da se vračaš na določene lokacije po charme itd je pa takele šefe kot so MantisLordi mnogo težje premagat :worship:  Jaz imam za 2D igre žal precej preslabe reflexe in tudi potrpežljivosti ni več kakršno sem imel ob igranju prvega Raymana... Tak da veliko šefov brutforcam :D 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

 

Uf brez da se vračaš na določene lokacije po charme itd je pa takele šefe kot so MantisLordi mnogo težje premagat :worship:  Jaz imam za 2D igre žal precej preslabe reflexe in tudi potrpežljivosti ni več kakršno sem imel ob igranju prvega Raymana... Tak da veliko šefov brutforcam :D 

Ja, saj sem hitro pogruntal in mi je bilo jasno, ampak je bila ta želja po raziskovanju premočna. 

 

Kolkrat sem umrl v nekih totalno temnih predelih, ker sem hotel vseeno probat, nisem pa imel 1800 geo za nakup lampe :D 

 

Ali igram "pravilno" ali ne, sem se totalno zaljubil v ta špil, res. Prav uživam vsako minuto, četudi zraven pizdim, da moram še enkrat po 10 sobanah, ker se mi ne da enkrat vrnit na začetek in nabavit pine :D 

Povezava do prispevka

če med igranjem uživaš, igraš pravilno :) 

 

Jst sem dobil pri retail kopiji še proper overworld map naprintan zraven in sem se počutil res epic, ko sem med igranjem old school gledal na papirnat zemljevid. Žužek pustolovec / avanturist :D 

 

ANkfuM.jpg

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Hollow Knight je tak top-tier špil. Kaj je to Team Cherry skup spacal res vsaka jim čast. Drugače jaz sem sprva kupil digitalno in kasneje kolektorsko izdajo. Sicer kakor komu paše ampak jaz bi priporočal, da se špil igra brez fizične mape coj (samo in-game mapa). Se mi zdi, da je res velik boljša izkušnja ko neveš kam greš in raziskuješ in sčasoma odkrivaš kako velik dejansko je ta svet.

 

Za Silksong pa naj si vzamejo koliko časa rabijo. Jaz sem pripravljen čakat kak dolgo rabijo, da bo res to še en biser od špila.

uredilo bitje Tijuana
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...