Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Meni na PCju dela normalno. Prakticno nic ne stuttera. Npr. Dead Space R je imel polno stutterov.

 

Igram pa na 10850K in RX 6800. 1440p z Ultra high in high nastavitvami imam med 70 do 120 fpsjev. Je pa obcasno CPU bottleneck.

Edino kar sem opazil je, ko premikas misko se mi zdi, da slika ni cisto tekoca ? Tezko je opisat. V temnejsih scenah se ne porajta.

 

JAvkajo verjetno predvsem NVIDIA fani, ki so placali bajne vsote denarja in imajo 8GB VRAMA in slab cooler na CPUju.

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 10 urami:

V kaksnem smislu manjko frejmov ? Ce. hodim ni nobenega problema. Ce pa kamero pocasi premikas z misko se pa pozna. Tukaj mora biti nek drug problem. Enako je pri 80 fps ali pa pri 120 fps...

stuttering

 

primer: ce mas 100fps to ne pomen nujno, da frame generira enakomerno vsakih deset milisekund, lahko jih vecino generira hitrej naprimer vsakih 5  milisekund potem pa za en frame rabi pol sekunde (karikiram)

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče Dne, 3. 4. 2023 at 12:25:

Pri meni ni, ker igram s tipkovnico in misko. Pomoje je to samo za GAYmerje z gamepadi.

js bi igral vse igre na konzolah z miško in tipkovnico(predvidevam da je bil tudi tak namen ko so uradno podprli konzole z mnk) ampak na žalost lenoba developerjev ne pozna meja :D 

Povezava do prispevka

ne lenoba, diskriminatornost

 

malo je takih, ki so dovolj inkluzivni, da zraven gamepada za mlade, lepe in uspešne alfa predstavnike človeške rase ufurajo še support m&k za grbaste pokveke

 

samo saj woke komunisti delamo na tem, da bi bila industrija prijaznejša in bolj sprejemljiva

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Yass Rat Qween boss fajt bo, in bo fakin divji. 

 

Cela zadeva je narjena iz diabetičnih sassy debelih črnk that dont take no shit in so pripravljene brez sramu titties out - wigs flying razfukat vse Wallmarte od LA do NY.

 

Sicer spoiler, sm lore Yas Rat Kween fajta je ta, da so se tle zavozlale, pol pa glih vletela apokalipsa i sad ga jebi. Forever cursed v klopčiču švica, sassynessa in jeze nad belim moškim. 

 

 

In pol vleti Abby...

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...