Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Super Km3t reče pred 3 urami:

RDR2 nekak ni bil tolk speglan oz. je mel launcher take probleme, da "speglanega" špila niti igrat nisi mogel. :D

 

Kaj na PCju je bil kurac?

Nisem vedel - in to je neka stalnica za PC porte, da rabiš najprej par patchev, da sploh dela?

Za Cyberpunk sem dobil občutek, da je vsaj enak fokus za PC, kot za konzole...

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

 

Kaj na PCju je bil kurac?

Nisem vedel - in to je neka stalnica za PC porte, da rabiš najprej par patchev, da sploh dela?

Za Cyberpunk sem dobil občutek, da je vsaj enak fokus za PC, kot za konzole...

 

HDR je bil tok v kurcu da so priporočal da igraš brez 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 8 minutami:

Sej to je govoru za PS4/XOX verzijo. Letelo je pa na tvoje hvaljenje o spoliranosti imo. :D (Drugače se strinjam s tabo, da ne bo pomote.)

 

sej spolirano je bilo, samo HDR so se določili za fake varianto (niso bili edini takrat) - ni da zdaj ni delal HDR na konzolah...čeprav nisem sploh imel v mislih HDR, sem mislil pač v smislu buggov, crashev ipd.

Povezava do prispevka

Pizda ne vem s stipetovim pcjem bi tudi na 75 inchu delalo dobro imo..

 

Sicer pixli so raztegnjeni ampak ne vem.. treba probat

 

Jaz ce bi imel pc od stipeta bi najraje igral na nekem UW 34 inch 1440p 144hz in podobnih fpsjih z RT off

 

Oz bi si privoscil malo stesturat kje se vidi boljse rt on of.. hdr, visje osvezevanje ipd.. prav me zanima kaj bo rekel stipe, upam, da proba priklopit tudi n tv da proba

Povezava do prispevka
uros678 reče Dne, 2. 12. 2020 at 12:17:

 

Jaz sem prednarocil na kiguinu. Tam se vedno pise 10. dec, upam da bo prej. Malo sn googlal, nic najdo pametnega.

 

Kinguin je nelicenciran reseller ključev. Močno dvomim, da bo pred uradno izdajo igre, ker zna bit, da ključev sploh še nimajo do takrat. Vse pre-order verzije, tudi tiste z bonusi, so ponavadi na day 1.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 30 minutami:

Pizda ne vem s stipetovim pcjem bi tudi na 75 inchu delalo dobro imo..

 

Sicer pixli so raztegnjeni ampak ne vem.. treba probat

 

Jaz ce bi imel pc od stipeta bi najraje igral na nekem UW 34 inch 1440p 144hz in podobnih fpsjih z RT off

 

Oz bi si privoscil malo stesturat kje se vidi boljse rt on of.. hdr, visje osvezevanje ipd.. prav me zanima kaj bo rekel stipe, upam, da proba priklopit tudi n tv da proba

za 1440p RTX ULTRA je priporočljivo RTX 3070 se pravi cca 60fps. Se pravi Stipe grladko nad 60 fps, na ultra in to je pomojem najboljš, če bodo fpsji avarage 80

Povezava do prispevka
atomic reče pred 8 minutami:

RTX ultra

za  brez RTXa bo 5700xt dovolj

Jaja niswm bil siguren..

 

Ja sej to me zanima kolko fpsjev bo brez rtxa in ce je boljse igrat z rtx on na 60 80 kar je taman.. al izklopit rtx in na 144h nad 100 fpsjev, mogoce kej vec?

 

Ne vem to mi deluje neka taka igra ki vrc fpsjev ne pride tolko do izraza, ceprav vidim da so so neke akciske scene.. 

 

Sej to me zanima.. v glavnem UW 1440p rtx on al off itak to je to.. jebes 4k na 75.. je pa res da ima tv boljsi hdr..

 

Pizda zdanjic sem gledal neke UW monitorje 34 1440p 144hz z hdr10....... 2000 eur 🤣🤣🤣🤣 brez hdr oz z hdr 400 so ze 1000 eur.. dobis tudi kaksnega za 500 eur sam ne vem..

 

Pizda upam, da cimprej pride kaksen 34inch 1440p 144hz hdr10 za 1000 eur max

 

Ki res neki monitorji 4k sam bolj obrmeenijo pc pol itak raje priklopis na tv, sam ni to pol vec pcgaming

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

Jaja niswm bil siguren..

 

Ja sej to me zanima kolko fpsjev bo brez rtxa in ce je boljse igrat z rtx on na 60 80 kar je taman.. al izklopit rtx in na 144h nad 100 fpsjev, mogoce kej vec?

 

Ne vem to mi deluje neka taka igra ki vrc fpsjev ne pride tolko do izraza, ceprav vidim da so so neke akciske scene.. 

 

Sej to me zanima.. v glavnem UW 1440p rtx on al off itak to je to.. jebes 4k na 75.. je pa res da ima tv boljsi hdr..

 

Pizda zdanjic sem gledal neke UW monitorje 34 1440p 144hz z hdr10....... 2000 eur 🤣🤣🤣🤣 brez hdr oz z hdr 400 so ze 1000 eur.. dobis tudi kaksnega za 500 eur sam ne vem..

 

Pizda upam, da cimprej pride kaksen 34inch 1440p 144hz hdr10 za 1000 eur max

 

Ki res neki monitorji 4k sam bolj obrmeenijo pc pol itak raje priklopis na tv, sam ni to pol vec pcgaming

 

Native 4K gaming je itak največja neumnost. Raytracing je pa res dober. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...