Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Kaj smo rekli, ti na gogu igrajo na zaupanje? :D

Na konzolah nisem v življenju igral pirata, ampak iskreno za PC ne mislim kupovat iger - mislim da če preplačuješ toliko za PC komponente, ti morajo igre pripadat zastonj za celotno življensko dobo računalnika. :D

Sicer tako kot kaže z mojo borbo za grafično, bom mogoče prej dobil PS5 in igral tam...

  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Na Partis launcherju bo predhodni download al na datum izida?

 

Feget reče pred 8 minutami:

xbox series x vs ps5 in potem igral na konzoli, kjer bo igrica bolje optimizirana.

 

Kaj, če že maš konzole al boš nabavil do takrat, ko bo Cyberpunk po bivšem uporabniku Mefistu approved ceni?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 56 minutami:

Kaj smo rekli, ti na gogu igrajo na zaupanje? :D

Na konzolah nisem v življenju igral pirata, ampak iskreno za PC ne mislim kupovat iger - mislim da če preplačuješ toliko za PC komponente, ti morajo igre pripadat zastonj za celotno življensko dobo računalnika. :D

Sicer tako kot kaže z mojo borbo za grafično, bom mogoče prej dobil PS5 in igral tam...

Kaksno graficno hoces kupit?

 

Drugace jaz bom itak nabavil zastonj na pc, da vidim kkao mi del na i7 4790k 1070gtx.. ce mi sploh dela na 1080p priblizno na 60 fps

 

Pol ce mi bo igra ql jo nabavim na ps5 ko poparchajo za next gen

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 urami:

Kaksno graficno hoces kupit?

 

Drugace jaz bom itak nabavil zastonj na pc, da vidim kkao mi del na i7 4790k 1070gtx.. ce mi sploh dela na 1080p priblizno na 60 fps

 

Pol ce mi bo igra ql jo nabavim na ps5 ko poparchajo za next gen

Na tem kompu ti bo delala 1080p@ultra ali 1440p@high @ 60fps

Povezava do prispevka
Feget reče pred 13 urami:

In potem izbereš za piratiziranje ravno igrico, kjer bodo first day patchi ključni. Je pa res, da če bo na GOG, bo :pirate: verzija tudi takoj online.

 

Jaz bom počakal na primerjavo xbox series x vs ps5 in potem igral na konzoli, kjer bo igrica bolje optimizirana.

 

če ne dobim kartico, bom itak moral počakat na patche :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 13 urami:

Kaj smo rekli, ti na gogu igrajo na zaupanje? :D

Na konzolah nisem v življenju igral pirata, ampak iskreno za PC ne mislim kupovat iger - mislim da če preplačuješ toliko za PC komponente, ti morajo igre pripadat zastonj za celotno življensko dobo računalnika. :D

Sicer tako kot kaže z mojo borbo za grafično, bom mogoče prej dobil PS5 in igral tam...

fukni se v prepad...

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 13 urami:

Kaj smo rekli, ti na gogu igrajo na zaupanje? :D

Na konzolah nisem v življenju igral pirata, ampak iskreno za PC ne mislim kupovat iger - mislim da če preplačuješ toliko za PC komponente, ti morajo igre pripadat zastonj za celotno življensko dobo računalnika. :D

Sicer tako kot kaže z mojo borbo za grafično, bom mogoče prej dobil PS5 in igral tam...

Zakaj še nimamo fukni se po štengah emojija? 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Stipe pač ne podpira cruncha :D

 

Jaz, če bom vzel na Partisu, bom samo zaradi tega, ker imam rad čim več iger v istem launcherju :)

 

PS5 možnost igranja pa so mi itak vzeli tako razvijalci kot Sony.

 

točno, crunch, kako sem to pozabil. :D evo, moja vest je čista :D 

 

kaj pa je to s Partis launcherjem ? :)

so se tipi razvili v neko storitev ?

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 38 minutami:

Stipe pač ne podpira cruncha :D

 

Jaz, če bom vzel na Partisu, bom samo zaradi tega, ker imam rad čim več iger v istem launcherju :)

 

PS5 možnost igranja pa so mi itak vzeli tako razvijalci kot Sony.

 

sej lahko kupiš steam verzijo za cirka 50€ na g2a. tam tam z gog. meni je vredno 5e več, da imam zgolj en sam launcher.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 30 minutami:

Na podlagi česa to baziraš 

 

kje si se glih ti našu najbolj glasen, od vseh, gospod "nimam slabe vesti emulator" - če se ne motim, si tudi izjavil, da boš isto "probal" pirata na PCju, da "vidiš" kako zgleda v primerjavi s konzolno verzijo. :D

ne rabiš imet slabo vest

 

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 35 minutami:

Na podlagi česa to baziraš 

 

tip kupi 2 igri na leto, vse original, 100% legit potrosnik

 

ti jih kupis 90 na leto in preigras zraven se 10 piratskih, to preracunamo v dejansko skodo, ki jo povzrocis developerjem (krat 10) in si 100% pirat 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 15 urami:

 

Na konzolah nisem v življenju igral pirata, ampak iskreno za PC ne mislim kupovat iger - mislim da če preplačuješ toliko za PC komponente, ti morajo igre pripadat zastonj za celotno življensko dobo računalnika. :D

 

Holy shit dej reč da je tole joke, ker tko prfuknjenega opravičevanja piratstva s strani človeka, ki  se veselo baha z razmetavanjem denarja za predraga darila malemu otroku res izpade čista patetika. 

Povezava do prispevka

Kok me pa za tole igrico zanimajo metacritic ocene ej. Že zato, ker so šli momci delat čist nekaj drugega, kot do sedaj, po drugi strani pa še bolj zaradi teh prestavljanj. Na zunaj so ti delayi zgledal hektično, me zanima če so interno lahko popucal vse zadeve. 

 

Slutim da se znajo zgodit devetke in desetke od opisovalcev in precej kisle ocene od folka zaradi nekih random razlogov. 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 17 minutami:

Kok me pa za tole igrico zanimajo metacritic ocene ej. Že zato, ker so šli momci delat čist nekaj drugega, kot do sedaj, po drugi strani pa še bolj zaradi teh prestavljanj. Na zunaj so ti delayi zgledal hektično, me zanima če so interno lahko popucal vse zadeve. 

 

Slutim da se znajo zgodit devetke in desetke od opisovalcev in precej kisle ocene od folka zaradi nekih random razlogov. 

 

kup visokih ocen, nekej jih bo vmes, kakšna bo pa tudi slaba... klasika ob velikih izidih... se bo pa takoj videlo, kje so dobili kako ugodnost ali dve :P

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...