Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 1 uro:

Če mi ženska ni privlacna (to ne pomeni, objektivno lepa po standardih) lahko je ne vem kolko pametna, me ne zanima. Vsaj ne za kaj vec kot frendica. Ne bo mi magicno postala privlacna nikoli. Isto velja za kontra primer. Cel paket al pa nic. 

Jaz sem pa imel eno tako izkušnjo, pač vizualno mi na prvi pogled ženska ni potegnila, ko sem jo spoznal, pa mi je postala noro noro privlačna, ker je pač res imela top osebnost

 

Ironično je to en izmed dveh primerov v lajfu, ko nisem bil z žensko, s katero sem si želel biti. Čeprav je bila od vseh žensk, ki so me v lajfu zanimale, daleč najmanj vizualno privlačna, sem vseeno bil zavrnjen kot tazadnji papak :D 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

Right back at you buddy. Z največjim veseljem po 10 minutah zbrišem z diska vso sranje, ki ga propagiraš tu na forumu.

Upam, da tudi kdaj zapraviš kak keš zaradi mene. Lepo je imeti fane, sam ne take brez okusa.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Holy shit tole je pa mal sramotno imenovat remaster tbh... Bi blo boljš če bi dal tko ko za GoT in Death stranding Directors cut ker so dejansko dodal še neke deleted stopnje. Še dobr da so dodal DLC in je upgrade samo 10$ Vsekakor se veselim novega skozihoda skozi tole mojstrovino in pol še mal nažiganja DLCja.

Povezava do prispevka

Meni je bil že 40 fps Ratchet in Clank v 120hz mode res top, tukaj je pa še boljše baje ker z VRR seka od 40 do 60. Tako da na eni strani grda grafika ko pes in 60fps, na drugi pa pure excstasy HDR 4k odlom od grafike in samo 5 do 10 fps. Mislim da kar vem katera izbira zmaga:D


Ampak seveda moraš biti rich daddy in imeti 120hz OLED-a. Nije žvaka za seljaka.

Povezava do prispevka

Oh my god, kakšna brutalna razlika!!! Ko da bi s ps2 šel na ps5. Na levi popačena slika, ki jo bo gledal povprečni mn3njalničar - revež s 60hz tvjem, vse zablurano, motno, ne vidiš niti ali gledaš travo ali solato.

 

Na desni strani slika za prave moške z denarjem in proper tehniko. Prava 4k ločljivost, kristalno jasna slika, vsak detajl vidiš v travi, še celo polža, ki pleza po korenini. Ljubi Jezus, prav trdega kurca imam od te lepote in kvalitete.

 

last of us 2 poor vs rich.PNG

Povezava do prispevka
Feget reče pred 7 minutami:

Oh my god, kakšna brutalna razlika!!! Ko da bi s ps2 šel na ps5. Na levi popačena slika, ki jo bo gledal povprečni mn3njalničar - revež s 60hz tvjem, vse zablurano, motno, ne vidiš niti ali gledaš travo ali solato.

 

Na desni strani slika za prave moške z denarjem in proper tehniko. Prava 4k ločljivost, kristalno jasna slika, vsak detajl vidiš v travi, še celo polža, ki pleza po korenini. Ljubi Jezus, prav trdega kurca imam od te lepote in kvalitete.

 

last of us 2 poor vs rich.PNG

Ok sj ne rečem razlika je ogromna.

Sam jest mam vseeno raje rock solid 60fps, kokr pa da mi skače med 40-60fps. To pa obolim. Igraš na 60 se začne akcija in pade na 40, to ne morem igrat, kr ugasnem… To je isto, kokr se zmeniš z bejbo da še dve kolegice pripelje, ves nahajpan čakaš s trdmu tičam, ona pa sam eno pripelje. Me kr mine do sexa…

Povezava do prispevka
atomic reče pred 36 minutami:

Ok sj ne rečem razlika je ogromna.

Sam jest mam vseeno raje rock solid 60fps, kokr pa da mi skače med 40-60fps. To pa obolim. Igraš na 60 se začne akcija in pade na 40, to ne morem igrat, kr ugasnem… To je isto, kokr se zmeniš z bejbo da še dve kolegice pripelje, ves nahajpan čakaš s trdmu tičam, ona pa sam eno pripelje. Me kr mine do sexa…

 

Vsakomur svoje. Eni imamo raje sex z eno slatko malo, drugi pa s tremi debelimi starimi znucami bosankami, kjer ne veš niti kje je rit in kje fufla. Kvaliteta pred kvanititeto jaz vedno pravim :)

Povezava do prispevka

 

Igram zdaj remastered. Bolj ustrezno poimenovanje bi bilo directors cut :D

Lost Levels je sicer zelo kul vpogled v nastajanje igre in v zakulisje odločitev. Škoda ker je vsega skupaj za ene 30 minut. 

Savegame in trofeje se brez težav prenesejo na PS5.  Res super opcija, da imaš tako že vse odklenjeno in na voljo (new game+, behind the scenes, artwork...).

 

NO RETURN rogue-like način je pa :ododava:

Vsak run je ravno prav dolg(5 stopenj + boss). Z igranjem odklepaš nove karakterje, skine in celo nove sovražnike, šefe ter gameplay modifikatorje.

Pa combat v tej igri :wub:

 

Skratka za 10$ kot stane upgrade je vsekakor vredno denarja !

 

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ne morem verjeti, da bom kadarkoli v življenju to napisal, ampak ja "Strinjam se z Gojcem".


Res dobro naloženih 10 evrov. Edino stalno sem v dilemi ali igrati na performance mode ali na fidelity. Performance pač ful lepše teče ampak izgleda isto kot ps4 verzija, medtem ko je fidelity res precej lepša, samo pač ni 60 fps. Zaenkrat igram na fidelity, ampak bom še videl kako uživantski bo combat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...