Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Ja... No saj. Jaz sem probal pol urce igrat in je slabše ko 1.1. Na ps4 igram in včasih pot na minimapi izgine. Pa teksture na NPCjih se spet znajo loadat veliko časa. Pa z vsakim patchom se mi zdi, da je manj ljudi in avtov haha.

 

Pa vlomim ena vrata na enem marketu, nikjer nobenega, folk pa začne zunaj vpit pa skoraj vsi čepijo v strahu wtf.

Povezava do prispevka
Avtošola Šiš reče pred 52 minutami:

Ja... No saj. Jaz sem probal pol urce igrat in je slabše ko 1.1. Na ps4 igram in včasih pot na minimapi izgine. Pa teksture na NPCjih se spet znajo loadat veliko časa. Pa z vsakim patchom se mi zdi, da je manj ljudi in avtov haha.

 

Pa vlomim ena vrata na enem marketu, nikjer nobenega, folk pa začne zunaj vpit pa skoraj vsi čepijo v strahu wtf.

 

To ni glitch, tako bo dejansko v prihodnosti, ko bomo vsi "connected" - boš samo dobil čez oči notification, "počepni, oseba blizu tebe si želi seks...khhmm...izvaja kaznivo dejanje". :D

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Avtošola Šiš reče pred 51 minutami:

Hotfix 1.12 is now available on PC.

 

This update addresses the vulnerability that could be used as part of remote code execution (including save files):

- Fixed a buffer overrun issue.

- Removed/replaced non-ASLR DLLs.

 

Stipe, za cajtom si.😁

ja ma 1k za graficno a 50€ za spilu mu je pa prevec za dati...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...