Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2021]


Priporočeni prispevki

Do it feget. Sem jo preigral prejšnje poletje in je igrica še vedno vrhunska, tudi po današnjih standardih. Pacing, orožja, postavitev sovragov, lokacije - vse je praktično perfektno. Ena najboljših igric vseh časov. Moja overall ocena 10/10.

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Sem 100 %-al Umurangi Generation in Macro DLC. Res kakovosten ride, Ćamir hall of fame 8/10 z veseljem sprejema novega gosta. Nekje sem videl napisano, da je to najbolj "jezna" igra doslej — in najbrž je res. Pretežno bi lahko rekli, da je igra o odzivu na podnebne spremembe, ki na tnalo postavi OZN in vladne organe, ki so se na bližajočo katastrofo (napad ene ogromne kaiju pošasti) odzvali prepozno in na napačne načine, zato je svet šel v maloro. Nastopamo v vlogi fotografa, ki za lokalne novice dostavlja fotografije. Nadzor nad "fotoaparatom" je ravno dovolj kompleksen, da ni zatežen, motivi, ki jih fotografiramo, pa imajo ravno dovolj skrivnostnosti, da jih z nekim natančnim opazovanjem najdemo (spominjajo me ne kakšne misijice v Tony Hawku, kjer nisi takoj vedel, na kaj se igra referira). Obstajajo mehanike, ki nas kaznujejo (na fotkah recimo ne sme biti določenega elementa, ki preveč opominja na dejstvo, da po svetu rovari kaiju pošast), ampak pretežno smo pri fotografiranju popolnoma svobodni. Nekatera prizorišča so res izjemna, avtorji so uspeli s karikiranim okoljem dobro poustvariti npr. kaos ob protestih ali na bojišču, prav tako pa neko anarhijo in ghetto looking art sceno. Ogromno je nekih referenc na post-covid svet, na enem plakatu recimo piše "don't trust the kaiju scientists" ob katerem sem umiral od smeha, spet drugič je težko videt obupane ljudi, skupke pikslov, ki so odtujeni, zamaknjeni ali v droge ali anarhijo, upor. Ogromno je jasno navedenih referenc na Māore in razna domorodna ljudstva, ki niso preživela, na izumrle živalske vrste ... V bistvu igrica skuša prikazat ta propad in izginotje, ki so jo določena plemena ali živali že dali skozi, le da to tokrat doživljamo vsi. Škoda, da igralno na čase zadeva ne funkcionira povsem, pa kakšne stopnje so mi bile prevelike. Imajo pa ogromno skrivnosti, tako da sem jih veliko replayal.

 

Umurangi Generation Demo · AppID: 1267190 · SteamDB

 

All in all: Pokemon Snap s kaiju monsterji, anarhisti, koncem sveta in komentarjem 2020/2021 RL dogajanja. Must play. Razen če ne verjamete v kakršnekoli podnebne spremembe, pol raje ne igrat, ker boste za brezveze triggerani :D. 8/10 

Povezava do prispevka

@GatsuVčeraj mi je PS5 downloadal patch za TLG. Kake faking smeti lol. :D

Pol sem pobrisal in nisem updejtal.

Zdaj pred parimi minutami pa mi je freeznilo pri jump scene (E3 scena kjer se uloviš za rep). Na netu sem našel rešitev. Inštalirat moraš patch XDD. (Sicer pol lahko komot shraniš, vse skupaj pobrišeš in ponovno inštaliraš v1.0).

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Še vedno igram ME3 remaster. DLCje igram prvič in moram priznat da sta Omega in Leviathan zelo dobra, do ostalih še nisem prišel. Me pa vsakič ko so malo težje bitke prov frustrira cover sistem in pa kamera ki je preblizu ker igram na insanity težavnosti in ko bi moral na hitro nekam  spizdit na varno jebeni avtomatski cover sistem dela same probleme. 

Povezava do prispevka

Kako pa je kaj mnenje foruma glede Horizon: Zero Dawn? Sem ga končal pa morem rečt, da je kar vredi špil za preigrat ampak se mi ne zdi nič posebnega. Taki klasičen 7/10. Svet je lep. Combat je dober. Zgodba zanimiva samo predvidljiva. Side questi pa so tak 95% vsi na isti način klasični fetch questi, ki se jih čez čas res naveličaš.

 

Najboljša orožja in armor dobiš dokaj hitro zato ti  je potem veliko lootov ničvrednih. Že proti koncu imaš itak vse vrste enemijev naštudirane tako, da nwm konec je meni bil kar lackluster.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Mene bolj zanima primerjava Zero Dawn vs Days Gone ? Slednjega sem preigral in je dost kul, vendar mi gredo na zivce side questi, ki so vsi po vrsti enaki. Prav tako ni nekih posebnih rewardov ce raziskujes.

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 2 minutama:

Mene bolj zanima primerjava Zero Dawn vs Days Gone ? Slednjega sem preigral in je dost kul, vendar mi gredo na zivce side questi, ki so vsi po vrsti enaki. Prav tako ni nekih posebnih rewardov ce raziskujes.

 

Je mogoče tebi tudi proti koncu na drugem delu mape, skrajno desno zaglitchal en side quest z Marauderji? Enostavno ni nikogar v kampu in grafično je vse zjebano... Nekaj lebdi v luftu ipd. Bral sem, da jih je veliko imeli, te težave, ampak je od tega 2 leti in sem pričakoval, da so popravili... 

 

O Days Gone je seveda govor 😁

Povezava do prispevka

Jaz sem igral na PCju, 1 mesec nazaj in dela vse normalno. Definitivno so pa doloceni glitchi, npr leteci ljudje ipd.

