Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

močno močno dvomim, ker nima pravih orodij - to je tko kot da bi enemu revežu s karjolo rekel, da lahko toliko sfura kot 20 tonski tovornjak s prikolico. Če ni, ni.

 

Tko pač je, ko dec kupuje bedarije in je potem salty po forumih, namesto da bi providal gospodinjo s proper toolsi :( 

Povezava do prispevka

Zakaj bi odrasel clovek sam sebi upraviceval nakup necesa? Ce ma s partnerjem zmenjeno da se o vecjih nakupih pogovori sure da se pogovoris, ce komaj zberes za tekoce stroske tudi, drgac pa res ne stekam. Dobesedno 90% stvari ki jih mam(o) v resnici ne potrebujem(o), bi pa bil lajf manj zabaven brez njih. A ma nekdo raje kes al pa neumne gadgete je pa up to them. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 27 minutami:

Sem mislu da je za nakup dovolj, da si neki želiš al pa pac v tistem trenutku hočeš imet

 

Točno to, jasna stvar. Ampak potem tega absoultno ne rabiš upravicevati z nekimi izgovori za druge in sam zase. Zaželel sem si in kupil! To je to. Boli me briga za druge, kaj mislijo o tem :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 8 minutami:

Eno vejico si slabo postavil

 

Haha... ja. Ko pišem prek telefona, me to vedno fuka. Debeli prsti in swiftkey ima na obeh straneh preslednice "vejico". 90% grem celo vsak post, ki ga na hitro napišem prek telefona. popravljat zaradi tega. Se zgodi, da ko hitro pišem, naredim tudi vejico za praktično vsako besedo namesto presledka. Zdaj sem spet na PCju :) S sarmo sem se basal in tipkal preko fona prej :D 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Zakaj bi odrasel clovek sam sebi upraviceval nakup necesa? Ce ma s partnerjem zmenjeno da se o vecjih nakupih pogovori sure da se pogovoris, ce komaj zberes za tekoce stroske tudi, drgac pa res ne stekam. Dobesedno 90% stvari ki jih mam(o) v resnici ne potrebujem(o), bi pa bil lajf manj zabaven brez njih. A ma nekdo raje kes al pa neumne gadgete je pa up to them. 

Odvisn od strupenosti kače... :whistle:

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Zakaj bi odrasel clovek sam sebi upraviceval nakup necesa? Ce ma s partnerjem zmenjeno da se o vecjih nakupih pogovori sure da se pogovoris, ce komaj zberes za tekoce stroske tudi, drgac pa res ne stekam. Dobesedno 90% stvari ki jih mam(o) v resnici ne potrebujem(o), bi pa bil lajf manj zabaven brez njih. A ma nekdo raje kes al pa neumne gadgete je pa up to them. 

 

Točno tako...

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Točno to, jasna stvar. Ampak potem tega absoultno ne rabiš upravicevati z nekimi izgovori za druge in sam zase. Zaželel sem si in kupil! To je to. Boli me briga za druge, kaj mislijo o tem :D

 

Ma kdo je kaj upravičeval z izgovori za druge, kaj je s tabo? :D

Sem kupil (tako kot vse grafične do zdaj v življenju), ker hočem igrat z vsemi nastavitvami na max in te nastavitve vključujejo tudi ray tracing, ki se mi zdi vrhunska stvar in sem hotel to imet - zdaj imam in lahko potrdim, da mi je še vedno super stvar, čeprav vidva s kekitom bi me rada prepričala da mi v resnici ni super in da jaz to samo govorim, da bi pred vami upravičil svoj preplačan nakup - jebo mater, če sta vidva normalna. :rofl:

Povezava do prispevka

Probal sem tale Cyberpunk na plejki pa mi je osebno veliko boljše igrati na kompu, očitno mi na konzolah prvoosebni špili ne sedejo tok kokr tretjeosebni, čeprou Halo Infinite je šel velik lažje skozi

 

Je pa še vedno smešno, da so dajali v dialoge kao več opcij, če se vedno vse isto zgodi (ajd maš kak quest, ampak večinoma nič ne vpliva). Lah bi dal da se neki druzga zgodi al pa vsaj da preko dialogov zveš kej zanimivega, dobiš kak item k ga drugač ne bi na koncu pogovora. Tko je pa samo še ena kozmetična stvar za katero so porabl preveč časa namest da bi porihtal špil

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...