Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

amnesia reče pred 6 urami:

KMETAVZI Z RYZEN CPU-ji (imam tudi jaz enega, never again, intel 4lyfe)

 

 

pravkar sem sprobal na 3700x, razlika je kot noc in dan

 

bolj podrobna razlaga: https://www.reddit.com/r/Amd/comments/kbp0np/cyberpunk_2077_seems_to_ignore_smt_and_mostly/

 

 

 

dobro je to.. celo na mojem pcju se pozna par fps ampak na sploh mi je vsec ker je bolj smooth obracanje miske, celo na 30 fps vse na max, bi se dalo igrat.. manj je droppov in shutteringa ipd opazno bolj stabilen experience..

 

zdaj sem si kar dal teksture iz medium na high in je zelo ql

 

ne vem kaj je to neka troll fora od CDPR da mores shekat igrco al kva lol res

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Evo jaz sem zdaj vgasnil. Priznam, da me vleče bolj kot me je prej, ampak vseeno ne toliko, da bi 6 ur skup nabijal. Bom pa z veseljem nadaljeval. Uff ti si potem že daleč bigboss... meni se zdi, da sem nekje level 7 šele...

 

Je pa me zdaj lepo zjebalo, ko sem sam sebi rekel, po tej misiji pa shranim in grem nekaj večerjat... pa se je to zgleda zgodilo ravno po koncu Act 1... ma mislil, da je trajalo več kot pol ure, da sem končal vse vmesne sekvence ipd. in končno lahko shranil. To pa se mi je res kar vleklo sedaj, ker sem lačen, nisem pa htel skipat, da ne zamudim kakega pomembnega dela zgodbe. In bi ga, če bi.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 19 minutami:

Delamain quest :avadodo::rofl:

pa nocna voznja po mestu, fak kero vzdusje...

Valda! Največ folka, kaj to vse dogaja. Mene edino moti, da recimo čez dan ni nobenih otrok ali jih je zelo malo, ampak to nekako razumem, nimajo kaj delat froci v tej igri, ampak tko če govorimo zgolj o vzdušju.

 

Mi je pa hecno, ko folk piše, kako nek NPC ima 24/7 točno določeno pot in da street food cooker dela 24/7 brez izmen. Folk res se ukvarja z detjali, ki so tam samo zaradi vzdušja. Ampak jest ji čist razumem, sam sem RDR 2 uglasnil, ko sem videl listavca na nadmorski višini, kjer bi morali biti samo iglavci! - nespremljivo!

  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 43 minutami:

Evo jaz sem zdaj vgasnil. Priznam, da me vleče bolj kot me je prej, ampak vseeno ne toliko, da bi 6 ur skup nabijal. Bom pa z veseljem nadaljeval. Uff ti si potem že daleč bigboss... meni se zdi, da sem nekje level 7 šele...

 

Je pa me zdaj lepo zjebalo, ko sem sam sebi rekel, po tej misiji pa shranim in grem nekaj večerjat... pa se je to zgleda zgodilo ravno po koncu Act 1... ma mislil, da je trajalo več kot pol ure, da sem končal vse vmesne sekvence ipd. in končno lahko shranil. To pa se mi je res kar vleklo sedaj, ker sem lačen, nisem pa htel skipat, da ne zamudim kakega pomembnega dela zgodbe. In bi ga, če bi.

ej probaj se malo poigrat z nastavitvami..

 

naredi tisto kar je napisal @amnesia to je prvo

 

lahko se znizas te nastavitve, da dobis se par 10 FPSjev

slika.png.55f189813d6f8fcaa33ec5b5e97fd1cb.png

 

pol poberi si MSI afterburner in poglej malo na netu kolko lahko friznes graficno da je safe, pac ni da more bit max izkoristek

 

in pol probaj maxat druge stvari ki so ti pomebne.. resolucija RT DLSS

bos vidu razliko.. meni je zdaj ql.. edni pac rad bi imel malo jacco resolucijo in tej pop in in bugici sam ni tako hudo

 

pa se motor sem dobil in mi je ql lutat po mestu ker so bolj stabilni frejmi.. malo pucam mobe malo iscem epic in legendary mode.. morem rect, da spreminjam menenje in mi postaja vsec.. ok OW ni lih ko v RDR2 ipd.. sam je ql.. copsi itak ce imas vec kot eno zvezdico so krneki.. sam tko no RPG element mi je postal zanimiv.. pac ful je pomebno, da ti igra dela okej, ker pol dosti raje lutas po mestu od ikonce do ikonce ipd..

 

nenazadnje ce ne drugo se igram z graficnimi nastavitvami haha.. nenazadnje ce tej od CDPR niso znali igro optimizirat se communiti kar trudi

Povezava do prispevka
atomic reče pred 21 minutami:

Valda! Največ folka, kaj to vse dogaja. Mene edino moti, da recimo čez dan ni nobenih otrok ali jih je zelo malo, ampak to nekako razumem, nimajo kaj delat froci v tej igri, ampak tko če govorimo zgolj o vzdušju.

