Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

amnesia reče pred 5 minutami:

save scumming za legendary iteme ne deluje vec

 

zakaj bi odstranili glup RNG, ki v tej igri nima mesta, dejmo zajebat folk, da ja ne mores dobit idealnega rolla, ampak si obsojen na neko neuporabno gnilobo

 

A un slika za easy keš scam še dela?

Povezava do prispevka
Avtošola Šiš reče pred 2 urama:

Haha, bolj ko berem bolj so zgleda zjebali špil s tem 1.1.

 

Bo zgleda šlo to do nadaljnjega v kot, dokler ne dajo kake ps5 verzije ven. Samo bo verjetno spet bugfest. 😂

Na zalost downgrejdajo verzije na konzolah tako da je vedno manj ljudi in avtov zunaj in svet vedno bolj mrtev. Na ps4 pro je igra izgledala bolje na začetku, fps zanemarljivo manjsi napram zdaj. Če igras s katano od 1.04 patcha dalje ljudi dosti manj razkosaš in tudi tist finisher ko obglavi človeka je verjento 10x manj pogost zdaj. Sam ne opazim nobene razlike v raznih bugih in glitchih med patchi

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

Jaz sem ravnokar fasal "patch 1.1 Takemura pokliče in se ne skine več s telefona" gamebraking bug - pa pizda materna in tak patch.

 

 

tenor.gif

 

  

Gapi182 reče pred 5 minutami:

Na zalost downgrejdajo verzije na konzolah tako da je vedno manj ljudi in avtov zunaj in svet vedno bolj mrtev. Na ps4 pro je igra izgledala bolje na začetku, fps zanemarljivo manjsi napram zdaj. Če igras s katano od 1.04 patcha dalje ljudi dosti manj razkosaš in tudi tist finisher ko obglavi človeka je verjento 10x manj pogost zdaj. Sam ne opazim nobene razlike v raznih bugih in glitchih med patchi

 

Ubili so mrtev svet.  CDPR so res next level

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 urami:

Je kvarnik in ja, je blo pokazano v cinematic trailerju

 

kar se mi zdi zelo glupo, k da bi v Witcher 2 cinematicu dal uno kraljevo smrt not

 

Direkt tole. Ko sem pogledat tisti trailer (ki je btw res ful dober), sem res facepalmal na hard.


"Kako lahko podjetje samo sebe tako močno ustreli v nogo", sem si mislil.


Sedaj seveda vem, navsezadnje gre za CD Projekt Red.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 15 minutami:

So rekli mogoče kaj za hotfix? :D

 

Kakšna šlamparija...

 

 

a to si probal

 

We are currently looking into the issue where the conversation with Takemura may not start during the quest "Down on the Street".

 

For a potential workaround follow the steps below (note, an earlier gamesave is required):

 

Load a gamesave before Takemura and V leave Wakako's office.
Finish the conversation with Takemura outside the office right away
Right after the finished conversation and when the quest was updated, skip 23h.
See if the holocall triggers and the dialogue with Takemura starts

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 37 minutami:

a to si probal

 

We are currently looking into the issue where the conversation with Takemura may not start during the quest "Down on the Street".

 

For a potential workaround follow the steps below (note, an earlier gamesave is required):

 

Load a gamesave before Takemura and V leave Wakako's office.
Finish the conversation with Takemura outside the office right away
Right after the finished conversation and when the quest was updated, skip 23h.
See if the holocall triggers and the dialogue with Takemura starts

 

Sem videl ta fix, samo nimam savea za toliko nazaj, ki igra ima omejene save slote in je prepisalo že tiste stare - v bistvu sploh ne vem, komu ta fix lahko pomaga, če ni ravno takrat ročno shranil položaja, ali pa da od tam ni igral dosti naprej in mu ni že prepisalo starejših saveov...CD Projekt Bug :D

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...