Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Sam, če igre ne igra ne more napisati, da je zanič.

Po drugi strani je podati neko mnenje o igri, ki je ne igraš vredno pol pizde mrzle vode.

Za resno razmisliti o tem, če imaš na podstrešju vse pošlihtano je pa, če igraš neko igro, ki ti ni všeč samo zato, da dokažeš svoj prav

Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 minutami:

Najbol sem bil veseel Blade Runnerja, ko mi ga je nekdo priporočal, da ga pogledam. Pogledam trailer, imbd oceno this gona be good. HI-Fi do daske in umes 3x zakinkal...

Res počasen film... bol da sem 3h Cyberpunk igral.

Poglej to verzijo/sequel iz 2017, dosti hitrejše dogajanje 

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 12 minutami:

Poglej to verzijo/sequel iz 2017, dosti hitrejše dogajanje 

Sj tega sem gledal. Začetna scena res obetavna. Pa na koncu je malo akcije. Ampak skoraj 3h... To si lahko samo LotR privošči. Zdej gledam trailer za tastar film in razmišljam, da je mogoče celo boljši. 

 

Harrison ford je bil 40 let nazaj star 38 lol :)

Povezava do prispevka

Meni je prvi kar bolj dinamicen no, 2049 ima ful dolgih staticnih kardov (kar mi je sicer top).

 

V bistvu bi dvojka bila se fulj boljsa ce bi rezali ene 40% dialoga, ful je neke posiljene expozicije, ki je tam samo zato da folk ne bi odhajal iz kina ob brezdialoskih sekvencah. En izmed parih filmov, ki bi jih rad re-edital, ce bom kdaj imel dovolj cajta in resourceov.

Povezava do prispevka

eppur si muove

 

sem mislil da sem bil edini, ki mu je novi BR overrated in da je konkretno zaglavil v hipsteraj, ma glih na napačnih koncih

 

drgač pa tudi od mene en ogromen +1 na noro fotografijo v BR2049. Gledat nek običen blu-ray rip naredi orenk krivico filmu. Proper UHD s HDR kombotom pa dejansko noro nakaže 

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 8. 2. 2021 at 17:25:

Sj tega sem gledal. Začetna scena res obetavna. Pa na koncu je malo akcije. Ampak skoraj 3h... To si lahko samo LotR privošči. Zdej gledam trailer za tastar film in razmišljam, da je mogoče celo boljši.

 

Ne da ti hočem kaj sugerirat, samo jaz vedno, če je neka serija filmov ala Die Hard, Terminator ipd. obvezno začnem gledat prvega in pol po vrsti dalje.

 

Če boš gledal prvega Bladerunnerja, ti priporočam The Final Cut iz leta 2007:

 

Navedek

Ridley Scott's Final Cut (2007, 117 minutes), or the 25th-Anniversary Edition, briefly released by Warner Bros. theatrically on October 5, 2007, and subsequently released on DVD, HD DVD, and Blu-ray in December 2007 (UK December 3; US December 18) is the only version over which Ridley Scott had complete artistic control, as the Director's Cut production did not place Scott directly in charge.

 

The Final Cut contains the original full-length version of the unicorn dream, which had never been in any version, and has been restored. Additionally, all of the additional violence and alternative edits from the international cut have been inserted.

 

Mi je bil pa tudi BR 2049 kljub počasnosti top, samo za to moraš bit verjetno kar dedicated fan cyberpunka :D

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 uro:

Shit hit the fan. Unreleased witcher 3 stuff more bit zanimiv :D

Tisti gamemplayi preden je witcher izšel so izgledali fenomenalno. Red dead 2 level grafike. Škoda da nismo nikoli dobili kakega updejta pa čeprav bi bil zelo zahteven za pcje. Se vednk top špil seveda

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...