Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 5 urami:

evo dve glavni zameri zaenkrat: 

- equipment, orožja, crafting, biohackanje, modificiranje, inventory in leveling, vse skupaj zabeljeno z milijoni rng dropov in itemov, je all over the place. Čist preveč vsega in vse je precej na hojladri narejeno, tko da se na koncu dneva s tem najrajši sploh ne bi ukvarjal. Ampak igram na ultra hard in me lomijo ko prasca, če nisem šarf, tko da se dejansko moram gledati neko kislo opremo, modificirati orožja in preučevati 100 na videz enakih implantatov. Ampak ja, tole je res bad.

- protagonist je ultimate smetar. Tečen, pametuje folku skoz, antipatičen, igra ga najbolj smrdljiv voice actor pod soncem. U bistvu sem kar zadel, da sem izbral Corpo rat origins, ker za nekega sluzavega povzpetnika ima pa dejansko top VA :D 

 

Drgač je pa špil še naprej neverjetno carski. Vsako uro, ki se mi sprosti, porabim za nažiganje :D Edino SPET mislim da sem zajebal, da sem večino pik fuknil v Computers in Engineering. Tko IDENTIČNEGA lika sem si naredil v System Shock 2 in IDENTIČNO sem bil potem tepen od čisto vseh, ker pač folk s kijem v roki in spiked bullerjimi na nogah načeloma ni najbolj impressed nad (sicer zelo talentiranim) IT-jevcem, ki za hobi popravlja retro konzole. In ki jim kdaj spusti še kakšen corporativni one-liner, a la You are not paid to think itd :D Joj kok me tepejo, joooooooooooooooooooj

Čisto preveč vsega? A si ti igral...dragons dogmo? monster hunterja? :D

 

Craftanje pozabi, itak vse dobis. Prodas neuporabne stvari, obdrzis dobre stvari in to je to. Leveling je odlicen, pac odlocis se v katero smer gres. Jaz bi ti priporocal v melee, ker je najbolj zabavno. Implanti so tudi odlicni, delas build glih tako kot pri souls igrah.

 

kar se pa tice protagonista, tip je tecen, zenska je 100% boljsa

Povezava do prispevka

kaj, a prej je blo še hujš :D

 

Najbolj me moti da je toliko itemov samo reskinanih. Recimo orožje. 20 istih pištol, ampak ker je rob od ikone enkrat zelen, enkrat oranžen in enkrat rumen, so različnih tierjev in imajo različne abilityje. Potem najdeš 10 istih implantatov, ki vsi izgledajo isto, ampak imajo spet vsi različne atribute. Uno, ko Diablo loot. Ne vem, pač jaz bi dal ful manj vsega pa rajši tisto ful bolj raznoliko. Verjamem pa da je to za folk, ki je bolj vajen looterjev a la Destiny, The Division, Diablo itd... mala malica.

 

Monster Hunterja mi pa ne omenjat, ker sem si kake pol leta nazaj inštaliral MH Iceborne (pri vanilli sem prišel do zadnjih elder bossov), samo da sem potem kako uro odpiral menuje, se praskal po glavi in spuščal čedalje bolj zgroženega looka mačkama (mojima v RL, ne unim v špilu)

 

Drgač pa ja, čist možno, da bom prvič u življenju v špilu s character creationom igral ženskega protagonista :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 28 minutami:

Najbolj me moti da je toliko itemov samo reskinanih. Recimo orožje. 20 istih pištol, ampak ker je rob od ikone enkrat zelen, enkrat oranžen in enkrat rumen, so različnih tierjev in imajo različne abilityje. Potem najdeš 10 istih implantatov, ki vsi izgledajo isto, ampak imajo spet vsi različne atribute. Uno, ko Diablo loot. Ne vem, pač jaz bi dal ful manj vsega pa rajši tisto ful bolj raznoliko. Verjamem pa da je to za folk, ki je bolj vajen looterjev a la Destiny, The Division, Diablo itd... mala malica.

 

Monster Hunterja mi pa ne omenjat, ker sem si kake pol leta nazaj inštaliral MH Iceborne (pri vanilli sem prišel do zadnjih elder bossov), samo da sem potem kako uro odpiral menuje, se praskal po glavi in spuščal čedalje bolj zgroženega looka mačkama (mojima v RL, ne unim v špilu)

Se strinjam, to sem jest tud takoj ob izzidu govoril, da bi špil moral bit bolj GTA style, kot pa hardcore loot RPG.

Povezava do prispevka

Looter shooter loot v igri, kjer imaš upgrade/craft sistem in augmentacije je debilana. Sploh imerzija lootanja po vsakem gunfightu gledajoč številke je mimo.

 

Alternativa je ta, da so guni DNA locked na ownerja, od mobov lootaš le matse, s katerimi si pol upgradaš orožje na vse možne načine. Raje imam svoj personal pimp gun, kerga skozi igro upgradam. 
 

V C2077 na zacetku isces random shit z boljsimi stevilkami, kasneje pa itak isces samo Iconice, ker je 99% ostalega garbage v primerjavi. Jaz mislim da sem v vsakem runu doslej abusal ista orozja, Lizzie, kak sick revolver in charge snajpo iz Panam questa.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

Od mobov bi mogl bit lootanje samo quest itemov, metkov in denarja. Pa ajde, če ima neko kul orožje, da mu ga spizdiš. Vse ostalo pa bv. 


Če ima orozje kateri si zelis, ga od njega unbindaš in ga bindaš sebi - pol ti se odpre upgrade path. Tadaaaa. Tako se rešiš neskončnih količin diss junka, dobiš še en upgrade/grind sistem, ter dodaš to much needed konponento kustomizacije, kera za cyberpunk svet manjka. Also kje so Diamond Age skull guns?!

Povezava do prispevka

Jaz se tudi spomnim penis size generatorja, igral sem DAY 1 (or so) legit PC verzijo. Razen če imam kaj sfukan spomin, ampak lahko si izbral velikost ter obliko penisa (imenovani dobesedno PENIS 1, PENIS 2 itd., pa tudi trans izbire) in frizuro v tisti okolici :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...