Nasel sem vse NERO kampe in mislim, da tudi vse "enemy" kampe. Nisel pa naredil cisto vseh side questov.

 

P.s. Zal ne vem kako te tagat :)

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 16 minutami:

Jaz sem igral na PCju, 1 mesec nazaj in dela vse normalno. Definitivno so pa doloceni glitchi, npr leteci ljudje ipd.

Nasel sem vse NERO kampe in mislim, da tudi vse "enemy" kampe. Nisel pa naredil cisto vseh side questov.

 

P.s. Zal ne vem kako te tagat :)

 

Aha ok. Jaz sem naredil praktično vse stranske misije in ravnokar vklapljam elektriko v zadnjem Nero kampu. Tiste ene misije pa zgleda ne bom, ker sem že 3x šel na lokacijo in je vedno vse zaglitchano in kamp kjer bi morali biti prazen. Tisto klasično... Slediš sledovom, prideš do kempa in spucas. 

 

Pa okrog je nevidna ograja in na pol prazna reka. Sem prvo mislil tam not it pa ne gre, ker je "nevidna" ograja 😁. Razstrelim vrata in reče evo tu smo... Pa vse prazno hehe. Jebi ga. Grem naprej. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Spilam vceraj days gone...vidim hordo, horda vidi mene, 10 se jih dobesedno teleportira do mene...in mrtev v sekundi. Poln kurac mam iger

 

Če sem odkrit,se tudi jaz izogibam hord 😁. Pomoril sem samo 2 v misijah, ko moraš... In še eno manjšo. Ne vem zakaj se mi ne ljubi. Vedno nekaj šparam surovine, čeprav jih je kar dovolj. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 16 minutami:

 

Aha ok. Jaz sem naredil praktično vse stranske misije in ravnokar vklapljam elektriko v zadnjem Nero kampu. Tiste ene misije pa zgleda ne bom, ker sem že 3x šel na lokacijo in je vedno vse zaglitchano in kamp kjer bi morali biti prazen. Tisto klasično... Slediš sledovom, prideš do kempa in spucas. 

 

Pa okrog je nevidna ograja in na pol prazna reka. Sem prvo mislil tam not it pa ne gre, ker je "nevidna" ograja 😁. Razstrelim vrata in reče evo tu smo... Pa vse prazno hehe. Jebi ga. Grem naprej. 

Mogoce moras se kako main misijo naredit, da se nekaj odklene.

 

Horde so zakon, ko se nimas dobrega orozja, pa lahko samo bezis+ lagano napeta muzika. Prav dvigne adrenalin.

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 3 urami:

Kako pa je kaj mnenje foruma glede Horizon: Zero Dawn? Sem ga končal pa morem rečt, da je kar vredi špil za preigrat ampak se mi ne zdi nič posebnega. Taki klasičen 7/10. Svet je lep. Combat je dober. Zgodba zanimiva samo predvidljiva. Side questi pa so tak 95% vsi na isti način klasični fetch questi, ki se jih čez čas res naveličaš.

 

Najboljša orožja in armor dobiš dokaj hitro zato ti  je potem veliko lootov ničvrednih. Že proti koncu imaš itak vse vrste enemijev naštudirane tako, da nwm konec je meni bil kar lackluster.

Se strinjam z vsem, sam meni svet in robo dinoti dvignejo oceno iz nekega povprečnega 7,5 na 8,5. Boj je enostavno preveč uživantski.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Se strinjam z vsem, sam meni svet in robo dinoti dvignejo oceno iz nekega povprečnega 7,5 na 8,5. Boj je enostavno preveč uživantski.


Tukaj se tudi jaz podpišem. Ker zombijev sem enostavno naveličan, čeprav tudi Day's Gone ni napačna igra. Ampak robo dinoti in v bistvu nek čisto nov svet, pa mi da tisto piko na i. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jebem jim ta well za izbiro orožij, da jim j.... V Days Gone. Če bo še ena horda obvezna, bom tik pred koncem izbrisal igro. Fak no... Milijon krat hočem izbrat attractor pa mi fukne kamen... Hočem fuknit molotov pa fukne pipe bomb... Pa saj ni mogoče normalno izbrat, če imaš čredo 300 zombijev tik za petami. 

 

Pa prav pazljivo dam na attractor recimo in ko spustim R1 je naenkrat kamen. Jaz pa že fuknem molotov gor vmes... Pa jih ni več tam. Potem pa te zakoljejo3kot svinjo in gremo ponovno. Pobijem 80% horde in spet neka napaka pri izbiri pa crkot, spet na novo... Prvi del igre sem dosti bolj užival. Kaj naj zdaj pobijem eno hordo pol pa 5 ur dosadno farmam, da spet naredim vse bombe in mine, ki jih rabim za naslednjo? 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Evo jaz sem končal. Samo ona zaglitchana stranska misija je ostala in 30 hord. Tega nem pucal, to moram 20 ur farmat samo surovine, da naredim dovolj attractorjev, bomb in molotovk (obojih). Kar fajn mi je blo, ampak se mi je proti koncu začelo precej vlečt.

 

Horde maš prec spucane ko maš vse nadgrajen. .50 BFG + Chicago chopper ftw za ta večje pa še par ta velkih molotovk ter bomb pa je. 

 

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 32 minutami:

Days Gone pa Horizon je k da bi ble dve isti igrci drugače poskinani, sam v eni so zombie horde, v drugih pa tepeš mecha živali. 

V eni so horde skos iste in zelo redke, v drugi so mecha zivali skos, in vse so kul.

 

Torej kurac argument.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...