Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 38 minutami:

ja ja poljake itak, sej oni delajo CP2077 :)

 

japonska je pa slaba za tanke ja :D:D  za tisto rabiš pa bolj fejst gojzarje pa en orenk repelent proti komarjem 

Aja če so Kurwe to zafukal… Sm mislu da se je Sony odločil da bo DLC za njihovo konzolo.

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
tiesto reče pred 11 minutami:

Top, idealno za preigrat dodatek. Tisti, ki ste ga ze obrnli, je bolj smiselno od zacetka al stari sejvi? Js sm takrat 2020 obrnil pa se ga se nism dotaknil.

Jaz sem šel na novo. Igra je drugacna kot je bila. Cel upgrade, skill sistem je predelan, vse je boljse kot je bilo. Res predlagam od zacetka, in pol vmes skocis v dlc.

Povezava do prispevka

evo dve glavni zameri zaenkrat: 

- equipment, orožja, crafting, biohackanje, modificiranje, inventory in leveling, vse skupaj zabeljeno z milijoni rng dropov in itemov, je all over the place. Čist preveč vsega in vse je precej na hojladri narejeno, tko da se na koncu dneva s tem najrajši sploh ne bi ukvarjal. Ampak igram na ultra hard in me lomijo ko prasca, če nisem šarf, tko da se dejansko moram gledati neko kislo opremo, modificirati orožja in preučevati 100 na videz enakih implantatov. Ampak ja, tole je res bad.

- protagonist je ultimate smetar. Tečen, pametuje folku skoz, antipatičen, igra ga najbolj smrdljiv voice actor pod soncem. U bistvu sem kar zadel, da sem izbral Corpo rat origins, ker za nekega sluzavega povzpetnika ima pa dejansko top VA :D 

 

Drgač je pa špil še naprej neverjetno carski. Vsako uro, ki se mi sprosti, porabim za nažiganje :D Edino SPET mislim da sem zajebal, da sem večino pik fuknil v Computers in Engineering. Tko IDENTIČNEGA lika sem si naredil v System Shock 2 in IDENTIČNO sem bil potem tepen od čisto vseh, ker pač folk s kijem v roki in spiked bullerjimi na nogah načeloma ni najbolj impressed nad (sicer zelo talentiranim) IT-jevcem, ki za hobi popravlja retro konzole. In ki jim kdaj spusti še kakšen corporativni one-liner, a la You are not paid to think itd :D Joj kok me tepejo, joooooooooooooooooooj

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...