Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Galaksija reče pred 1 uro:

Kaj sem že napisal pred meseci? Da bojo rabli ene 2 leti trdega dela da bo ta igra na nivoju ki so ga obljubljali v predstavitvenih videih. 

 

Pa me je 4Stringed napadel kot podivjana čivava.

ko sm js reku da je CD projekt red nezanesljiv in da so že večkrat izdali unpolished(witcher 2) ali downgradano(witcher 3 z OBVIOUS graphical downgrade) igro so me isto napadli. Nato sem dojel da par userjev na tem forumu živi v svojem pravljičnem svetu. Kinda like Narnia, just more gay.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 14 minutami:

Imam ga ja, prijazni uporaabnik me3do mi ga je odstopil :) Do sedaj sem na njem preigral Mortal Kombat XL story mode to pa je to:D

 

Jaz ga imam od 15.2. menda. Pa sem imel 1 uro prižganega :D Nisem ga že 3 tedne niti vklopil. Ma saj bo prišel čas.

 

Moram se spomnit vsaj, da claimam free games v tem mesecu en dan.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 15 urami:

Takega patcah kot ga ti pričakuješ ne bo nikoli. Tolko samo povem, da ne rabiš več non stop pisarit o tem. Jaz sem tudi končal igro in pustil na stran, pa ne jokam non stop po forumu kdaj bo kaj novega....

 

kaj so ti storili, tomazek, da ne prepoznaš več zajebancije...

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...