 

Mi je pa hecno, ko folk piše, kako nek NPC ima 24/7 točno določeno pot in da street food cooker dela 24/7 brez izmen. Folk res se ukvarja z detjali, ki so tam samo zaradi vzdušja. Ampak jest ji čist razumem, sam sem RDR 2 uglasnil, ko sem videl listavca na nadmorski višini, kjer bi morali biti samo iglavci! - nespremljivo!

Meni se zdi, da polno otrok vidim okoli po ulicah sprehajat.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 21 minutami:

ej probaj se malo poigrat z nastavitvami..

 

naredi tisto kar je napisal @amnesia to je prvo

 

lahko se znizas te nastavitve, da dobis se par 10 FPSjev

 

Ma nem se s tem igral. Ko sem prebral mi ni blo nič jasno. Sicer pa zakaj bi več FPS, če jih imam v glavnem med 70 in 90 z nastavitvami na ultra. Samo RT nimam, ker mi med igranjem, ko sem probal ni kaj razlike dalo. Torej imam povprečno cca. 80 FPS na 60 hz 4K monitoru. Nič mi ne koristi več.

 

Zato bom jaz vedno primarno konzolaš. Na smrt sovražim kupe teh nastavitev. Sploh nisem pogledal kaj vse je, ampak samo preset ultra pa gas.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

 

Ma nem se s tem igral. Ko sem prebral mi ni blo nič jasno. Sicer pa zakaj bi več FPS, če jih imam v glavnem med 70 in 90 z nastavitvami na ultra. Samo RT nimam, ker mi med igranjem, ko sem probal ni kaj razlike dalo. Torej imam povprečno cca. 80 FPS na 60 hz 4K monitoru. Nič mi ne koristi več.

 

Zato bom jaz vedno primarno konzolaš. Na smrt sovražim kupe teh nastavitev. Sploh nisem pogledal kaj vse je, ampak samo preset ultra pa 

Kaksno reaolucijo imas to? 

Povezava do prispevka

pozabljate, da cyberpunk feeling mora bit vizualno v neki t.i. distorziji. Hočem reči, da določeni efekti niso samo za "okras", ampak pač striktno sodijo v sam setting. Pravim samo, da to ni nek FPS a'la counterstrike & fortnite.. Ampak ja, vsakomur svoje. :) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

jst vam dam samo en nasvet, vlagajte v reflexes (pa perke v blades) in si cimprej nabavte mantis blades (legendary verzijo lahko najdete v mestu, da ne bo kdo 100k placeval za to)  + double jump

 

vidis grupo mobov z lobanjo nad glavo (kar pomeni, da so nad tvojim levelom) in delas mleto meso iz njih

 

skoda, da ne mores mesarije odpret, bi bla vrsta noc in dan za najboljse polpetke v mestu

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

 

1440p

 

Jutri bom edino še probal izklopit tista sranja, ki so napisana na dnu tam v tvojem navedku in dat na 4K. Če bo 50 fps pustim.

Ores dar na 4k obvetno in robat ce ti bo ql in ce imas 60hz monitor in da ti dela na 60 fps to je to

 

Pa uno od amnesije ti toploriporocam ker res deluje in je izi ko pasulj.. ce si vspel brazilski gamw pass po je to precej man kot macji kasej v primerjavi 🤣🤣

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 39 minutami:

pozabljate, da cyberpunk feeling mora bit vizualno v neki t.i. distorziji. Hočem reči, da določeni efekti niso samo za "okras", ampak pač striktno sodijo v sam setting. Pravim samo, da to ni nek FPS a'la counterstrike & fortnite.. Ampak ja, vsakomur svoje. :)

 

No, jaz sem že povedal, da mi Cyberpunk (noben futurizem niti vesolje mi ne sedejo) setting ne sede, muzika tudi ne, ker poslušam samo eno in isto že 25 let... tak, da glede na vse to me itak še presenetljivo vleče vsak dan vržt vsaj nekaj časa notri :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

Ores dar na 4k obvetno in robat ce ti bo ql in ce imas 60hz monitor in da ti dela na 60 fps to je to

 

Pa uno od amnesije ti toploriporocam ker res deluje in je izi ko pasulj.. ce si vspel brazilski gamw pass po je to precej man kot macji kasej v primerjavi 🤣🤣

 

Evo bom si jutri vzel čas sprobat to in 4K nastavitve pa spravit na 60 fps in da vidimo :)

Povezava do prispevka

Tako bom rekel, za v anale.

Ja so bugi.

Ja v 20urah me je 3x vrglo iz igre.

Ja ni prav, da zgleda na last gen ne dela tako kot bi se za polno ceno spodobilo.

 

Ampak zame je tole gladko GOTodkar faking igram igre. In ce zadeva ne bo cez pol let smatrana kot nekaj najboljsega v zadnjih desetih letih, oziroma imela vsaj podobnega statusa, kot ga ima danes W3, me lahko banate iz foruma.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...