Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 9 urami:

 

zadnjič sem prebral, da je nek QA tip bil pri 170 urah in še ni končal vsega...če je tako, jaz bom vesel, če bom sploh končal prvi skozihod, kakšen replay value neki. :D

 

Nekaj takega kot Witcher potem. Sem ga preigral prvic, pocakal par let in z dodatkoma preigral drugic. To je dolgorocen projekt 😀

 

Ajde, ce bi mi jasno rekli, da pride upgrade januarja, potem bi pocakal.

Povezava do prispevka
cherry_muffin reče pred 1 uro:

Get outta here infidel! :D

 

 

Dej dej... Nazadnje sem podlegel Fallout 4 hypu pa je bil na koncu dost slab izdelek :D

 

Sej drugač sem ful fan cyber punk estetike. Sploh po temu, ko sem prebral od Gibsona Neuromancer ter Minority report.

 

Še vseeno verjamem v izdelek... Samo ne na day 1 :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 16 minutami:

kaj so mogoče že zdaj kake informacije, kako zglitchana je PC verzija ?

al sem narobe razumel, da piratska verzija že kroži okoli? nočem sam iskat, da ne naletim na kak spoiler... 

 

Stipe pri teh letih pa bi že lahko vedel, da se pirate jemlje samo pri in od preverjenih providerjev.

 

Kakega spoilerja se ti bojiš pri tako obširni open world igri? Saj menda ne boš bral nekih dolgih texstov... kaka slikica pa ti nima kaj spoilat :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Stipe pri teh letih pa bi že lahko vedel, da se pirate jemlje samo pri in od preverjenih providerjev.

 

Kakega spoilerja se ti bojiš pri tako obširni open world igri? Saj menda ne boš bral nekih dolgih texstov... kaka slikica pa ti nima kaj spoilat :D

 

partis je ta preverjen provider? :D

 

spoiler; ne vem, igra stavi na zgodbo, nočem naletet na kaj bistvenega - vem da CDPR je že prosil folk, naj ne spoila, ki eni so že dobili igro...

Povezava do prispevka

Vem, da boste rekli, da je to lahko všeč samo 16-letnikom, samo jaz bi imel ta PC takoj - ne se ti jebat. :wub:

 

 

tudi svaka čast, kako hudo kampanjo peglajo pri CDPR - ne vem če sem kdaj za kako igro videl toliko hude robe (al pa je samo meni všeč ta cyberpunk estetika)

 

še v kombinaciji s to miško :wub:

 

 

in eno tako tipkovnico

 

 

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 2 minutama:

 

če mene prašaš, je edini šokantni del, da z nastavitvami ne moreš še nižje za mogoče kaj več stabilnih frejmov. itak rak rana konzol na splošno.

Problem je ravno obraten. Konzole so rak rana gejminga. Ker so tako močno prisotne, morajo razvijalci nove igre, izdane v 2020, prilagajati 7 let stari strojni opremi, namesto da bi dobivali cutting edge špile.

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
Janša reče pred 41 minutami:

Problem je ravno obraten. Konzole so rak rana gejminga. Ker so tako močno prisotne, morajo razvijalci nove igre, izdane v 2020, prilagajati 7 let stari strojni opremi, namesto da bi dobivali cutting edge špile.

 

Super Km3t reče pred 38 minutami:

ja saj, exactly. namesto da bi fuknili 2 slajderja za grafične nastavitve več in rekli čao...

 

jebi se peasant za konzoli, duplo se jebi peasant na stari konzoli.

 

dobesedno:

7b913e574e71db7c201ae4185b7dd699.jpg

 

drugač konzole so salvation gejminga, le konzolam se lahko zahvalita, da imamo dobre igrice

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...